Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Jagielski

  Gratulacje dla trenera. Kiedy zabiera na Igrzyska Kubiaka, Nowakowskiego, Kaczmarka, a zostawia w Polsce Kłosa i Bednorza, to nawet znakomici Leon, Kurek i Zatorski nie byli w stanie sami wygrać z Francuzami. Nie będę się chwalił, ale nie wierzyłem w sukces naszych.

 • Andrzej Jagielski napisał/a komentarz do Tokio 2020. "Wspaniały". Paula Badosa skomentowała mecz z Igą Świątek

  Uroda i zgrabna figura Pauli szły w parze z jej bardzo dobrą grą.
  Życzę jej dalszych sukcesów na tej bezpublicznościowej (wstyd dla organizatorów) Olimpiadzie, a także w innych turniejach.

 • Andrzej Jagielski napisał/a komentarz do Wimbledon: "To jest po prostu szaleństwo". Rywal Hurkacza zdradził, co go tak cieszy

  Czy angole nie mogą pomalować na zielono tej wytartej na korcie trawy? Wygląda to bardzo niechlujnie.

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Wydaje mi się, że funkcjonariusz Mularczyk stara się być dowcipny

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Artykuł jest z rodzaju politycznych. Polityk chce zaistnieć w świecie sportowym, jak Czarnecki ?

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  a Mularczyk ma kogoś z rodziny w radach i spolkach skarbu państwa ciekawe :)ciekawe tez czy ma jakieś nieruchomosci na rodzinę pozapisywane :)

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Marza mu sie jak czerneckiemu, darmowe kilometrowki :)

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Odezwał się pisowski o ś i o ł

 • Andrzej Jagielski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Nie irytują mnie wpisy takich typów jak Mularczyk, ale irytują mnie publikowane przez nich kłamstwa (bez żadnej odpowiedzialności).
  Tusk nigdy się z Polski nie wyprowadził, zawsze tu mieszkał i 6 lat takich, czy innych rządów ma w głębokim poważaniu. Podolski nie przyjechał grać w Górniku za wielką kasę, tylko spełnił (jako człowiek honoru) obietnicę daną babci! Z marzeniami nie ma to wiele wspólnego i z kasą też, bo Podolski odrzucił o wiele lepsze finansowo oferty!
  Może pan europoseł wymieni dla kogo Polska jest "krajem marzeń" ?
  Poza swojakami z wiadomej partii i ich rodzinami oczywiście...

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Wyraz twarzy tego wybitnego myśliciela, o niebotycznym IQ, mówi o jej posiadaczu wszystko. Nawiedzony Arkadiuszek niejednokrotnie już dał się poznać, jako partner do górnolotnych rozważań z takimi tuzami intelektu, jak poseł Suski, czy poseł Kowalski. Bez dwóch zdań, to doborowy tercet.

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Cysty ciul , słoma mu jesce ze szczewików wyłazi. Knebel obsrany
  Łukasz swojej Babci obiecał że zagra do Górnika ale ten poeb tego niejaży , próżny głąb jakich wielu ma w swoim środowisku

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  mularczyk byles jestes i bedziesz zwyklym zerem albo debilem twojje poglady sa nic nie warte gdybyl mial mozliwosc otworzyc krematium w oswieciumiu to bylbys pierwszy a za toba pozostala czesc tzw dojnej zmiany To wy siejecie ferment i oblude to wy kradniecie co sie tylko da i to wy uwazacie sie za lepsza rase

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  ..i na ch//j się chłopie "szczepiłeś" ??? ... złe samopoczucie po"szczepieniu".. ?...ciesz się , że jeszcze żyjesz ...nie wiadomo jak długo zresztą (?)...i weź kolejną dawkę - konkretyzującą, przypominającą , utrwalającą , i uwalającą ...i jakie tam jeszcze wymyślą ...

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Ludzie jak widać nad tą kasą nie ma żadnej kontroli ,pewnie jak by ktoś chciał p.B. skontrolować to UEFA by się postawiła że nie wolno i tyle w temacie w końcu Boniek ich towarzysz !!

 • Andrzej Jagielski lubi Komentarz

  Sousa nigdy nie miał w swojej trenerskiej karierze wielkich sukcesów, został zwolniony z Leicester i Bordeaux bo zamiast dostosować styl gry do piłkarzy jakich posiadał próbował dostosować piłkarzy do swojego stylu gry , wiadomo dokąd coś takiego prowadzi,szczególnie jeżeli masz mało czasu na przygotowanie. Po co grać ustawieniem z wachadłowymi skoro sami wachadłowi nadają się puki co do tarcia chrzanu?Po co atak pozycyjny kiedy tylko kilku piłkarzy gra w zespołach które są dobre w ataku pozycyjnym ?Liczyliśmy tak naprawdę na cud wytłumiając w sobie logikę.

 • Andrzej Jagielski

  Brazylia biła nas na głowę pod względem przygotowania fizycznego.U nas dorównywał im jedynie Kurek. Rozczarował totalnie Leon. Poziom utrzymywali jeszcze Kubiak i Drzyzga oraz momentami Zatorski. Obrona niestety nie funkcjonowała. Uważam, że w drużynie na Olimpiadę powinien znaleźć się Kłos zamiast Nowakowskiego.

 • Andrzej Jagielski napisał/a komentarz do Liga Narodów. Czy nasi reprezentanci będą łaskawi dla Trójkolorowych? Gdzie oglądać mecz Polska - Francja?

  Oczywiście będę oglądał mecz Polska-Francja, jak wszystkie mecze polskiej reprezentacji. Dotychczas oglądałem siatkówkę na Polsacie gdzie panowie Kadziewicz i Swędrowski w kapitalny sposób komentowali mecze. Niestety, Łukasz Kadziewicz odszedł i jego miejsce zajął pan Drzyzga, którego komentarze są nie do zniesienia. Nie dopuszcza do głosu Swędrowskiego, bez przerwy robi dygresje bez związku z sytuacją na parkiecie, dodaje opinie takie jak, >że siatkówka jest filozofią błędów< i tym podobne banialuki. Dajcie panu Tomaszowi Swędrowskiemu odpocząć od tego zbędnego balastu. A dzisiaj chyba obejrzę mecz w TVP.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.