Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rafał77 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Crashilton kolejny raz pęka pod presją. Drugi weekend z rzędu najszybszy bolid, Verstappen startuje z końca stawki a papierowy mistrz nawet tego nie potrafi wykorzystać. Kolejny poważny błąd których zbiera się w ostatnim czasie. Tylko dzbany wierzyły w mocną psychikę Hamiltona. Nie ma bolidu dającego 1 - 2 sekund przewagi na okrążeniu to wszystko się sypie. Brawo Lando, Carlos i George za genialną jazdę, jutro jeden z nich musi wygrać. No i Max - oby jutro jak najwięcej zyskał.

 • rafał77 lubi Komentarz

  Zdaje sobie z tego sprawę, że jest cienki. Gdy już przegra majstra, to pod koniec sezonu będzie zwalał winę na bolący kark po kolizji we Włoszech. Marny z niego aktorzyna, a jeszcze słabszy kierowca.

 • rafał77 lubi Komentarz

  Do specjalisty powinien się zgłosić ale z głową

 • rafał77 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedna wielka pokazówka w wydaniu mistrza błędów i wymówek i tyle w temacie.

 • rafał77 lubi Komentarz

  @Tańczący z łopatą: jesteś taka sama pi#zda jak twój guru :)

 • rafał77 lubi Komentarz

  @rafał77: Ty to masz wiedzę i potrafisz z niej korzystać, gdy przyjdzie czas na konstruktywną krytykę. Nie to, co ta łajza, one shot, czy tańcząca łopata, co brednie piszą i nie mają zielonego pojęcia o F1. Od razu widać kto jest prawdziwym kibicem, a kto trollem.

 • rafał77 lubi Komentarz

  @rafał77: Piękne podsumowanie żałosnej i jakże naciąganej kariery papierowego mistrza.

 • rafał77 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To tylko pokazuje ile tak naprawde są warte tytuły Hamiltona. Żadną sztuką było ogrywanie całej stawki w poprzednich latach bo w takim bolidzie robiłby to każdy. Dla mnie Hamilton przez całą swoją karierę nigdy się nie rozwinął, nigdy nie dojrzał. W 2007 frajersko przerżnął pewne mistrzostwo, rok później zdobył baaardzo naciągane i wątpliwej jakości mistrzostwo. W 2010 też nie udźwignął presji gdy o tytuł walczyło 5 kierowców. W 2011 wyraźnie przegrał z Buttonem. Dzisiaj Hamilton tak naprawdę jest takim samym Hamiltonem z czasów McLarena i przegrany tytuł z Verstappenem tylko to potwierdzi. Błąd błędem pogania błąd, ciągłe jojczenie, baty od zespołowych kolegów i oczywiście brak wyników. No i nie zapominajmy o porażce z Rosbergiem z 2016 roku. Każdy normalny to dostrzega poza liczną grupką fanatyków z klapkami na oczach takich jak ameby @One_Shoot i @Tańczący z łopatą.

 • rafał77 lubi Komentarz

  Cóż, za bilard bolidami F1 Hamilton uzyskuje karę w sekundach a Verstappen jest cofnięty o 3 pozycje na starcie, to taka korekta za brak brytyjskiego obywatelstwa. Dlaczego Pan Jarosław Wierczuk nie jest komentatorem na tym portalu na co dzień ? Głosuję za !!!

 • rafał77 lubi Komentarz

  Sędziowie się boją o posądzenie o rasizm i grają na Hamiltona... Szkoda tylko że Max przez Mercedesa stracił 2 "wygrane" wyścigi...

 • rafał77 lubi Komentarz

  Klękający Hamilton mówiący o tym, że czarni nie mają szans i jednocześnie przebierający w super-autach i roleksach to śmieć. Oby w końcu zniknął z F1

 • rafał77 lubi Komentarz

  @Tańczący z łopatą: chyba musisz więcej wyścigów obejrzeć zauważysz wówczas kto się cały czas żali :D

 • rafał77 lubi Komentarz

  @Tańczący z łopatą: Gnojku jeden, czy ty w ogóle masz jakieś inne zajęcie, oprócz opluwania innych w internecie? Widać dawno ci nikt nie obił mordy.

 • rafał77 lubi Komentarz

  @Tańczący z łopatą: Po tym co piszesz gimbazo, można wywnioskować, że brak ci piątej klepki, gamoniu do potęgi.

 • rafał77 napisał/a komentarz do Niesportowe zachowanie? Lewis Hamilton zaskoczony tym, co zrobił Max Verstappen

  @Tańczący z łopatą: Ty lepiej zrób sobie operację powiększenia głowy bo ci się już głupota w niej nie mieści.

 • rafał77 napisał/a komentarz do F1. Lewis Hamilton oskarża Maxa Verstappena. Sędziowie podjęli decyzję

  @Tańczący z łopatą: O, paczta co to znowu z piwnicy wylazło!

 • rafał77 lubi Komentarz

  @Tańczący z łopatą: a może ty łajzo powinieneś dostać karę? Miesiąc bez kompa? Chyba byś wyskoczył przez okno, gdybyś nie mógł pluć jadem i nienawiścią.. co za nieudacznik! Wypier#@dalaj na forum z koszykówką, tam sobie wylewaj żółć. Tylko że tam to już nikt nie czyta twoich neandertalskich wypocin.

 • rafał77 lubi Komentarz

  Nie sportowe zachowanie Maxa?? A w Silverstone zachowanie Hamiltona to co to było...?? Max nie odpuszcza a Hamilton popełnia same błędy i prędzej czy później zabije kogoś na torze. FIA też tylko idzie na rękę Hamiltona. Same błędy w decyzji. Mercedes im płaci?? Porażka....

 • rafał77 lubi Komentarz

  @Tańczący z łopatą: podejrzewam gnido, że do ciebie ojciec to się nawet nie przyznaje. Chyba że on cię nauczył, jeb#ny analfabeto, przesiadywania przed kompem całymi dniami i plucia jadem i nienawiścią. Obawiam się jednak, że to wynika tylko i wyłącznie z twoich kompleksów, mały ptaszku.

 • rafał77 lubi Komentarz

  Max i tak zdobędzie mistrza, mimo że sędziowie zawsze sprzyjają chomikowi. Jestem o to spokojny. Pycha kroczy przed upadkiem. Tyle pychy i buty, co ma w sobie hamster, to nie mają wszyscy razem wzięci kierowcy. To jest totalny rasista.

 • rafał77 lubi Komentarz

  Żenada. Hamilton na Silverstone wywala Verstappena w bandy i powoduje koniec jego wyścigu, sam dostaje 5s kary, wygrywa wyścig i zgarnia 25 czy 26 punktów (nie pamiętam czy miał wtedy też najszybsze okrążenie), a teraz Verstappen kończy wyścig ich obu, obaj kończą bez punktów, ale dostaje karę straty 3 pozycji w kolejnym wyścigu? To jest sprawiedliwość? Jeśli w tym roku Hamilton wygra tytuł dzięki takim zagrywkom włodarzy F1, to kończę to oglądać, bo to nie ma nic wspólnego ze sportem i fair play.

 • rafał77 lubi Komentarz

  Sędziowie z GB i zapewne ciapaci. Robią wszystko żeby Ham wygrał . Nie byłem rasistą ale dzięki Hamiltonowi wchodzę na dobrą droge

 • rafał77 lubi Komentarz

  Parodia. FIAmilton jak zwykle jest pupilkiem tych gamoni z FIA i krzywdy mu nie zrobią.

 • rafał77 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Max walczy z Mercedesem i z FIA a nie z tym papierowym mistrzem leszczem co nie potrafi przegrywać i żali się na wszystko. Ale wierzę że Holender utrze im nosa.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.