Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Atomm lubi Komentarz

  U pana Kurskiego mógł się podszkolić względem testów na wirusa;

 • Atomm lubi Komentarz

  Jak można tak negatywnie oceniać Roberta Lewandowskiego. Docenia go świat piłki nożnej. Najlepsi eksperci i piłkarze. Osiągnięcia wręcz niesamowite. A tu niektórzy piszą "drewniak", "Lewy von Muenchen", "magister". Głosowali kibice. Wynik imponujący dla Roberta Lewandowskiego. Czy to coś złego, że gra w Bayernie? Nie on jedyny gra w niepolskim klubie. Gdybym był złośliwy to równie dobrze mógłbym napisać, że jak można porównać rzut kulą na drucie z piłką nożną. Doceniam p. Anitę Włodarczyk. Doceniam p. Roberta Lewandowskiego. Na szczęście to są tzw. incydentalne komentarze. Jak widać praktycznie cała Polska jest za Robertem Lewandowskim. SUPER.

 • Atomm lubi Komentarz

  Gekon! Po części można się zgodzić z Twoim wywodem. Twierdzisz, że za 2019 Fajdek powinien być wyżej bo cztery z rzędu tytuły mistrza świata! Tak ale te cztery tytuły nie były w 2019 roku (a tak ktoś niekumaty może odczytać)! Podobnie ze Zmarzlikiem, tytuły zdobywał w różnych latach! Pewnikiem jest to, że w wyborze laureatów tego plebiscytu dużą rolę odgrywa popularność danej dyscypliny czy konkretnego sportowca! A do oburzonych wyborem Lewandowskiego! Czy to się komuś podoba czy nie, to my, kibice głosowaliśmy na Roberta i naszymi głosami został wybrany najlepszym/napopularniejszm polskim sportowcem!

 • Atomm lubi Komentarz

  Sousa był najgorszym trenerem w historii polskiej piłki nożnej. Był nawet gorszy od Bońka.
  To była chyba celowa dywersja.

 • Atomm lubi Komentarz

  Też bym chciał żeby wygrał ktoś inny niż Lewy ale jemu się akurat należy. Konkurencję jaką mają Fajdkowie w rzucie młotem na świecie jest mała i łatwiej tu o mistrza świata niż być nim w piłce nożnej gdzie mają setki milionów grających w piłkę rywali. Facet zapieprza aż milo dzień w dzien przez cały rok, ma 33 lata a bez makijarzu dałbym 40. A utyty Fajdek, który nawet nie wygląda na sportowca, wzorem do naśladownictwa to napewno nie jest o jego zdrowiu nawet nie wspomne, rzycając jakąś metalową kulką mówi że to wstyd! i uważa się za jakiegoś wybitnego sportowca. Dajcie spokuj. Pewnie to miły facio ale do Lewandowskiego to mu dużo brakuje.

 • Atomm napisał/a komentarz do Sensacyjna decyzja Probierza! Wiemy, dlaczego

  ...idealny trener na jeden mecz baraż Polska-Rosja...

 • Atomm lubi Komentarz

  Czyżby to Leszek Kuzaj???

 • Atomm lubi Komentarz

  Ona w sukni wieczorowej, on w golfie... Sportowiec non stop...

 • Atomm napisał/a komentarz do Kamil Stoch mógł nie być tak wysoko. To zdecydowało

  ...a jaki przelicznik bez nart????

 • Atomm lubi Komentarz

  gdzie te nadzieje Polskich skoków dalej jest młody stoch i kubacki , oraz żyła a później kto ? hehe a tylu młodych mamy

 • Atomm lubi Komentarz

  A gdzie minister sportu czy on reaguje czy on żyje

 • Atomm lubi Komentarz

  Za nami tylko Andora i San Marino!

 • Atomm lubi Komentarz

  To może niech wezmą do TVN Turbo reżimową Ewę Bugałę. Biedactwo musiało iść do Kurskiego kręcić lody Kaczyńskiemu, bo TVN Turbo jej nie chciało. Wzięli by ją na grid girl, która by relacjonowała wyścigi . Jest bardzo ładna przecież. No i utalentowana, o czym przekonali się widzowie Wiadomości TVP i TVP Info Nie da się ukryć.

 • Atomm napisał/a komentarz do Oświadczenie Roberta Lewandowskiego. Wyjaśnił swoją absencję z Węgrami

  ,,,że w barażach zagramy to wiemy dowiemy się 26.listopada z kim zagramy? a kiedy baraż Kucharski - Lewandowski ?????

 • Atomm lubi Komentarz

  "Kapitanie mój kapitanie" co to kurła ma być? Robercik daj sobie spokój z tą kadrą, skup się na swoim Bayernie i już się tak nie męcz. Teraz inni pojadą do Kataru i wtedy będziesz mógł się z Anią wylegiwać do woli. Było miło, narka. Mam nadzieję, że Giki zagra w piątek na zero.

 • Atomm lubi Komentarz

  No czlowieku jak nie odmowiles, jak wlasnie to zrobiles. Gdybys chcial zagrac w tak waznym meczu to bys zagral. Widac wazniejsze mecze w Bayernie. Piatek z Augsburgiem, Wtorek LM, Sobota liga , itd......wtedy zapewne nie bedziesz odczuwal zmeczenia. Biedaczek, tak sie wszyscy o ciebie martwimy.

 • Atomm napisał/a komentarz do Tokio 2020. Polka była bardzo bliska medalu. Teraz tłumaczy: Zrobiłam błąd

  w bulderingu pani Aleksandra M.przy wzroście 1.62 ma nikłe jak wyższe zawodniczki a ścina[ny] są takie same dla wszystkich.

 • Atomm lubi Komentarz

  Ile jeszcze ma do końca? Moje marzenie: Trybunał Stanu za łamanie Konstytucji, zakaz pełnienia funcji publicznych dożywotnio i zasądzenie emerytury na poziomie średniej krajowej.

 • Atomm napisał/a komentarz do Francja mistrzem olimpijskim. Jest reakcja Vitala Heynena

  ...panie trenerze tylko e ćwierć finale Francuzi nie byli mistrzem olimpijskim!!!!!

 • Atomm lubi Komentarz

  Nie po to jechałeś Heynenie, żeby gratulować żabojadom, tylko, żeby wygrać! Jak się nie umie dowodzić drużyną, to się za to nie bierze! Niestety, spełniły się moje czarne przewidywania!

 • Atomm lubi Komentarz

  Moim zdaniem żabójcy są do ogrania gdybyś Heynen wzioł wartościowych siatkarzy

 • Atomm lubi Komentarz

  Przełożę na polski : Leśne dziadki nie chciały pomoc bo nie . Czy tam działa Rychu Czarnecki ? To by do niego świetnie pasowało

 • Atomm lubi Komentarz

  Może Obatel PiS coś pomoże bo siedzi tam od 1 sierpnia

 • Atomm lubi Komentarz

  Majka - dziękujemy, jesteśmy dumni, chcemy więcej, życzymy zdrowia

 • Atomm lubi Komentarz

  Marysiu! Szkoda, że tego nie przeczytasz, ale zachowaj ten medal. To bardzo cenna dla Ciebie pamiątka. Masz dobre serce więc jeśli chcesz to oddaj na licytację np. oszczep lub coś innego ,,igrzyskowego" Za zdrowie Polaków są odpowiedzialni politycy, którzy mają to zdrowie w głębokim poważaniu i nazwą Cię jeszcze frajerką. Oni gdyby mogli to ukradliby wszystkie pieniądze idące na zdrowie, jak już to robią poprzez różne szemrane fundacje. Kochamy Cię Marysiu!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.