prins - lubi

 • prins lubi Komentarz

  Kontrakt kontraktem, ale w Rzeszowie ewidentnie są jakieś układy.

 • prins lubi Komentarz

  Niestety to Grozer często w pojedynkę wygrywał bo się go nie słuchał tylko robił swoje. Najgorsze to że żaden zdolny młody zawodnik nie przyjdzie do takiego trenera co niszczy kariery [Mika,Konarski,Kurek,Buszek,Kovacevic] a jeszcze Śliwka ucieknie.

 • prins lubi Komentarz

  Szkoda że dzisiaj nie jest 1kwietnia!

 • prins lubi Komentarz

  kogoś w tym Rzeszowie zdrowo pojeb...!!!!!

 • prins lubi Komentarz

  Skoro przyznałeś się,że nie jesteś specjalistą to moze nie wypowiadaj sie na tematy o których pojęcia nie masz.

 • prins lubi Komentarz

  Poczekajmy z tym,,taranowaniem,, bo przeciwnikow nie mieli zbyt wymagajacych.Kowalowi nie ma co pomnika stawiac bo ma narazie latwiejszych rywali wiec to niejako ich obowiazek zeby nie gubic punktow z takimi rywalami.

 • prins lubi Komentarz

  Przypomnę tylko, że Anastasi wziął z Resovii takich środkowych jak Grzyb czy Nowakowski, których Kowal już dawno skreślił, a oni zaczęli w Treflu grać, jak za najlepszych swoich lat. Dlaczego tak jest ?????

 • prins lubi Komentarz

  Czy obecnie wyobrażasz sobie mecze PlusLigi bez challenge'u?
  ^
  Mnie ten cały Challenge wkurza czasem bo przerwy powoduje długie w meczu. Powinien być jeden challenge na set to bardziej by go szanowali i nie brali w połowie seta i to jeszcze często bez sensu.

 • prins lubi Komentarz

  "Na chwilę obecną zespół jeszcze niczego nie przegrał ale jest szansa żeby grał lepiej". Coś pięknego :) Prezesi klubów, oto gotowy przepis na sukces: kupujemy zawodników za średnie pieniądze, zatrudniamy całkiem niezłego trenera, który nam to poskłada lub jak kto woli przygotuje zespół do sezonu. Po kilki porażkach zwalamy cała winę na zatrudnionego delikwenta i cali na biało wbijamy w ten układ. Oczywiście gasimy tzw. pożary i ratujemy honor, którego nikt nie stracił. Tak zaorać w kilka lat klub z takim potencjałem to można chyba tylko u nas.

 • prins lubi Komentarz

  Pierwsze jak o tym przeczytałam to myślę sobie jakiś żart... a oni to na poważnie, nie wierze to je dramat po prostu, jak można, urządzili sobie cyrk naszym kosztem, 3 punkty do podium i większa połowa sezonu, a oni robią coś takiego, porażka... zarząd do dymisji, jak można tak robić, gdzie szacunek do kibiców

 • prins lubi Komentarz

  Coś nieprawdopodobnego. Kompletny brak logiki. Zamiast dać przepracować chłopu sezon jak choćby dano szansę ML w JW to wywalono gościa po 12 meczach za brak wyników. Resovia jest na 6 miejscu, do podium traci 3 punkty. Skład jakim dysponuje na papierze plasuje ją w środku ligi. Ma młodych przyjmujących, młodego sypacza. Przegrała z Zaksą, Skrą, mocno niedocenianą Wartą, Gdańskiem i Warszawą. Ciekawe co na to zawodnicy, którzy przychodzili przed sezonem grać w drużynie prowadzonej przez ciekawego szkoleniowca. Normalnie dzień świstaka. Budzisz się, patrzysz i kto jest na ławce? Poczciwy Andrzej.

 • prins lubi Komentarz

  Myślę sobie tak ;
  z jednej strony górski z Góralem to się chyba z własnymi wackami na łby pozamieniali ponownie angażując tą miernotę
  z drugiej strony to kowal naściągał jaroszy, schoepsów, tichacków i innych przeciętniaków więc jak naważył piwa to niech je teraz wypije i pokaże na co te jego "orły" stać
  i wszystko byłoby dobrze lecz istniej coś takiego jak wizerunek klubu a ten po takich ruchach kadrowych dramatycznie spada nawet u średnio wyedukowanych siatkarsko kibiców a u bardziej wtajemniczonych wywołuje salwy śmiechu
  jest i dobra strona medalu jak kowal poszedł w trenerkę Reski to musi odpuścić kadrę i to jest w tym wszystkim najlepsze

 • prins lubi Komentarz

  Cyrk na kółkach! To jest niepoważne, to jest jedna wielka kpina z kibiców. Nawet szkoda cokolwiek komentować bo to szkoda nerwów. Wstyd i kompromitacja!!!
  Jeżeli Góralowi zależy na Resovii, to powinien pierwsze pozbyć się tego nieudolnego zarządu, wszyscy WON!

 • prins lubi Komentarz

  Kiedy ten poczciwy Góral przejrzy na oczy i wyp..doli tego łysego handlarza opon z funkcji prezesa ,bo to on jest odpowiedzialny za to , w jakim obecnie miejscu jest Resovia? Świechta się cwaniaczek za pieniądze Górala ( szczytem bezczelności było przyznanie samemu sobie nagrody pieniężnej za organizację turnieju FF w Krakowie), a rządzi klubem , jak wiejski motocyklista. Nie ma sensu przypominać wszystkich nazwisk ,które stały się niewypałami ,a za które wyłożono ciężkie pieniądze.I za to wszystko jest odpowiedzialny właśnie Górski.Dlatego z tego miejsca apeluję do prezesa z telefonem : Jeśli Masz odrobinę honoru Panie Prezesie Górski i Masz poczucie odpowiedzialności za swoje babole ,to Podaj się do dymisji ,bo zaczyna mijać się z celem przyszła rozbudowa Podpromia.Dobrze będzie , jak obecne Podpromie zapełni się choćby w połowie ,bo z meczu na mecz widać coraz więcej niebieskich krzesełek...Jeszcze z 2 lata i pod wodzą tego nieudacznika mistrz Polski będzie bronił.......się przed spadkiem...

 • prins lubi Komentarz

  Boże chroń Sovię

 • prins lubi Komentarz

  Nie wierzę. ...to senny koszmar ???? Ja się chce obudzic !!!!

 • prins lubi Komentarz

  Lemański jest niesamowicie "pompowany" przez PZPS i ciennikarzy-fagasów tego śmiesznego związku. Bo "młody-zdolny-reprezentant-kraju" (czytać jednym tchem). Tylko później mając takiego asa na środku bloku jesteśmy niszczeni przez słabą Słowenię na naszym parkiecie.

 • prins lubi Komentarz

  PZPS to niezły cyrk. Pomysł, by kadrę prowadziła trójka trenerów potwierdza, że prezes jest oderwany od rzeczywistości. To jest po prostu śmieszne. Widać, że facet nie ma pojęcia co robić i co się dzieje. Jest jak dziecko we mgle. Dziwi mnie to, że czemu na to nie reaguje nikt, kto jest wyżej.. Gdzie jest Ministerstwo Sportu???!

 • prins lubi Komentarz

  Oj, jak ja bardzo tęsknię za Mirem Przedpełskim. Brał łapówki, nie brał łapówek - w d... to mam. Tęsknię bardzo...

 • prins lubi Komentarz

  Ten Kasprzyk to powinien być zdymisjonowany, a nie że utrzymał nadal stołek prezesa zarządu PZPS!