Typujemy 16 kolejkę Plus Ligi sezon 2015/2016

autor: Radoslav | 2016-01-31, 20:57 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam wszytskich u siebie :D
Ogólnie kolejka w środku tygodnia (na stronie Plusligi nie ma jeszcze potwierdzonych wszystkich godzin rozpoczęcia meczów, postaram się wyjątkowo być na bieżąco i sprawdzać czy coś ulegnie zmianie) ;)

10.02  17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa    3:1
10.02  20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów  2:3
10.02  19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel  3:2
09.02  18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
10.02  18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02  17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
10.02  18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 1:3


Pierwszy mecz  w NIEDZIELE 7 lutego, reszta WTOREK i ŚRODA
(tabele wrzucę po poniedziałkowym meczu)


Obowiązująca punktacja:
1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt
2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt
3. Za wytypowanie kompletu wyników kolejki - 10 pkt
4. Za wytypowanie kompletu zwycięzców kolejki - 5 pkt
-----------------------------------------------------
5. Bonus za wytypowanie ZWYCIĘZCY fuksa kolejki - 5 pkt

(warunek - nikt inny nie wskaże wyniku ani zwycięzcy trafionego meczu)


Klasyfikacja 16 kolejki:
1. dragon0102     16 (12-4-0-0)
2. claudia10 15(6-4-0-0) +5 za PP
3. pablo80-RSKZ 14 (9-5-0-0)
4. Penhal 10 (6-4-0-0)
-. szakaluch 10 (6-4-0-0)
-. falubaz40 10 (3-2-0-0) +5 za PP
-. gregbyd 10 (6-4-0-0)
8. Stenol_92 9 (6-3-0-0)
.- bydziaj 9 (6-3-0-0)
.- Janusz Dremlik 9 (6-3-0-0)
.- Wars 123 9 (6-3-0-0)
.- dastin 9 (6-3-0-0)
.- stary kibic 9 (6-3-0-0)
.- margotka 9 (6-3-0-0)
.- Bareth 9 (6-3-0-0)
16. Sliweczka 8 (3-5-0-0)
17. limek 7 (3-4-0-0)
.- stworek05 7 (3-4-0-0)
19. 77nvea77 6 (3-3-0-0)
.- Radoslav 6 (3-3-0-0)
.- Miasto mistrzów -Kielce 6 (3-3-0-0)
.- KRC 6 (3-3-0-0)
.- ares87 6 (3-3-0-0)
.- Marian Figura 6 (3-3-0-0)
25. nowa 5 (3-2-0-0)
.- marco928 5 (3-2-0-0)
.- Borysek ROW 5 (3-2-0-0)

[b]Klasyfikacja generalna po 16 kolejce:


1. gregbyd- 229(126-83-0-20)*
2. KRC - 223 (126-82-0-15)*
3. MM Kielce - 209 (111-83-0-15)
4.sliweczka- 204 (105-84-0-15)*
5.stenol- 203 ( 105-83-0-15)*
6. ares- 202 (105-82-0-15)*
7. Wars - 201 (120- 76-0- 5)
8. dastin- 197 ( 105- 77-0-15)*
9. stworek- 191 ( 93- 83-0-15)*
10. Penhal - 188 ( 93- 80-0-15)
11.marco- 185 (105- 75-0- 5)
-. claudia - 185 ( 90- 80-0-10) [5 za PP]
13.stary kibic- 184 ( 102- 77-0- 5)
14.szakaluch- 183 ( 99- 79-0- 5)
-. nowa- 183( 90- 78-0-15)*
16.dragon- 182 ( 102-75-0- 5)
-.Baret- 182 (114- 63-0- 5)
18.limek- 176( 96- 70-0-10)*
19.77nvea77- 172( 90-72-0-10)*
20. Radoslav - 171 ( 99- 72-0- 0)
-. Falubaz - 171 ( 87- 74-0- 5) [5 za PP]
22.bydziaj- 170 ( 90- 75-0- 5)
23. Włokniarz - 169 ( 99- 70-0- 0)
24. pablo - 156 ( 81- 70-0- 5)
25. marulek - 132 ( 78- 54-0- 0)
26. BrudnyHarry- 124 ( 75- 49-0- 0)
27. Borysek ROW- 116 ( 54- 57-0- 5)
28. JanuszDremlik- 115 ( 60- 55-0- 0)
29. Dujszebajew - 97 ( 54- 43 -0- 0)
30. margotka - 88 ( 36- 42 -0-10)
31. Jerzy Szajewski - 40 ( 27- 13 -0- 0)
32. Iza Gaweł - 32 ( 15- 12 -0- 5)
33. Jankes - 30 (15- 15 -0- 0)
34. Simple20 - 25 (15- 10 -0- 0)
35. Kymeth - 22 (12- 10-0- 0)
36. Maro-rzów - 21 ( 12- 9-0- 0)
37. Bydgoski fan - 20 ( 9- 11-0- 0)
38. Mateusz Wicher - 18 ( 12- 6-0- 0)
39. Sławek Machowski 14 ( 9- 5-0- 0)
40. Xhaka - 11 ( 6- 5-0- 0)
41. Paweł Kurkiewicz - 10 ( 6- 4-0- 0)
- . Dawid Piotrowski - 10 ( 6- 4-0- 0)
43. Grzegorz Bajdak - 8 ( 3- 5-0- 0)
44. Marian Figura - 6 (3-3-0-0)
[/b]


Powodzenia :)

17 kolejka!!
http://sportowefakty.w...-zapraszam

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Bareth

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:2
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 3:2
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:1
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2:3
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz 2:3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3

10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Droszyński jest pierwszym wyborem, ale podobno dostał lekcję wychowawczą :) . Szkoła utworzona m.in. przez Wspaniałego i Sucha przez pierwsze 5 lat była w Rzeszowie (95-99), a od 2000 roku PZPS przeniósł ją do Spały. Z Rzeszowa jest jeszcze przyjmujący/atakujący Sławek Busch (98'), a zakontraktowanych do Resovii jest kilku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Myślałem,że Droszyński jest lepszym graczem od Kozuba.Najwięcej gra tm chyba Resoviaków(Ziobrowski,Kozub,Masłowski).Ta szkoła spała powstała w Rzeszowie?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Myślałem,że Droszyński jest lepszym graczem od Kozuba.Najwięcej gra tm chyba Resoviaków(Ziobrowski,Kozub,Masłowski).Ta szkoła spała powstała w Rzeszowie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Podobał mi się i Woch i Kochanowski blokujący Kłosa, na więcej liczyłem w wykonaniu Kozuba, ale to wszystko są 17-18 latkowie.. Oni naprawdę grają na profesjonalnym poziomie.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Podobał mi się i Woch i Kochanowski blokujący Kłosa, na więcej liczyłem w wykonaniu Kozuba, ale to wszystko są 17-18 latkowie.. Oni naprawdę grają na profesjonalnym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Zdolny ten Fornal 12 pkt chyba zdobył,Kwolek zawiódł,ale są to chyba największe talenty w historii naszej siatkówki.Jest jeszcze Masłowski czy Ziobrowski.Jest w czym wybierać,zobaczymy co pokaże następny...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Zdolny ten Fornal 12 pkt chyba zdobył,Kwolek zawiódł,ale są to chyba największe talenty w historii naszej siatkówki.Jest jeszcze Masłowski czy Ziobrowski.Jest w czym wybierać,zobaczymy co pokaże następny rocznik kadecki(ostatnio wygrali jakiś turniej).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Typer był szybki, jak piłka po bloku Fornala na Wlazłym :) - i byli tacy, co nie tylko się połapali, ale załapali na punkty.. :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz - 3:1
10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa - 3:0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3:2
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel - 1:3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska - 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Brawo! Już trafiłeś dokładnie jeden mecz... Trzeba było jeszcze małe punkty podać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 2:3 10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1:3 10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 3:1 09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marian Figura

Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 2:3
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1:3
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 3:1
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz 3:2
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Polit.Warszawska 3:1


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 8 lutego 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota


10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:1
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:2
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 3:2
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz 1:3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 0:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Polit.Warszawska 3:1


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

10.02 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3-0
10.02 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3-1
10.02 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 0-3
09.02 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
10.02 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3
10.02 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Grzesiu, mam prośbę o uwzględnienie w liczeniu kolejki po 5 pkt dla claudii10 i dla falubaza40 (tak jakoś cyfrowo ksywki się składają:) za zwycięstwo w typerze PP..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Lotos Gdańsk - AZS Częstochowa 3-0 Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2-3 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 0-3 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn 0-3 AZS...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Lotos Gdańsk - AZS Częstochowa 3-1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3-1
BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1-3
Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 0-3
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn 0-3
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin -:-
Czarni Radom - Politechnika Warszawska 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Lotos Gdańsk - AZS Częstochowa 3-0
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2-3
BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 0-3
Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn 0-3
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1-3
Czarni Radom - Politechnika Warszawska 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 8 lutego 2016 [19 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3-0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3-1
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 0-3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz 2-3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1-3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1:3
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 0:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:2
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 2:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslav

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:2
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 0:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz 1:3
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 2:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

Lotos Tref Gdańsk -AZS Częstochowa 3:0
Resovia - SKRA 1:3
Bielsko-Biała-Jastrzębski Węgiel 2:3
Kielce - Bydgoszcz 2:3
MKS Będzin - ZAKSA K.K. 0:3
AZS Olsztyn - Lubin 2:3
Czarni Radom - AZS Warszawa 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

10.02 17.00 Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 20.30 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1
10.02 19.00 BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz 3:1
10.02 18.00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 2:3
10.02 18.00 Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

Gdańsk -AZS Częstochowa 3:0
Resovia - SKRA B. 3:2
Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
Kielce - Bydgoszcz 3:1
MKS Będzin - ZAKSA K.K. 0:3
AZS Olsztyn - Lubin 3:1
Czarni Radom - AZS Warszawa 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janusz Dremlik

10.02 ???? Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:1
10.02 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:2
10.02 ???? BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel-1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz-3:0
10.02 ???? MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-1:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin -3:1
10.02 ???? Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska- 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
falubaz40

10.02 ???? Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1
10.02 ???? BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
10.02 ???? MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1:3
10.02 ???? Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

10.02 ???? Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:1
10.02 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1
10.02 ???? BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 3:2
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
10.02 ???? MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:0
10.02 ???? Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

10.02 ???? Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:1
10.02 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3-1
10.02 ???? BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
10.02 ???? MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 2-3
10.02 ???? Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

10.02 ???? Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:0
10.02 ???? BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
10.02 ???? MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:2
10.02 ???? Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

10.02 ???? Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3-2
10.02 ???? BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 0:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
10.02 ???? MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
10.02 ???? Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sliweczka

10.02 ???? Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1:3
10.02 ???? BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 0:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
10.02 ???? MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:2
10.02 ???? Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
limek

10.02 ???? Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:0
10.02 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1:3
10.02 ???? BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel 1:3
09.02 18:00 Effector Kielce - Łuczniczk Bydgoszcz 3:2
10.02 ???? MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
07.02 17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:2
10.02 ???? Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.