gawor - lubi

 • gawor lubi Komentarz

  tylko kubiaka nie zabierajcie na te zawody

 • gawor lubi Komentarz

  Facet z nr 99 zrobił różnicę

 • gawor lubi Komentarz

  W tym zespole nic nie trybi, a Nawrocki to zemsta towarzysza Władysława Gomułki na PZPS pod kierownictwem Kasprzyka.

 • gawor lubi Komentarz

  Pani kapitan z bożej łaski. Ja nie mam przeczucia, ja mam pewność, że Turczynki rozjadą was jak walec. A tak na marginesie, może więcej walki na parkiecie niż złotych wisiorków na szyji.

 • gawor lubi Komentarz

  Szlag człowieka trafia, po prostu chce mi się wyć. To nie dziewczyny przegrały ten mecz. To trener który od drugiego seta stał i patrzył jak dziewczyny się rozsypują, jak punkt po punkcie wzrasta przewaga Bułgarek a on stoi jak wryty!!! Młode dziewczyny o dużej wrażliwości a ten pierwszy "zwiał z boiska" zamiast je podbudować , zamiast dać konstruktywną uwagę zamiast coś zmienić a nie tylko liczyć że jak trwoga to wszystko do Stysiak a potem do Smarzek. Mocne słowa się cisną ....ale wykasują posta. W pierwszym secie nasze dziewczyny pokazywały wszystkie atuty w każdym elemencie. Po wczorajszym meczu Bułgarek takiej naszej postawy się spodziewałem. Kiedy jednak kilka akcji nam nie wyszło zaczęło się granie tylko do Magdy. Aż żal był na nią patrzeć. Ale czy trener to widział ? Przez całe 3 sety nie usłyszeliśmy ani jednej uwagi jak poszukać skuteczności. Słyszeliśmy że mamy blok ( jakoś nie bardzo) że pilnujmy kiwek ( to akurat była prawda tyle że minęło 2 przegrane sety kiedy trener to zauważył) żeby później skakać do Wasilewej ,ale ANI JEDNEJ UWAGI JAK SAMEMU ZDOBYĆ PUNKT !!! Mieliśmy dziś całkiem skuteczną Górecką na skrzydle ( jak już pisałem 3/4 ataków po prostej jest skutecznych) Wielu pewnie skrytykuje Łukasik bo nie ulega kwestii że trafiały się jej irytujące babole ale oprócz nich uważam że miała dość sporo jak na nią pozytywów. Ale zastępuje ją Grajber że niby dla przyjęcia ale w ataku w serwisie ona nie istnieje. A my nie mamy czym zrobić punktu. Jak Górecka była z tyłu to lewego nie było. Na środku również nie graliśmy więc łola Boga to wszystko do atakujących. Na litość, ja rozumiem że Alagierska i Efimienko mają swoje plusy i doświadczenie ale skoro na lewym brakło odwagi żeby weszła młoda to trzeba było spróbować na zmianę na środku żeby poszukać skuteczności a ich skuteczność też nie powalała. Ale trzeba było znaleźć coś dla wsparcia Stysiak i Smarzek. Prowadzenie drużyny nie dość że nie pomogło dziewczynom to jeszcze je zniszczyło. Jeśli to ma być pomysł na grę to lepiej niech Nawrocki już nie siada na ławkę trenerską. To co on dziś zaprezentował to jest dramat. A wyprzedzając nieco , bo może niektórym się śni jakiś sukces na tych mistrzostwach , to była Bułgaria , tylko Bułgaria. My z takim sposobem gry na Turcję lub Holandię to nawet nie wychodźmy....Cała nadzieja że te ME będą ostatnim aktem tej nędzy , bo warto było by nie zmarnować potencjału tych młodych dziewczyn.

 • gawor lubi Komentarz

  Wuefista i wszystko jasne , tylko ile można o tym pisać?Kasprzak to widocznie dla Nawrockiego albo kochanek albo pociotek.