Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wpust lubi Komentarz

  Oczywiście Obatel jako dotychczasowy wiceprezes może kandydować. Co innego uprawnienia a co innego honor. Widzieliście honorowe świnie ? Jak widzi w pobliżu większe koryto to stara się do niego dostać.

 • wpust lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • wpust napisał/a komentarz do Ryszard Czarnecki: Najlepiej byłoby wyłonić jednego wspólnego kandydata

  To już jest ŻAŁOSNE by człowiek który w Unii Europejskiej pozbawiony został stanowiska, który w bezczelny sposób wyłudzał z Unii pieniądze za fikcyjne dojazdy do Brukseli został Prezesem Związku Piłki Siatkowej. Teraz złodziej będzie prezesem? Oczywiście Obatel Czarnecki jako dotychczasowy wiceprezes może kandydować. Dlaczego oszust na tysiące euro może startować na takie stanowisko i taką piękną dyscyplinę zohydzić swoją twarzą. Co innego uprawnienia a co innego honor. Widzieliście honorowe świnie ? Jak widzi w pobliżu większe koryto to stara się do niego dostać. I pomyśleć że siatkówka to taki fajny sport, a tu się przyczepiła ta polityczna pijawka !Czarnecki to człowiek który honor nosi chyba w majtkach. Niedługo pewnie PZPS powiększy się o kolejnych członków z rodziny Czarusia OBATELA który posiada jeszcze czarującego syna z nożem..

 • wpust napisał/a komentarz do Bartosz Kurek znów wraca do porażki w Tokio. Poruszające słowa

  Polacy - NIC SIĘ NIE STAŁO, TO TYLKO GRA. Raz sie wygrywa, raz się przegrywa. Przegrali z mistrzami olimpijskimi, więc można rzec że wstydu nie ma. Bardzo boli, ale trzeba się szybko podnieść, bo już za 3 lata, kolejne Igrzyska, gdzie Francuzi, nie muszą być lepsi. Kurek i Leon to nieliczni, którym nie można mieć nic do zarzucenia. Proszę dać spokój sprawie. Skończyło się i to już się nie zmieni.

 • wpust napisał/a komentarz do Tokio 2020. Gorzkie słowa Marii Andrejczyk po zdobyciu medalu

  Wspaniała zawodniczka. Niesamowicie pracowita , ambitna odważna i pełna empatii , wzór do naśladowania , Super że walczy o swoje mimo przeciwności losu , Mam nadzieje że wywalczy i z Paryża przywiezie nam i sobie złoty medal .Życzę jej tego z całego serca ,Tak działa całe to państwo. Prawomyślni i wygodni są pieszczeni i niańczeni a reszta niech sobie sama radzi. Wszędzie te dziady w tych związkach, kto tę hołotę niekompetentną wybiera do zarządów i na prezesów ? Układy, układy i jeszcze raz układy. Wszystkie związki sportowe dotowane z budżetu państwa powinny być pod stałą kontrolą i rozliczane ze swoich decyzji. Nie może być że multi medalistka p.Włodarczyk nie ma gdzie trenować a perspektywiczna p.Andrejczyk nie ma fizjoterapeuty na stałe. Lekka atletyka uratowała nam honor z medalami IO i tam muszą pójść prawdziwe pieniądze. Bo jeśli będzie dziadowanie to wkrótce może być że z Igrzysk będą nasi wracać jak z wycieczki.

 • wpust napisał/a komentarz do "Czuję ogromną wdzięczność". Poruszający wpis polskiego siatkarza po IO w Tokio

  Trudno, i tak Was kochamy! Mistrzostwa Europy winny być rozgrywane bez KUBIAKA który praktycznie NIC NIE WNIÓSŁ w rozgrywki na Olimpiadzie. Chyba że się kompletnie wyleczy i zmieni trochę swoje zachowanie na boisku. Na ME powinni jechać najlepsi. Akurat na ME można by dać szansę kilku chłopakom, którzy nie załapali się na igrzyska, jak Huber, Fornal czy Kwolek - sportowa złość z ich strony gwarantowana, co może być kluczowe w decydujących meczach. Bądźmy z naszymi mistrzami w trudnych chwilach, a nie tylko jak osiągają wyniki

 • wpust otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • wpust napisał/a komentarz do Musisz to zobaczyć! Reakcja Czarneckiego na rekord świata to hit internetu

  Kombinator z Brukseli ma sie dobrze. Jest w Komitecie Olimpijskim, jest w PZPŚ, wozi się po całym świecie i to na pewno nie za swoje pieniądze. Jest zbyt łasy na kasę skoro musiał oddać Brukseli 100 tyś. euro. Ciekawe jednak co faktycznie robi i kiedy skoro OBATEL jest jeszcze euro posłem. Kiedy on pracuje, chyba jak niektórzy lekarze 35 godz. na dobę.

 • wpust napisał/a komentarz do Tokio 2020. Światowe media po klęsce Polaków. "Wilfredo Leon to za mało, dobry film potrzebuje też innych aktorów"

  Polacy - NIC SIĘ NIE STAŁO, NIC SIĘ NIE STAŁO - TO TYLKO JEDEN MECZ /GRA/. Jeszcze parę dni temu wychwalaliście Polaków pod niebiosa, jacy mocni i wspaniali. A dzisiaj? Przecież oni grają tak samo. Nie ma co beczeć, jaka gra taki wynik. Kurek (26), Leon (29), Kubiak (3), Śliwka (1), Semeniuk (3), Bieniek (9), Nowakowski (3), Kochanowski (1), Drzyzga (2) . Kubiak ze Śliwką powołani za zasługi, Łomacz powołany do grzania ławki , Kochanowski w słabszej dyspozycji i to wystarczało na słabszych przeciwników ale gdy przyszło walczyć z lepszymi , nie było kim. Niektórzy lepsi pozostali w kraju. Rysiek Czarnecki w ramach kilometrówki pojechał fiatem kabrioletem do Tokio i zapeszył. Jak Jonasz pogrzebał Polaków.

 • wpust napisał/a komentarz do Vital Heynen zwrócił się do kibiców po bolesnej porażce. Przejmujące słowa

  Dziękuję całej drużynie. Głowy do góry. Teraz trzeba zrobić kolejny krok i wyrobić w sobie charakter zwycięzcy. Dalej ciężka praca i dążenie do wygrywania zawsze, wszędzie i z każdym. Od pierwszego meczu widać było, że to nie to. Forma była na bańkę we Włoszech, nie wiadomo po co, a wiadomo, bo tam były wysokie jak na siatkówkę nagrody pieniężne

 • wpust napisał/a komentarz do Legenda polskiej siatkówki otwarcie! "Porażka to nie był przypadek"

  Skoro Kubiak nie był w pełnej dyspozycji zdrowotnej przed wyjazdem do Tokio TO PO CO TAM POJECHAŁ. W kraju zostało kilku zdrowych zawodników i chyba lepszych od Kubiaka w tym okresie. To że jest kapitanem zespołu to nie upoważnia trenera do takich działań. LICZĄ SIĘ EFEKTY I WYNIKI a nie DOBRA MINA DO ZŁEJ GRY. Oczywiście , że za zasługi nikt nie powinien być w kadrze a niestety w obecnej formie to nie wiem właśnie co tam robił Kubiak z Nowakowskim. "Za zasługi nikt nie może grać w kadrze" - to co robił w niej Kubiak? Drzyzga gra praktycznie tak samo non stop , myślę że po prostu przez lata byliśmy przyzwyczajeni do poziomu Zagórnego , który jest nieosiągalny dla obecnego rozgrywającego .

 • wpust napisał/a komentarz do Tokio 2020. Sam Wilfredo Leon meczu nie wygra. "W pewnym momencie ta gra sprowadzała się tylko do niego"

  Pytam - po co "nie zdrowego" KUBIAKA brano do Tokio ? Przecież ten facet w tym Tokio nie zagrał chyba ani jednego seta. To ze jest "podobno" kapitanem drużyny to nie jest funkcja dożywotna. W sumie jaki przykład swojej gry dał "kapitan" takie były też wyniki drużyny. Chwała tylko KURKOWI i LEONOWI.

 • wpust napisał/a komentarz do Zwrot akcji w sprawie Cimanouskiej tuż przed samym lotem! Nie wyląduje w Warszawie

  Słusznie !! Po co jej kolejny reżimowy kraj taki jak sąsiedni ??

 • wpust napisał/a komentarz do Ryszard Czarnecki z PiS poleciał na igrzyska. Dostaliśmy zdjęcie

  To ten złodziej nie siedzi jeszcze? Bezczelność tego złodzieja już jest legendarna. Złodziej Unijnych kilometrówek, naszym przedstawicielem w Japonii ? Nic dziwnego że Siatkarze przegrali skoro mają taką personę w PZPŚ. Oby się tylko nie okazało, że OBATEL CZARNECKI do Tokio wybrał się służbowo kabrioletem, bo wtedy PKOL się nie wypłaci za kilometrówkę. Zamiast w pierdlu, za zdefraudowane pieniądze - bawi się w Tokio. Tylko w PiS-ie takie kanony etyczno-moralne i Ziobrowe standardy " sprawiedliwości "...

 • wpust napisał/a komentarz do Zachowanie Kurka pokazuje dobitnie, co stało się w Tokio

  Oczywiście Rysiu CZARNECKI musiał zaliczyć Olimpiadę w Tokio. Pisowska Klęska Olimpijska - Rychu na trybunach. Powinni tego typa już dawno spuścić do kanału z Zarządu Związku Piłki Siatkowej. Przegrana z Francją to zasługa Kubiaka, Śliwki, Nowakowskiego i Heynena . Przecież niesprawny Kubiak 95 procent czasu przesiedział na ławce. Zabrali tego gościa chyba tylko po znajomości lub miał pewne układy, bo jako siatkarz to było wielkie ZERO w reprezentacji. Jak można mieć tyłu dobrych zawodników a wziąć te miernoty? Kurka i Leona szkoda, jedyni którzy zasługiwali na medal.

 • wpust napisał/a komentarz do Tokio 2020. Polska - Francja. Ten przeklęty ćwierćfinał! Biało-Czerwoni nie zagrają o medale

  Po co do Tokio na olimpiadę pojechał KUBIAK. Podobno to kapitan drużyny który 95% czasu przesiedział poza boiskiem, już od dawna nie przyczynił się do sukcesu naszych siatkarzy. Skoro był słaby fizycznie i "podobno" nie był w stanie grać to co robił na olimpiadzie . Pojechał po znajomości na wycieczkę która mu zafundowano a lepsi zawodnicy pozostali w kraju ? Widać jaka słaba była ta nasza grupa. W ćwierćfinale wszyscy z tej drugiej odpadli. I mam nadzieję, że to jest koniec Heynena w naszej reprezentacji. Ta drużyna nie miała szans na medal. Heynen wybrał skład ze swoich przydupasów czyli po znajomości a nie kierując się formą sportową. Podziękujmy za tę wielką porażkę: Heynenowi, Kubiakowi, Śliwce, Nowakowskiemu. To głównie ta 4-ka do prowadziła do naszej porażki na igrzyskach. A Kubiak to menda bo wiedząc, że ma kontuzję powinien sam zrezygnować z wyjazdu a nie zabierać miejsce zdrowemu zawodnikowi. Tych co wspomniałem powinno się trzymać jak najdalej od naszej reprezentacji. Jeden plus to że w końcu wyrzucą tego psychola Heynena. Jedyny zawodnik klasy światowej to Leon bo reszta to przeciętni rzemieślnicy. No może jeszcze Kurek.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.