Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Vijderst napisał/a komentarz do Święto Red Bulla na torze Ferrari. Dramat Charlesa Leclerca!

  Pytam się! Gdzie ten skill hamstera?!

 • Vijderst napisał/a komentarz do Święto Red Bulla na torze Ferrari. Dramat Charlesa Leclerca!

  @Tańczący z łopatą: jak tam plucie jadem gnido? :)

 • Vijderst napisał/a komentarz do Święto Red Bulla na torze Ferrari. Dramat Charlesa Leclerca!

  A co do zamiatania.. chyba słabo dziś ci idzie na zmianie :P

 • Vijderst napisał/a komentarz do Święto Red Bulla na torze Ferrari. Dramat Charlesa Leclerca!

  Jak tam tańczący januszu? Może jakiś komentarz odnośnie papierowego mistrza? :D

 • Vijderst lubi Komentarz

  L.H zdobył dzięki Mercedes 7 tytułów, zawdzięcza im sławę i pieniądze, a gdy pojawiają się problemy i wyzwania to reaguje gniewem. To świadczy o nim jako sportowcu i człowieku.
  Nie jest sztuką zdobywać sukcesy w zespole, który jest na szczycie, lecz mieć swój udział w drodze do tego sukcesu !

 • Vijderst lubi Komentarz

  Pyszałek pokazuje jaką ma naturę :) Oczywiście wiadomo o kogo chodzi. Hamster to cienki bolek i jako sportowiec i jako człowiek.

 • Vijderst lubi Komentarz

  Dzisiaj liderem Mercedesa nie jest Hamilton a Russel , wystarczy spojrzeć w tabelę by do takiego wniosku dojść.Dzisiaj było podobnie Russell 4 a Hamster 14 .Russsell wyprzedzał , Hamster nie dawał rady.

 • Vijderst lubi Komentarz

  Brawa dla Maxa, Checo i całej ekipy RBR, oby tak dalej! Ależ dzisiaj opiję się Red Bulla. :) I ten wspaniały moment kiedy Max i Checo dublowali Hamstera, no po prostu cud, miód, malina! Bottas, który pojechał kolejny solidny wyścig na pewno musi uśmiechać się w duchu na widok tego, co się dzieje z jego byłym zespołowym partnerem, papierowym mistrzem. :D Brawa dla Norrisa za 3 miejsce. Miło widzieć Astony w punktach. Przeczuwałem, że Ferrari po świetnym początku sezonu zacznie potykać się o własne nogi. Leclerc zaspał na starcie, potem duże problemy, Sainz znowu nie ukończył wyścigu. Ogromne brawa dla Russella, który świetnie wystartował, dzielnie walczył i pokazał że Mercedes nie jest taką taczka. Mam nadzieję że to da bardzo dużo do myślenia szefostwu Mercedesa bo Hamilciątko - jak zwykle. Po raz kolejny zagubiony jak dziecko we mgle. Odnoszę wrażenie że w tym sezonie oglądam pogrzeb przeciętnego szofera z podarowanymi tytułami przez bolid z kosmosu. On w ogóle nie zasługuje na pensję 40 mln rocznie. Hamsterku, zielona trawka czeka na ciebie. :D

 • Vijderst lubi Komentarz

  No i jak zwykle Ferrari zaczyna się potykać o własne nogi. Nic nowego. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej, ale przy formie Pereza Redbulle zaczynają wyrastać na głównego faworyta. Oczywiście sezon jeszcze długi i nie wykluczalbym jeszcze całkiem Mercedesów. Tzn jednego, Russel pokazuje Hamiltonowi jak się jeździ, co zresztą przewidziałem jeszcze przed sezonem. Teraz widać dlaczego Ham tak się bronił przed wyrzuceniem Bottasa, dobrze wiedział jak się skończy jego rywalizacja z młodym zdolnym kierowcą. Oby tak dalej. :)

 • Vijderst lubi Komentarz

  Ależ emocje! Piękny wyścig! Gratulacje dla Maxa! Szkoda Szarloty, ale trochę niedojrzale pojechał ten wyścig. Żal Ferrari. A co do Maxa, jazda godna obecnie panującego mistrza świata! Gość jechał w innej lidze.

 • Vijderst lubi Komentarz

  Teraz dopiero widać Bylego mistrza świata jakie ma umiejetnosc :):) No Max na mistrza znowu !!
  Brawo Russell

 • Vijderst lubi Komentarz

  Lando Norris przed Hamsterem w klasyfikacji generalnej. Bottas tylko 4 punkty za nim. Coś pięknego. :) Nawet z Gaslym nie mógł sobie poradzić. :D Ja żem już pisał, że papierowy mistrz nie zasługuje na pensję 40 mln rocznie, na miejscu Mercedesa dałbym mu mniej niż 10 mln a jakby patrzeć na obecne umiejętności, a raczej ich brak to maksymalnie milion. Brawo Max, Checo i RBR! Wróciła nadzieja na tytuły i walkę z Leclerkiem po tak trudnym początku sezonu. :)

 • Vijderst lubi Komentarz

  Gratulacje należą się również dla Magnussen'a.Widać,że to naprawdę dobry kierowca,ale w Haasie nie ma czym rywalizować na wyższym poziomie.

 • Vijderst lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vijderst lubi Komentarz

  "Powinni nam pozwolić na to, by być takimi, jacy jesteśmy." ten argument jest tak głupi, że aż ręce opadają. Może ktoś w takim razie zrezygnuje z kombinezonu i kasku, i pojedzie w wyścigu w sukience i kapeluszu słomkowym, bo taki chce być i to ograniczanie jego wolności? To jest kwestia bezpieczeństwa, zapisana w regulaminie i to od kilku lat. Ale oczywiście naszemu nadwornemu płatkowi śniegu zawsze musi coś w regulaminie przeszkadzać i coś musi ograniczać jego wolność...

 • Vijderst napisał/a komentarz do "Błąd ludzki". Treść tajnego dokumentu w F1 ujawniona

  @Tańczący z łopatą: Do lizania worów hamstera jesteś pierwszy, ale żeby się podszkolić z ortografii to już nie koniecznie.

 • Vijderst napisał/a komentarz do "Brutalne". Red Bull załamany dramatem swoich kierowców

  No i legła w gruzach „legendarna” już „mocna” psychika Hamstera. Na przestrzeni minionego sezonu pokazał jaką to ma psychikę. To jest słaby człowiek. A mocna psychika miała na imię „Bolid Mercedesa”. Jeśli on nie ma najszybszego bolidu i pomagiera zespołowego, ciężko pracującego na jego sukces, to nagle to „mocna” psychika gdzieś znika :D Do tego dochodzi brak honoru, kłamanie na każdym kroku i wyłania się obraz prawdziwego Hamstera.

 • Vijderst napisał/a komentarz do Charles Leclerc liderem F1! Ferrari czekało na ten moment od dawna

  @Tańczący z łopatą: Jak tam tańczący siusiaku? :) Jeszcze się moczysz po przegranej hamstera? Hahahaha!!!!! To jest miód na moje serce :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.