Typer PlusLigi 2014/2015 - XII Kolejka

autor: Radoslav | 2014-11-24, 20:13 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Punktacja:
1. Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt
2. Prawidłowo wytypowany zwycięzca - 2 pkt
3. Prawidłowo wytypowany wynik ostatniego seta - 2 pkt
4. Tradycyjnie bonus - różnica małych punktów pierwszego seta ze wskazaniem zwycięzcy jest dopisana do punktacji.

A oto pary następnej kolejki:

26.11.14 17.00 MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 1:3 (23:25) 2 Będzin
26.11.14 17.00 PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:15) 3 Skra
26.11.14 17.00 Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25:22) 8 Resovia
26.11.14 18.00 Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:0 (25:22) 6 Olsztyn
26.11.14 19.00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:2 (15:9) 2 Zaksa
26.11.14 19.00 AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 0:3 (29:31) 6 Czarni
26.11.14 20.30 Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 (15:17) 5 Jastrzębski


Wyniki XII kolejki:
1. Radoslav (12-14- 2- 8) = 36
2. mythe ( 9-14- 4- 8) = 35
3. gregbyd (12- 8- 0-14) = 34
4. stary kibic ( 9-12- 0-10) = 31
5. ares87 ( 9-10- 0-10) = 29
6. Stenol_92 (12-12- 4- 0) = 28
7. Wars ( 9-10- 0- 5) = 24
8. stworek05 ( 9-12- 2- 0) = 23
9-11. Penhal (9 -10- 0- 0) = 19
9-11. marco928 ( 9-10- 0- 0) = 19
9-11. Fan Siatkówki ( 9- 8- 2- 0) = 19
12. Włókniarz Forever ( 6-12- 0- 0) = 18
13. pablo80 ( 3- 8- 0- 6) = 17
14. nowa (6 -10- 0- 0) = 16
15. bydziaj (9 - 6- 0- 0) = 15

Klasyfikacja generalna po XII kolejce

1. Stenol_92 300 pkt (96-138-22-44)
2. nowa 278 pkt (78-140-8-52)
3. gregbyd 276 pkt (78-136-10-47)
4. bydziaj 263 pkt (90-118-24-31)
5. Radoslav 254 pkt (78-140-18-18)
6. ares87 250 pkt (78-138-6-28)
7. pablo80 249 pkt (69-126-6-48)
8. stary kibic 247 pkt (69-128-10-40)
9. stworek05 246 pkt (81-130-14-21)
10. marco928 236 pkt (81-122-16-17)
11. Fan Siatkówki 229 pkt (75-126-12-16)
12. Penhal 227 pkt (69-116-20-22)
13. Sliweczka 221 pkt (69-126-16-10)
14. mythe 216 pkt (69-104-12-31)
15. Włókniarz Forever 211 pkt - (66-132-6-7)
16. kasyx 186 pkt (60-84-6-26)
17. Wars 117 pkt (36-60-4-17)
18. anonimowy król 48 pkt (15-28-0-5)
19. Wojciech Rutkowski 24 pkt (3-10-0-11)

Typy należy podać do momentu rozpoczęcia spotkania.
Powodzenia!!!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
bydziaj

O'k mogę zrobić typera na ... 13 kolejkę , choć nie dysponuje za bardzo wolnym czasem. Wbijać TU - http://www.sportowefak...ii-kolejka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

A kto dysponuje czasem i chęciami, żeby zorganizować następną kolejkę? W razie błędów proszę pisać (do generalki uwzględniłem rachunki starego kibica) :D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mythe

Tej kolejki nie dam rady, od piątku cały weekend praca do późna. Jak będę mieć wolniejsze dni to się zgłoszę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Nie bardzo w tym twoja wina, bo niektórzy długo szukali bloga Śliweczki i ledwo się załapali. Może żeby nie zgubić się zrobisz typera na ostatnią kolejkę dla wszystkich? Dziś poszło ci rewelacyjne..

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Nie bardzo w tym twoja wina, bo niektórzy długo szukali bloga Śliweczki i ledwo się załapali.
Może żeby nie zgubić się zrobisz typera na ostatnią kolejkę dla wszystkich?
Dziś poszło ci rewelacyjne..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Oooo, ale ze mnie mimoza. Nie zauważyłam, że XI kolejka była do typowania ;/

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Za Śliweczkę wyniki XI kolejki wg moich rachunków:
Radoslava poproszę o bieżącą klasyfikację i mianowanie typera do ostatniej kolejki I rundy:
1. Śliweczka - 30 pkt (12-12-6-0)
2. Fan Siatkówki - 29 pkt (9-12-0-8)
3. nowa - 27 pkt (9-10-0-8)
4. Penhal - 20 pkt (6-12-2-0)
5. stworek05 - 19 pkt (6-10-0-3)
6-8. bydziaj - 18 pkt (6-10-2-0)
6-8. Radoslav - 18 pkt (6-10-2-0)
6-8. Stenol_92- 18 pkt (3-10-2-3)
9. wars - 17 pkt (9-8-0-0)
10. ares87 - 15 pkt (3-10-2-0)
11-12. marco928 - 14 pkt (6-8-0-0)
11-12. stary kibic - 14 pkt (6-8-0-0)
13-14. Włókniarz F. - 13 pkt (3-10-0-0)
13-14. gregbyd - 13 pkt (3-10-0-0)
15. pablo80 - 10 pkt (0-10-0-0)

Proszę o sprawdzenie wyników i uwagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 26 listopada 2014 [7 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslav

W przypadku meczu JW z Lotosem gdyby był tie-break na pewno nie skończy sie wynikiem 25:22, do poprawki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Banimex Będzin - Cuprum Lubin 1-3 (19-25, 6 Cuprum) Skra Bełchatów - BBTS Bielsko Biała 3-0 (25-19, 9 Skra) Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3-0 (25-19, 8 Resovia) AZS Olsztyn - Effector Kielce 3-0 (...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslav

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 0:3 (19:25) 7 Cuprum
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:15) 11 Skra
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25:16) 8 Asseco
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 (25:21) 3 Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:2 (15:12) 4 Zaksa
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 2:3 (13:15) 3 Radom
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 (12:15) 2 Trefl

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Banimex Będzin - Cuprum Lubin 1-3 (19-25, 6 Cuprum)
Skra Bełchatów - BBTS Bielsko Biała 3-0 (25-19, 9 Skra)
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3-0 (25-19, 8 Resovia)
AZS Olsztyn - Effector Kielce 3-0 ( 25-19, 6 AZS)
ZAKSA Kędzierzyn K. - Transfer Bydgoszcz 1-3 (22-25, 4 ZAKSA)
Politechnika Warszawska - Czarni Radom 3-1 (25-22, 5 AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Gdańsk 3-2 (25-22, 3JW)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 26 listopada 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mythe

Banimex - Cuprum 0:3 (17-25, 8 pkt Cuprum)
Skra - BBTS 3:0 (25-15, 10 pkt SKRA)
Resovia - AZS Cz-wa 3:0 (25-22, 8 pkt Resovia)
AZS Olsztyn - Effector 3:1 (25-21, 4 pkt AZS)
ZAKSA - Transfer 3:2 (15-12, 3 pkt ZAKSA)
AZS P. W-wa - Czarni 1:3 (21-25, 5 pkt Czarni)
Jastrzębski - Trefl 1:3 (21:25, 4 pkt Lotos)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Banimex - Cuprum 0:3 (18-25, 9 pkt Cuprum)
Skra - BBTS 3:0 (25-16, 12 pkt Skra)
Resovia - AZS Cz-wa 3:0 (25-20, 8 pkt Resovia)
AZS Olsztyn - Effector 3:2 (15-12, 3 pkt AZS)
ZAKSA - Transfer 3:1 (28-26, 2 pkt ZAKSA)
AZS P. W-wa - Czarni 3:1 (25-21, 4 pkt AZS)
Jastrzębski Węgiel - Trefl 2:3 (10-15, 6 pkt Lotos)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Siatkówki

Będzin-Lubin 1:3 21:25 5-goście
Bełchatów-Bielsko 3:0 25:16 9-gospodarze
Rzeszów-Częstochowa 3:0 25:17 6-gospodarze
Olsztyn-Kielce 3:1 25:22 4-gospodarze
Kędzierzyn-Bydgoszcz 2:3 12:15 3-goście
Warszawa-Radom 3:1 25:21 4-gospodarze
Jastrzębie-Gdańsk 3:1 25:23 3-gospodarze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 0:3 (19-25; 7 pkt Cuprum)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25-12; 11 pkt Skra)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25-17; 8 pkt Resovia)
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 (25-21; 3 pkt AZS)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 2:3 (11-15; 2 pkt Zaksa)
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25-22; 4 pkt AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 (12-15; 3 pkt Lotos)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 0:3 (22:25, 4PKT Cuprum)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 7PKT SKRA)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 6PKT Resovia)
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 (25:22, 4PKT AZS)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:2 (15:12, 5PKT ZAKSA)
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 5PKT AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 (21:25, 2PKT Trefl)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 1:3 (21:25, 4PKT Cuprum)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 8PKT SKRA)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25:19, 9PKT Resovia)
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 (25:21, 2PKT Kielce)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:20, 5PKT ZAKSA)
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 7PKT AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 3:1 (25:22, 4PKT JW)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 0:3 (20:25, 7 pkt Cuprum)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 10 pkt SKRA)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 7 pkt Resovia)
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 ( 25:21, 5 pkt AZS)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:2 (15:12, 4 pkt ZAKSA)
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 5 pkt AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 5 pkt JW)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 1:3 (21:25) 6 Cuprum
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:20) 8 Skra
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25:21) 4 Resovia
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 (25:23) 4 AZS
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:22) 3 Transfer
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:2 (15:11) 4 AZS
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 (22:25) 4 Jastrzębski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 0:3 (19:25, 6 pkt Cuprum)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 6 pkt SKRA)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 2:3 (12:15, 6 pkt AZS)
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 ( 25:19, 6 pkt AZS)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:22, 6 pkt ZAKSA)
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:19, 6pkt AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 3:1 (25:19, 6 pkt JW)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 0:3 (19-25; 3 pkt Cuprum)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25-15; 10 pkt Skra)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25-18; 5 pkt Resovia)
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 (25-22; 4 pkt AZS)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:2 (15-11; 3 pkt Zaksa)
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3:2 (15-12; 3 pkt AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 (13-15; 2 pkt Lotos)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Banimex Będzin - Cuprum Lubin 1-3 (22-25, 7 pkt Cuprum)
Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-19, 9 pkt SKRA)
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3-0 (25-17, 7 pkt Sovia)
AZS Olsztyn - Effector Kielce 2-3 ( 14-16, 3 pkt AZS)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 1-3 (22-25, 3 pkt Transfer)
AZS Politechnika Warszawska - Czarni Radom 3-0 (25-22, 2 pkt AZS)
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-2 (15-11, 5 pkt Lotos)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 1-3 (21-25, 4 pkt Cuprum)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-16, 10 pkt SKRA)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3-0 (25-18, 7 pkt Sovia)
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3-1 ( 25-21, 4 pkt AZS)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 3-1 (25-21, 4 pkt zaksa)
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3-1 (25-21, 4 pkt AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 3-1 (25-21, 4 pkt Lotos)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin 0-3 (16-25, 7 pkt Cuprum)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-16, 8 pkt SKRA)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3-0 (25-19, 9 pkt Sovia)
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3-1 ( 25-20, 7 pkt AZS)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz 2-3 (10-15, 4 pkt Transfer)
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom 3-1 (25-21, 6pkt AZS)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 1-3 (22-25, 5 pkt Lotos)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 24 listopada 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.