prins - komentarze

 • prins napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Z włoską kadrą ten urodzony w 1991 roku zawodnik zdobył srebrne "krążki" podczas igrzysk olimpijskich w Londynie, mistrzostw Europy, Pucharu Świata i Pucharu Wielkich Mistrzów, a także brąz w Lidze Światowej."
  Nie w Londynie tylko w Rio Panie Redaktorze.

 • prins napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To nie jest już ten Michał, który szedł jak "dzik w żołędzie". Moim zdaniem nie zasługuje na pierwszą szóstkę. Niestety gracz nie wykazujący ambicji bicia się o najwyższe cele w klubie nie będzie nagle cudownie grał z najlepszymi na świecie. Smutno mi z tego powodu, bo mógłby być jednym z najlepszych na przyjęciu, a zamiast tego wybrał pieniądze nieznającego jakichkolwiek zasad Matijasevica. Michał opamiętaj się i wracaj - jeśli nie do Polski to do Rosji albo Włoch. Pieniądze nie są w życiu najważniejsze.

 • prins napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To było do przewidzenia, że Andrzej będzie teraz mówił o kontuzjach jakie miały miejsce w tym sezonie. Patrzę z niepokojem na to co się dzieje w klubie, któremu kibicuję. Najpierw zwolnienie Serniottiego, który dostał skład od dyrektora sportowego Andrzeja Kowala i teksty typu "zespół może grać lepiej" i zbawiciel AK spowrotem na trenera. Później przedłużenie kontraktu z Andrzejem w trakcie sezonu, bez rozliczenia go.
  Prezes Asseco - Góral jest zakochany w Andrzeju i dopóki Asseco będzie wspierać Resovię nie mamy nic do gadania. Andrzej będzie w kolejnym sezonie raczył nas wizją dwóch równych szóstek. To jest smutne.
  Swoją drogą transfer Buszka kłóci się z oświadczeniem Resovii co do jego managera Matijasevica po aferze z Perrinem.

 • prins napisał/a komentarz do Andrzej Kowal z nowym kontraktem w Asseco Resovii Rzeszów

  No tak, ale nie wiem czy to nie będzie uwarunkowane awansem do LM. Słyszy się o Shojim, coś tam mówi się że Buszek ma wrócić, Śliwka odejść, co jest nieporozumieniem. To średnio napawa optymizmem. W głowie Andrzeja ciągle góruje pomysł "dwóch równych szóstek", on się z tego nie wyleczy i obyśmy nie mieli powtórki z zeszłego sezonu.

 • prins napisał/a komentarz do Andrzej Kowal z nowym kontraktem w Asseco Resovii Rzeszów

  Przecież to Kowal załatwił skład Serniottiemu... Włoch przyszedł, kiedy było wiadomo kto zagra w Rzeszowie.

 • prins napisał/a komentarz do Andrzej Kowal z nowym kontraktem w Asseco Resovii Rzeszów

  Muszę Ci wszystko tłumaczyć?
  Kontrakt powinien być przedłużony/nie przedłużony po sezonie.
  Miał możliwość zdobycia PP. Sam wybrał skład, który gra w Resovii w tym sezonie.

 • prins napisał/a komentarz do Andrzej Kowal z nowym kontraktem w Asseco Resovii Rzeszów

  Napisałem "w tym sezonie jeszcze nic nie zdobył". W tym sezonie powinien udowodnić, że zasługuje na zaufanie. Odzyskać LM dla Resovii po zeszłym spapranym sezonie - to powinien być jego cel i jeśli by go wykonał, wtedy nie napisałbym nic złego na ten temat. W momencie kiedy Kowal jeszcze w tym sezonie nic nie wygrał podpisanie umowy z nim na kolejne 2 lata jest niezrozumiałe.
  Nie przemawia do mnie koncepcja "dwóch równych szóstek" i jako kibic Resovii jestem zirytowany sytuacją, że układy rządzą rzeszowską męską siatkówką.

 • prins napisał/a komentarz do Andrzej Kowal z nowym kontraktem w Asseco Resovii Rzeszów

  Jak można przedłużać kontrakt z gościem, który w tym sezonie jeszcze nic nie zdobył? Takie rzeczy tylko w Resovii. To jest kpina z kibiców, odbije się to na trybunach.
  Nie mówię nie, ale najpierw niech udowodni że jest coś wart. Nie przedłużam kontraktu "za nic".

 • prins napisał/a komentarz do Weronika Nowakowska ma dość, kończy karierę! "Nie chcę już tu być"

  Dlaczego dziennikarz opisujący czyjes zakończenie kariery cytuje jakies przykładowe pyskowki internetowych trolli w internecie? Naprawdę poziom na SF bardzo spadł. Rozpowszechnianie tego typu komentarzy jest słabe Pani redaktor.

 • prins napisał/a komentarz do Oficjalnie: Vital Heynen trenerem reprezentacji Polski!

  Wcale nie jest powiedziane, że Andrzej nie trenowałby i Resovii i kadry. Wtedy to byłoby dopiero kombo.
  Ostatnio oglądałem wywiad z AK i on dalej wierzy w tę koncepcję dwóch równych szóstek ze średnich graczy. Oby tylko nadeszła jeszcze jakaś refleksja działaczy RR i nie przedłużyli z nim kontraktu bo w Rzeszowie siatkówka męska zaczyna się przejadać. Dobrze, że działacze PZPS pomimo jedynego ostatniego godnego uwagi zwycięstwa AK z Zaksą nie oddali kadry Andrzejowi.
  To jedyna dobra rzecz, którą powiem o obecnym zarządzie. Poza tym bez komentarza.
  Powodzenia Vital, tylko pomyślmy trochę nie po polsku - długofalowo.