JAnekSerce - lubi - strona 2

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  WP przebiła dno i sięga nieczystości. Nie ma żadnej afery!!! Muller otrzymał pytanie: czy chciałbyś karmić Halanda podaniami i odpowiedział ze śmiechem, że woli karmić swoje króliki i konie.... Naprawdę nasza rzeczywistość dziennikarsko internetowa przebiła szambo od spodu. Chyba się stąd wypiszę, bo to jest równie dziadowskie jak rządy PISu

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Nie wierzę w te tłumaczenia Michniewicza!

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Bulka to ten nietykalny co półtora roku temu doprowadził do czołówki koło Wyszogrodu i zmasakrował Lambo ?ł

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Kulesza zdawał sobie sprawę, że nawet z Nawałką nie przeszlibyśmy baraży, to po prostu wybrał tańszego. I w dodatku kolegę, co na pewno będzie miało znaczenie przy realizacji "dowodu wdzięczności" za angaż.
  Nie bez znaczenia jest także aktualna i przyszła sytuacja polityczna w Polsce - po wyborach w 2023 (być może szybciej) nikt nie będzie rozliczał Kuleszy i Michniewicza za ewentualne wałki, nie będzie takiego klimatu, bo będą rządzić chrześcijańscy liberałowie. A liberałowie mają taką maksymę : "Jak chcesz liczyć obywatelu, to licz na siebie" :)
  2016 rok - to był ostatni moment, gdy można było z tą reprezentacją osiągnąć bardzo wiele - więcej niż ćwierćfinał ME. Tak by się stało, gdyby Nawałka był także mistykiem, nie tylko mędrcem ze "szkiełkiem i okiem".
  Polska jest Mesjaszem Narodów, do prowadzenia naszej reprezentacji do sukcesów trzeba być także ( oprócz techniki, psychologii i strategii ) mistykiem.
  Ten skład już nic więcej sensownego nie osiągnie, czas pomału orientować się na młodych i tam szukać talentów.
  Tymczasem dla naszej reprezentacji w piłce nożnej zbliża się okres długiej smuty...

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Czyli wszystko po staremu. Szczęsny w bramce Krycha w pomocy, magister w ataku. I po MŚ....

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Jak Czesiu moze trenowac z takim balonem? Bedzie za pilkarzami hulajnoga jezdzil? Zenada!!!!

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  jak szczesny to nią ma co nawet marzyć o mundialu

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Ja sądziłem, że Kulesza myśli samodzielnie i odpowiedzalnie ale karnawał disco polo w Zakopanem trwa w najlepsze ....

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  kiedyś byli mężczyźni teraz są chłopcy, Nadal ryczy ten się pokłada o co chodzi?

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Ja pier....
  Człowieku, ogarnij się, dziecko nie jest świadome, fajnie jak się wszystko udaje.
  Co będzie jak Ojciec zostanie bez Syna albo Syn bez Ojca...
  Wystarczą zdjęcia do końca życia....?

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  "Łukasz: - Chciał wejść na Mnicha (2068 m.). Najpierw musiałem zabrać go na coś niższego. Postawiliśmy wejść na Kościelec (2155 m.)."
  Na coś niższego, czyli na szczyt o 87m wyższy? Logiczne.

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Biedny dzieciak...

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Podczas gdy koledzy którzy nie mieli talentu do kopania piłki ciężko pracowali ,uczyli się i oczekiwali po wiele lat na swoje M-3 ,On kopał piłkę zarabiał kilka średnich krajowych i pił szampana. Teraz koledzy mają normalną, może nie za bogatą ale pewną starość a On klepie biedę bo pieniądze stracił na wino,kobiety i imprezy.
  I teraz Ci co ciężko pracowali mają się składać na pomoc dla niego z opieki społecznej
  Pan Jakub Błaszczykowski przeszedł bardzo ciężkie chwile w swoim życiu( kto się interesuje ten wie o czym piszę) ale nie został menelem ani nie wpadł w alkoholizm, dzięki talentowi i pracy został wielkim piłkarzem, grał w najlepszych zespołach ligowych ,był podziwianym przez kibiców . Wiele razy był czołowym graczem Reprezentacji Umiał też skorzystać z zarobionych pieniędzy i nie klepie biedy ale żyje prawdopodobnie dostatnio.
  Wszystko zależy od charakteru i rozumu. Jeśli ktoś tego nie ma nic nie pomoże.

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Typowa cecha Polaków ZAWIŚĆ

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Po prostu głupi i tyle, a że szkoda chłopa to inna rzecz. Swoją drogą ilu takich jak on nigdy poza miejsce zamieszkania ( picia) nie mieli okazji wyjechać. Co do Gładysza, czy Ładysza to może mniej agresji proszę.

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  "Organizator zapłaci nam 10 tys. zł netto. Mieszkańcy zyskają. "
  Wychodzi jakieś 50 groszy netto na głowę mieszkańca. Dziękuję o wspaniały Panie Burmistrzu!

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Dodam jeszcze jedną zżycia historię Krzysztofa Baranaz lat 80tych a mianowicie krótką przygodę piłkarską z Warty Sieradz gdzie wtedy grał z moim dobrym kolegą J.B. razem tak chlali po treningach ze któregoś razu zgarneli ich na izbę wytrzeżwień w Sieradzu,potem melinował między innymi po kanałach ciepłowniczych w Łodzi przy ul.Obywatelskiej.Piłkarz fenomenalny widziałem wszystkie mecze w ŁKSie jak grał no ale niestety wódka była jego większą miłością.Wspomniany J.B. z ŁKSu też był fenomenalny, obrońcą któremu wróżono karierę międzynarodową dużego formatu skończył podobnie jak główny bohater artykułu.Niestety brak rodziców przy dzieciach daje takie skutki.Także dbajcie o swoje ile się da nieważne czy mają 20 czy 30 lat bo to są jeszcze dzieci.

 • JAnekSerce lubi Komentarz

  Pewnie to nie chrześcijańsku ale powiem tak - nie żal mi takich ludzi. Ja przez całe życie pracowałem i nie zarabiałem nawet średniej krajowej i wychowałem troje dzieci, kupiłem Rubina, kupiłem samochód, meble, pralkę automatyczną itd itp. Teraz mam emeryturę cieplą wodę, gaz i dach nad głową.
  Nigdy nie przestanę sie dziwić jak czlowiek zarabiający w najlepszym okresie swojego życia, niewyobrażalne dla mnie krocie, może na starość leżeć w barłogu. Czy oni nie mają mózgu?