Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do "Dla TVP to wstrząs i katastrofa". Ekspert wylicza straty. Ogromne!

  @Ochudzki Prezes Klubu Tęcza: nie niestać tylko Discovery nie chce sprzedać.

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do "Dla TVP to wstrząs i katastrofa". Ekspert wylicza straty. Ogromne!

  @Mariusz Wójcik: Muszą? Ty jesteś chyba durniejszy od mocherowego wsparcia PIS!! Polsat też miał mieć za darmo relacje z siatkówki. Zapewniali to wtedy rządzący. Jak się skończyło? To wszyscy, którzy obecnie mają ponad 18 lat. Dobrze wiedzą. Gdyby nie błagania prezydenta Polski to byś obejrzał jakiś odcinek powtórkowy z Kiepskich. Pamiętaj osiołku, prawo do emisji nie oznacza obowiązku szczególnie stacji komercyjnej.

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do "Dla TVP to wstrząs i katastrofa". Ekspert wylicza straty. Ogromne!

  @G77: Propaganda polityczna, między którym metrem lotu Stocha lub Żyły? Czekaj jakoś nie słyszałem ani jednego słowa Kiedy nasi skoczkowie odbierali medale. Może nie zauważyłem takiego peanu na cześć PIS. To podaj kiedy był on wygłoszony i przez jakiego skoczka?

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do "Dla TVP to wstrząs i katastrofa". Ekspert wylicza straty. Ogromne!

  @x-men: Jasne Polityczna propaganda kiedy mogę obejrzeć coś bez łaski? Porozmawiamy kiedy chcąc obejrzeć Stocha czy Żyłę będziesz musiał wyskoczyć z kasiorki. Po wpisie widzę, że jesteś dzieciuchem, ponieważ nie wiesz jak wtedy gdy Polsat miał prawa do siatkówki, a były mistrzostwa w Polsce pisali internauci. Jakoś wtedy wszyscy krzyczeli jakim prawem Polsat relacjonuje występy kadry? Czemu nie robi tego TVP? Mam nadzieję, że nie dojdzie do powtórki z rozrywki. Ale kiedy jednak stanie się najgorsze to jedyny komentarz, jaki bym oczekiwał od Ciebie "PRZEPRASZAM, ŻE JESTEM IDIOTĄ". Tak bez zbędnej krytyki, bo już pokazałeś, jak rozumiesz swoje przywileje.

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do "Dla TVP to wstrząs i katastrofa". Ekspert wylicza straty. Ogromne!

  @Aduram: czytasz i nie rozumiesz. Ja piszę o tym, że to, co teraz masz za darmo - NIE PONOSISZ EKSTRA KOSZTÓW. Będziesz musiał zapłacić, bo dostęp może być owszem, ale tak jak w przypadku MMA w Pay perze. A na TVP i tak kasa będzie wydana czy będą skoki sportowe czy też polityczne.

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do "Dla TVP to wstrząs i katastrofa". Ekspert wylicza straty. Ogromne!

  Pytanie zasadnicze czy TVN utrzyma ten styl, jaki dawało TVP? Popatrzmy jak wyglądają te dyscypliny kiedy zajmują się nimi telewizje komercyjne. To jest żenada. Najczęściej co ciekawsze imprezy lądują na płatnych platformach. Mieliśmy mistrzostwa w siatkówce. Prawa miał Polsat. Gdyby Komorowski nie zrobił loda Solorzowi, to nawet finału nie byłoby w otwartym kanale Polsatu. Jak ma się obecnie tenis? Można tak długo. Ludzie jesteście tępi w swojej głupocie. Kasa na utrzymanie TVP będzie zawsze!! Ale można Tak jak za PO nie mieć nic do oglądania. Można jak za Kurskiego mieć wszystkie relacje za darmo. Bo już nikt nie musi dopłacać ekstra kasy. Politykę staracie się wcisnąć za pół mózgami z opozycji wcisnąć wszędzie. Mieliśmy olimpiadę w Tokio, jakie polityczne akcenty były tam pokazywane? Jak były imprezy rozrywkowe to jakie polityczne wsparcie dostaje PIS gdy słyszymy popularne „Majteczki w kropeczki" Ale kiedy nie będzie apolitycznych programów, to czas antenowy będzie zapychany programami typu: minęła dziewiąta, minęła dziesiąta, minęła dwudziesta. Wtedy rzeczywiście będzie idealnie. To wtedy da się przekonać więcej ludzi. Bo lepiej odbieramy kiedy mówi się nam, jesteśmy super, tylko ci inni nas starają się zniszczyć. Niż tak jak w mediach typu TVN nic nie umiemy i tylko dobra wola innych pozwala nam nie umrzeć z głodu. A my powinniśmy z radości merdać ogonkiem kiedy pozwolą nam zarobić 1 euro na godzinę za zbieranie szparagów.

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Egoistyczne zapędy poszczególnych stacji powinny być zahamowane, wręcz zakazane szczególnie w zakresie transmisji sportowych! Jeżeli jakąkolwiek imprezę sportową transmituje TVP - to WSZYSCY mogą swobodnie oglądać, kibicować. Natomiast ostatnio Canal + ,,położył łapę,, na tenisie i doprowadza do depopularyzacji tego sportu gdyż umożliwia oglądanie rozgrywek z udziałem np. Igi Świątek jedynie znikomej grupce swoich abonentów. Podobną dyskryminującą praktykę usiłuje obecnie zastosować TVN w stosunku do Stocha i innych skoczków narciarskich! Czyżby właściciele TVN chcieli jeszcze bardziej zwiększyć liczbę swoich antagonistów?

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Dzisiaj skoki,jutro siatkowa ,pozniej piłka nozna! na koniec nam to zakoduja jak to zrobił POlsat za czasow PO-PSL.

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do TVN zastąpi TVP w pokazywaniu skoków. Apoloniusz Tajner komentuje

  Proszę sobie przypomnieć jak było fajnie kiedy prawa do przekazu sportowego mistrzostw w siatkówce rozgrywanych w naszym kraju posiadał Polsat. Cudnie było gdy można było sobie tylko popatrzeć na krótkie przebitki w wiadomościach. Jakie były wtedy komentarze? Jakoś wtedy nie było hurraoptymizmu, że praw do emisji brakuje w TVP. 90% krzyczało na forach, na co idą pieniądze z abonamentu? Tylko że większość nawet nie wpłaciła 1 grosza z tego tytułu. Tak cieszcie się tylko proszę więcej nie szarpać TVP gdy okaże się, że chcąc obejrzeć swoich reprezentantów, będziecie musieli wybulić kasę. Co myślicie ze Discovery altruistycznie przekazywało prawa do emisji TVP?

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Oddajcie im KRYM i resztę tych ziem które zajęliście a będą szanować wasz HYMN przecież to takie proste

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Racja silniejszego jest zawsze słuszna.

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  @Claptonatari: Oj dziecko . Ty myślisz że te medale są ze złota. One tylko maja złoty kolor . To taki symbol a nie kawałek kruszcu

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do Zamieszanie w Tokio. Polki dostały złote medale i... musiały je zwrócić

  @Claptonatari: Po co te złośliwości? Jak nie pluniesz jadem, to twoja rosyjska wredna dusza gnije? Osobom mniej zorientowanym każdy medal jest odpowiednio dedykowany. Nie chodzi komu, tylko dokładnie konkurencji. Tak więc możliwe, że nasze sportsmenki po prostu miały medale z konkurencji, w której nie brały udziału.

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Brawo dla Francji. Nie spodziewałem się tego i przyznam, że nie doceniałem tego zespołu. Jakby nie było średnie zespoły, które zawsze były dobre ale nigdy nie osiągały sukcesów, wreszcie złamały swą złą passę. Do tych zespołów należą Argentyna i Francja. Rosja zagrała bardzo zły mecz, ale to nie wina Francji, albo inaczej, to że Rosja zagrała tak zły mecz to może zasługa Francji? Teraz też patrzę inaczej na naszą porażkę z nimi- i nie chodzi o to, że potrzebuję potwierdzenia po grze z Rosjanami. W sytuacji gdy wybitny zespół przegrywa ze średniakiem można wnioskować, że zawinił zespół wybitny, ale jeśli średniak pokonuje dwa wybitne zespoły w jednym turnieju i zdobywa najwyższy laur, to może awansował i średniakiem już nie jest, a zaczyna być wybitny?

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Kto przespał ten przespał :p Ja byłem wśród oglądających na żywo i ściskających kciuki za Polki :) Brawo multimedalistka Karolina! brawo Anna, Justyna i Helena!!!

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Gdzie jesteś panie Person który tak krytykowałeś ten rząd że daje pieniądze na F1 zamiast na olimpijczyków. Jaki to słaby występ na igrzyskach. Niestety panie partyjny dziennikarzu na złość mamy więcej medali od igrzysk w Atenach , Pekinie, Londynie, Rio de Janeiro.

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Pani Marczułajtis, Pani też życzę więcej tolerancji, bo Pani wpis nie wiele miał wspólnego z tolerancją. Mówiąc krótko , przyganiał kocioł garnkowi.

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Zyjemy w strasznych czasach, gdzie osoby "tolerancyjne" nie tolerują kościoła katolickiego. Rozumiem że osoby z grona LGBT najeżdzają na kościół i wiarę katolicką bo to jedyna wiara gdzie należy wybaczać nawet najgorsze bluzgi, nadstawić drugi policzek itd. Prawda jest jednak taka że we wszystkich religiach grzech sodomii jest grzechem ciężkim i żaden homoseksualista na zbawienie nie ma co liczyć. Dziwie sie że atakuje sie osoby wierzące, które nie popierają LGBT. Osoba popierająca LGBT nie jest osobą wierzącą. W Judaiźmie grzech sodomii jest również grzechem ciężkim, a co robią z homoseksualistami w Islamie "religii pokoju" to już nawet pisał nie będę bo większość wie gdzie wiszą.
  Zastanawia mnie jednak fakt dlaczego w kraju który swoją niepodległosć zawdzięcza wyłącznie kościołowi katolickiemu, nagle jest wysyp antychcrześcijańskich ameb jak Pani Jagna, która jest znana z tego że kiedyś zjeżdzała na desce. Teraz piastuje funkcje publiczną i propaguje takie treści. z tego co wiem to w Polsce mamy wolnośc wyznaniową i jest ona chroniona prawnie. Oczywiście każda tylko nie katolicka....ehh

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  jaka posłanka ? to mięso armatnie potrzebne podczas głosowań w sejmowym kociołku

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  Pani Marczułajtis, chce Pani uczyć tolerancji ale Pani głupkowaty wpis nic wspólnego z tolerancją nie ma

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do Pierwsze słowa Polaka po dramacie. "To jest bez sensu"

  @asmag: Niczego nie zrozumiałeś. Decyzja sędziów nawet błędna już nie przywróci utraconych możliwości. Tym bardziej że nie ma żadnej drogi odwoławczej.

 • Andrzej z RP otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do Nie wytrzymała. Świątek zaatakowała dziennikarza

  Problem, że dziennikarze nie bardzo wiedza komu, jakie zadawać pytania. Popatrzmy, co robią związki sportowe? Gdyby nie poświęcenie rodzin sportowców to nie mielibyśmy nawet tych przedstawicieli. Może przypomnę, jak popisały się związki sportowe: - 6 pływaków obejrzało sobie tylko Japonię. A i w innych konkurencjach są kwiatki. Tam, gdzie sportowcy są gwiazdami i mistrzami, nie trzeba nic robić tylko wysłać powiadomienie, że dany człowiek pojedzie. Jedyny związek sportowy, który zrobił więcej to siatkówka. Tu mamy dzięki prawidłowemu podejściu duże możliwości.

 • Andrzej z RP lubi Komentarz

  @Denis Markotny: A twoja wiarygodność ???, ale.

 • Andrzej z RP napisał/a komentarz do Mateusz Borek wplątany w aferę dyplomową. Komentator podjął radykalną decyzję

  Może tak poczekamy do końca sprawy? Bo teraz już widze wielu fachowców co po jednej krótkiej notatce wiedzą wszystko. Ja jakoś nie mam żadnego nastawienia. Co myślicie, że nie da się załatwić papierów z innych uczelni? To tylko kwestia kasy. Swego czasu rozmawiałem z gościem, który załatwiał prawa jazdy pewnej społeczności. Dziesięć tysięcy i można było mieć legalne prawo jazdy. Legalne — bo potwierdzone wszystkie parametry. Mianowicie szkolenie w nauce jazdy. Zdany egzamin teoretyczny i praktyczny. Jedyne co trzeba było zrobić to osobiście udać się po odbiór dokumentu. Mówię o czasie przeszłym, bo nie mam już kontaktu z tym gościem i nie wiem, czy jeszcze są takie możliwości.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.