Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wawa1 lubi Komentarz

  @BlazejB: Patrzcie go! Kolejny obrońca Nawrockiego się znalazł!

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Hahaha, przegrać z drużyną prowadzoną przez Nawrockiego i to w takim stylu? Legionowiak to niezły dzban, że takim drużynom kibicuje. Teraz przynajmniej wiemy, dlaczego taka Górecka nie gra w czołowych klubach tylko w prowincjonalnych drużynach. Ona się po prostu nie nadaje do wielkiej siatkówki :D Nawrocki pokazał ile warta jest seria Legionovii czy Budowlani.

 • Wawa1 napisał/a komentarz do Piękny legionowski sen dobiegł końca. Mistrz Polski się odkuł

  Wyrazy współczucia dla Legionowiaka
  1. Jego zespół przegrywa w Policach bez walki
  2. Przegrywa z jego ulubionym zespołem i trenerem
  3. Jego ulubiona (wręcz ukochana) nadal nie wie ,że on istnieje

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Toruń walczy o złoto!

 • Wawa1 lubi Komentarz


  Od lat nie było takiego składu w Toruniu- w końcu będzie można pójść na MA i oglądać zwycięskie mecze. Trochę się kibice z Torunia naoklaskiwali rywali. Szkoda że derbów pomorza nie będzie , może w 2023!

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Ta uwaga : "Nie przeszkodziły nawet kontrowersyjne decyzje sędziego." to faktycznie raczej brak decyzji sędziego ,w dwóch przypadkach , gdy atakująca Chemika miała bardzo długi kontakt z piłką , co wyglądało bardziej na niesienie piłki niż jej uderzenie. Na szczęście nie wypaczyło to wyniku meczu.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Mecz emocjonujący , ale poziom ( techniczny) gry obu zespołów bardzo przeciętny , za to wszystkie natomiast wykazywały dużo ambicji i ochoty do gry.Nie ulega żadnej wątpliwości , że trener łodzianek prowadził swój zespół o niebo lepiej od maestro Nawrockiego , co raczej niespodzianką nie jest

 • Wawa1 napisał/a komentarz do Kibicowska uczta przy alei Unii. Mistrzynie Polski pokonane

  @Legionowiak 3.0: Zgadzam się. Każdy się lepiej orientuje od Jacka.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Wielkie brawa dla wielkiego ŁKS-u. Bardzo ciekawy, ekscytujący, stojący na wysokim poziomie mecz. Niezmiernie cieszy wygrana Łodzianek.
  Czyrniańska niepewna w swoich poczynaniach. Od razu widać brak ogrania u tej młodziutkiej zawodniczki, bo niby kiedy ma go nabyć. Kowalewska to jednak cienka rozgrywająca.
  Wychodzi geniusz partacza Nawrockiego. Kasia Połeć wpuszczona na pole minowe.

 • Wawa1 napisał/a komentarz do Kibicowska uczta przy alei Unii. Mistrzynie Polski pokonane

  Trener JN jest wielki. Chyba równie wielki jak Legionowiak 3.0 !
  Działacze Chemika do odstrzału za trenera i inne personalne decyzje.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  No to jak nic w tym sezonie Mistrzem nie zostanie Chemik. I dobrze niech tak się stanie, działacze Chemika 2 razy pomyślą z kim należy podpisać kontrakt a z kim przedłużyć, w tym przypadku, złe decyzje były takie, że Brakocević trzeba było pożegnać po sezonie 2020/2021 i nie ściągać do klubu Milenković.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: To nie żadne oskarżenie, to chłodne stwierdzenie faktów.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Brawo siatkarska centrala! Dobry wybór! Mam nadzieję, że Nikola Grbić teraz uczyni z Reprezentacji Polski siatkarzy istny monolit, dobrą i zgraną drużynę, zwycięski team, pełen sukcesów! Gratulacje Nikola!

 • Wawa1 lubi Komentarz

  W odróżnieniu od kopaczy piłki nożnej wydaje się, że związek piłki siatkowej dokonał bardzo dobrych wyborów trenerów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pozostaje im teraz życzyć tylko powodzenia i sukcesów.

 • Wawa1 napisał/a komentarz do Oficjalnie: polskie siatkarki mają nowego trenera

  A to Legionowiak 3.0 nie został trenerem?

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Brawo Olivia Różański. Najjaśniejszy punkt, gwiazda po obu stronach siatki. Zawodniczka z pewnością zasługująca na powołanie do reprezentacji, a także być może do gry w podstawowym składzie. Jedna z niewielu dziewczyn, która czyni ciągłe postępy. W pełni zasłużone MVP, jeszcze raz moje gratulacje.
  Brawa również dla zawodniczek i trenerów Uni Opole za walkę i determinację.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Sorry Legionowiak ale Górecka przy Różański wygląda jak kucyk przy rumaku.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  No widzisz Legionowiak nikt na tym forum wcześniej nie pisał o Góreckiej bo i nie było o kim żadna to gwiazda ligową szrzyzna ale teraz twoja sodówka i bzdury które o niej wypisujesz działa na ludzi jak plachta na byka i się za nią biorą. Robisz jej chłopie kolo pióra....

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Nawrocki i wszystko jasne!!! Jak taka miernota ktora rozwaliła w pył kadrę dostała do "trenowania" jeden z najlepszych polskich klubów??? A teraz ŚW. PAMIĘCI CHEMIK POLICE!!! współczuję

 • Wawa1 napisał/a komentarz do Sparing nie poprawił humorów w Grupie Azoty Chemiku Police

  Wszyscy to widzą. Wszyscy wiedzieli od początku, że JN to porażka. Z wyjatkiem oczywiście tzw. działaczy nadanych z woli partii. Ich nikt za to nie rozliczy. A powinni z własnej kieszeni zapłacić za nietrafione inwestycje.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Nawet swobodna gra na pół gwizdka pozwoliła na łatwe zwycięstwo drużynie Conegliano.
  Miażdżąca przewaga na środku, ilość możliwości rozegrań ze środkowymi, bez porównania.
  Czyrniańska powinna grać od pierwszeg gwizdka, nic tak nie buduje zawodnika jak gra w stresie, a adrenalina buzuje pod skórą, wtedy nauka postępuje znacznie szybciej, np. kariera Chodorowcewej
  Środkowa zdąża jak gra z Jokerem Świecie, to samo z atakiem, czytelne schematy gry .

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Wiadomo że grały z galaktycznym zespołem, ale niemoc Chemika nie zawsze wynikała z super gry Conegliano. Ten zespół jest w kryzysie , to widać gołym okiem, a bez dobrego trenera będzie im ciężko się podnieść, chyba że Amerykanka Drews wniesie coś pozytywnego do drużyny

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Nawrocki był jest i będzie trenerską miernotą 6 lat trenował kadrę kobiet i co - wielkie G.... ten flet nic nie wygrał i nic nie wygra a każdy zespół przez niego "trenowany" zostanie sportowo sprowadzony do epoki kamienia łupanego

 • Wawa1 lubi Komentarz

  No i tak ja wcześniej w reprezentacji tak i dziś z dobrym przeciwnikiem trener obnażony po całości. Dostać fuchę w jednym z najlepszych klubów w kraju by wygrywać z dużo słabszymi to żadne osiągnięcie. Wartość trenera wychodzi kiedy nie idzie. A ten jak w reprezentacji stoi sobie cicho przy linii i patrzy bez reakcji jak wynik odjeżdża. Czas bierze gdy przewaga przeciwnika jest już spora jakby spodziewał się że z takim rywalem można odrobić taką stratę. Challenge bierze gdy jest -10 jak by to miało jeszcze jakieś znaczenie. Nawet jak liczy się z faktem że z takim przeciwnikiem będzie trudno wygrać i podchodzi się do meczu bez większej presji to jednak gdy dziewczyny widzą kompletną bierność "dowódcy" to z każdą piłka wkrada się rozbicie. Wiele lat doświadczenia nie wystarczy jeśli nie posiada się odpowiednich cech , wyczucia, wnikliwego oka.

 • Wawa1 lubi Komentarz

  Hahahahahahaha Nawrocki i wszystko jasne , Chemik wtopił siebie w kłopoty.Gorzej nie mogli wybrać , zatrudnili nieudacznika a oddech ulgi reprezentacji , czuć było na kilometry.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.