Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Racjonalista700 lubi Komentarz

  Nadredaktorze W.! Czy to, że nie zagramy w MŚ jest katastrofą? Takie "katastrofy" to prawie "codzienność" w naszej piłkarskiej rzeczywistości, jesteśmy (my kibice) przyzwyczajeni do takich "katastrof"!!

 • Racjonalista700 lubi Komentarz

  Nic nie czeka. Ona już jest.

 • Racjonalista700 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Polacy, błagam. Zacznijcie patrzeć na wszystko obiektywnie. Polacy od kilku dekad mają te same problemy i żaden trener nie może tego radykalnie zmienić: 1. Polscy piłkarze grają zbyt czytelnie jak boty w FIFA. Nie da się często ograć lepszych drużyn akcjami w stylu "dośrodkowanie główka" albo "walniecie z całej pety i może akurat wpadnie". 2. Finezja i kunszt wymaga przemyślanych decyzji. Liczba strat naszego zespołu niezależnie od trenera zawsze jest bliska drużyn z Oceanii Vanuatu itp. dokładnie to oni potrafią się czesać i tatuować... 3. Forma. Czy po 8-9 km biegu Bergkamp, Overmars, Raul, Makalele czy Figo padali z nóg albo wykrzywiali twarz w grymasie? 4. Honor. Chamskie faule nawet jeśli uratują bramkę są żenujące, a pokładanie się i wymuszanie faulu nie godzi się reprezentantom żadnego kraju. Krycha proszę Cię. Przestań.

 • Racjonalista700 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Quad to maszyna hałaśliwa i potwornie nieekologiczna. Owszem może przydać się do dowożenia zaopatrzenia do małego baru na stoku góry, ale to podobnie jak skuter wodny przedmiot którego uzywaja najczęściej idioci.

 • Racjonalista700 lubi Komentarz

  Ilość quadów ma wprost proporcjonalny wpływ na wzrost średniego IQ populacji, poprzez ubytek ilości użytkowników tych pojazdów, choć z drugiej strony żal każdego życia :-(

 • Racjonalista700 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo. Podziwiam taki upór i siłę woli. To się nazywa bohaterstwo. Lekkoatleci polscy są na poziomie. Niestety nie są na poziomie nasi piłkarze nożni bez krzty honoru, w większości bez umiejętności i hartu ducha lub ciała.

 • Racjonalista700 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdyby zostali sami Niemcy na liście strzelców byłoby 4:1.

 • Racjonalista700 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Problem leży przede wszystkim w 3 rzeczach: 1. wyszkoleniu technicznym, 2. Doborze ludzi nieinteligentnych do kadry 3. Braku czegos takiego jak honor i wstyd. Ad1. Piłkarze nasi popełniają zdecydowanie proste błędy, nie potrafią prawie nigdy rozegrać piłki po aucie, prawie zawsze uciekają od podan prostopadlych, celne ppodanie na ponad 30 metrów górą im się prawie nie zdarza. Ad2. Zidane, Figo, Xavi, Iniesta to ludzie inteligentni. Myśleli na boisku. Naszym za rzadko się to zdarza. Ad3. Nawet czlowiek slaby i glupi kiedys miał swoj honor. A tu Krycha wystepuje w jakiejs debilnej komedii, drugi zwija się z bólu na boisku bo ktoś go musnal, ale lepiej wymusic, a nawet niektorzy komentatorzy przyklaskuja chamstwu. "Musial sfaulowac". nie, nie musiał.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.