Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • EL_POLACO lubi Komentarz

  Brawo nieudacznicy - oby tak dalej

 • EL_POLACO napisał/a komentarz do Tokio 2020. Szczęście uśmiechnie się do Polaków? Czwarty dzień 32. Letnich Igrzysk Olimpijskich na żywo

  jaki wynik drodzy państwo przestańcie bajki opowiadać na olimpiady się jeździ po medale nie po to są co 4 lata, fantastyczny wynik to można mieć w zawodach cyklicznych, a na Olimpiadzie to się pamięta zwycięzców oraz zawodników z medalami.!!!!

 • EL_POLACO

  mistrzami są koszykarze 3x3. Co to miało nie być walka o medale a wyszło że zagrali jak amatorzy, zero cwaniactwa sprytu i skończyło się na przedostatnim miejscu ten turniej pokazał jacy mocni to jesteśmy że wygraliśmy 2 mecze i to na totalnym farcie. Proponuję następnym razem aby działacze lepiej siedzieli cicho i nabrali wody w usta a nie opowiadali bajki jaką to my mamy mocną ekipę i kto zdobędzie na pewno medal. Z ekipy ponad 200 osób jak będą 8 medali to i tak będzie wynik kosmiczny.

 • EL_POLACO

  bieda metr mułu... po co wysyłać zawodników jak są tłem dla reszty.
  Zaraz się ktoś oburzy że olimpiada i zdobyli kwalifikacje, no to ja w takim razie stwierdzam że z moich i waszych podatków ci tzw. sportowcy tam pojechali a jeżeli z mojego konta jakaś cząstka na to idzie to wymagam żeby reprezentowali mnie zawodnicy z wynikami dającymi realne szanse na walkę o medal a nie turyści chcący spełnić swoje marzenie i być statystą na igrzyskach.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.