Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • TELE PORADA napisał/a komentarz do Liga Narodów. Stysiak: Jest mi smutno słysząc to, jak odbierają nas kibice i jak wypowiadają się eksperci

    @Franek Dolas: W PUNKT , ale nie do końca. PYTANIE RETORYCZNE JEST TAKIE , DLACZEGO POWOŁANIA W NAJLEPSZEJ OD LAT DRUŻYNIE KOBIECEJ ŚWIATA USA JEST TAK , ŻE KAŻDA Z ICH ZAWODNICZEK PRZECHODZI PRZED KAŻDYM POWOŁANIEM TEST PSYCHOLOGICZNY , CZY JEST TAK NAPRAWDĘ PRZYGOTOWANĄ MENTALNIE DO CIĘŻKIEGO TURNIEJU O RANDZE ŚWIATOWEJ I SĄ TAM PROWADZONE ROZMOWY Z PSYCHOLOGAMI KADRY ? CZY MY JESZCZE DŁUGO BĘDZIEMY TKWIĆ W PERELOWSKIM SYSTEMIE SZKOLENIA NASZYCH PAŃ ? Nie jedna z NASZYCH PAŃ MOŻE MIEĆ SERDECZNIE DOŚĆ ZAKŁÓCANIA IM W TRAKCIE MECZY, W PRZECIĄGU 30 S. PRZERWY GŁUPICH PODPOWIEDZI NAWROCKIEGO.TEN TURNIEJ OBNAŻYŁ SŁABOŚĆ WARSZTATU TRENERSKIEGO JACKA NAWROCKIEGO , NIEUMIEJĘTNOŚĆ ZBUDOWANIA PO RAZ KOLEJNY DRUŻYNY NARODOWEJ.PAMIĘTAĆ TRZEBA , ŻE NAWROCKI CHEŁPIŁ SIĘ POWOŁANIAMI AŻ 9 PRZECIĘTNYCH ZAWODNICZEK Z ŁODZI.

  • TELE PORADA lubi Komentarz

    PYTANIA DO JACKA NAWROCKIEGO: Pytanie 1: Dlaczego nie ma Wołosz ? Jaki jest sens zgrywania zespołu z rozgrywającymi, które za kilka miesięcy na ME nawet nie powąchają parkietu ? Czy Wołosz jest w tej reprezentacji na specjalnych prawach, że musi więcej odpoczywać niż grać ? Po słabym występie na ME będzie tłumaczenie, że Wołosz nie była zgrana z zespołem bo nie uczestniczyła w LN. Pytanie 2: Co się dzieje ze Smarzek ? Jeszcze nie tak dawno biła rekordy zdobytych punktów w rozgrywkach LN a teraz razi przeciętnością mając problem z przebiciem się przez blok i kończącym atakiem. Pytanie 3: Co roku „ogrywa” pan w reprezentacji nowe, młode zawodniczki i tym tłumaczy słabe wyniki. A gdzie są te młode „ogrywane” w poprzednich latach ? Znikają, nie nadają się ? Jeśli tak, tzn. że źle je pan wyselekcjonował. Taki model pracy powoduje, że nasza reprezentacja od lat jest CYRKIEM W NIEUSTAJĄCEJ BUDOWIE.

  • TELE PORADA napisał/a komentarz do Liga Narodów. Stysiak: Jest mi smutno słysząc to, jak odbierają nas kibice i jak wypowiadają się eksperci

    W 2019 r. nasze Panie w PUCHARZE NARODÓW były na 5 miejscu , teraz były na 11 .CZY TO JEST POSTĘP , CZY TEŻ REGRES .ZA WYBÓR NIEUDACZNY KADRY ODPOWIADAŁ TYLKO NAWROCKI TWIERDZĄC , ŻE TO JEST JEGO,, AUTORSKI PROJEKT "? Katastrofą największą były : bardzo niska , bo tylko mająca 174 cm.wzrostu i słabo naprawdę grająca i faworyzowana przez niego Nowicka , Smażek waląca tylko przed siebie bez pomysłu na grę siła razy ramię, Różański , Fedusio , żle odbierająca i za słaba fizycznie Górecka .SŁABE BYŁY NASZE ZAWODNICZKI W SERWOWANIU , W NIERÓWNYM PRZYJĘCIU I SILE ATAKU.NAWROCKI CAŁY CZAS MA ŚPIEWKĘ , ŻE ON BUDUJE ZESPÓŁ I TAK BUDUJE , BUDUJE .....OPIERAJĄC SWOJE POWOŁANIA NA BARDZO SŁABYCH , PRZECIĘTNYCH 9 ZAWODNICZKACH Z UKOCHANEJ PRZEZ NIEGO ŁODZI.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.