Ostatnie akcje użytkownika

• ibizzz lubi Komentarz

Tuzimek, dlaczego jesteś pośmiewiskiem wśród dziennikarzy i co z tymi procesami, które wytaczałeś co drugiemu redaktorowi za wyśmiewanie cię?

Nie wiem skąd ten pomysł że Michniewicz jest jakimś cudotwórca, tak samo jak Skorza, ich zdolności trenerskie są napompowane przez media, błędem Legii było zwolnienie Magiery.

Legia w meczu ze Śląskiem 6 fauli i 6 żółtych kartek, Śląsk 24 faule, 3 żółte kartki. Nich mi ktoś powie ze sędzia Frankowski jest obiektywny. Ten pomiot nie powinien dłużej żadnego meczu w ekstraklasie sędziować. Nie ma przypadku w tym że Legia ma do niego po każdym meczu pretensje

• ibizzz napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Dokąd zmierzasz, Legio? [OPINIA]

@Kopana: co można powiedzieć o innych, którzy nawet poziomu szrotu nie osiągają? Może przybliżysz?

@Jagafan: w Białymstoku perfumeria....

• ibizzz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Jeśli chodzi o mecz ze Śląskiem to p Tuzimek zapomniał o niepodyktowanym ewidentnym karnym za faul na Pekharcie. Co do reszty wypocin, zgadzam się z autorem.

Sam przestań płakać, skąd ty się urwałeś marny dziennikarzyno...z choinki. Przecież Frankowaska za każdym razem gdy sędziuje Legii podejmuje decyzje krzywdzące Legię. Gol nie uznany z Wisłą, czerwone kartki z dooopy z Radomiakiem(takie same uderzenia w meczu Raków-Lech tylko kartki żółte). Nie podyktowane dwa karne, Śląsk 25 fauli 2 żółte, Legia 6 fauli 4 żółte, dwóch legionistów schodzi z kontuzjami i gol po kompromitacji liniowego. I to wszystko tylko w tym sezonie. Frankowska nienawidzi Legii, tak jak i ty.

I pisze to Wawrzynowski, największy płaczek wśród widzewiaków, z którego śmieją się dziennikarze z całej Polski ;D

Autor pominął karnego, którego Frankowski nie chciał dostrzec za wywalenie Pekharta w polu karnym. WP przypomina sobie o Legii, gdy jej można dowalić lub faryzeuszowsko martwić się o jej losy. Nikt, wbrewAurorowi tych wypocin, nie płacze w Legii. Zgadzam się z autorem, to gwizdek sędziego głównego przerywa grę, a nie jakiekolwiek działania innych sędziów. Piłkarze popełnili szkolny błąd. Co do Frankowskiego, to szkoda gadać. Wystarczy sobie przejrzeć zapis spotkania - minuta po minucie, faul po faulu, brak karnego, jednym słowem, lekki druk. Dlaczego? Niedouczony? A może tak kocha Legię, że zapomina iż jest sędzią?

• ibizzz napisał/a komentarz do ME siatkarzy. "Nie jesteśmy w formie, ale w sobotę będziemy", czyli Twitter po meczu Polska - Portugalia

beznadzieja

• ibizzz napisał/a komentarz do ME siatkarek. To już koniec! Marzenia Polek o medalu legły w gruzach

Beznadziejny trener, który nie wiadomo czemu jeszcze nie wyleciał na zbity ... Do tego Wenerska, która jako rozgrywająca wystawia większość piłek sposobem dolnym. Jak to jest, że do stanu 14:11 nasze siatkarki potrafią praktycznie wszystko, a potem, jak to było wczoraj, set kończy się przegraną do 18. Samą Stysiak, która wali na drugą stronę gdzie popadnie, nie wygra się żadnego poważniejszego turnieju. Odkryciem jest na pewno 18latka Czyrniańska. A co robiła na ME Smarzek? Kompletnie bez formy. Trzeba zacząć od wyrzucenia Nawrockiego, który przez cały turniej nie miał praktycznie nic mądrego do powiedzenia tym dziewczynom. Szkoda.

Od sześciu lat pytam jakim cudem Nawrocki został trenerem reprezentacji kobiet nigdy nie pracując z siatkarkami. Sześć lat stracone. Szkoda że działacze nie słuchają siatkarek bo to one straciły 6 lat kariery.

• ibizzz napisał/a komentarz do ME Siatkarek. Znakomity pierwszy set to za mało. Polki pokazały serce do walki

@Franek Dolas: bardzo dobry komentarz. Czas, żeby pan Nawrocki już odszedł.

Szlag człowieka trafia, po prostu chce mi się wyć. To nie dziewczyny przegrały ten mecz. To trener który od drugiego seta stał i patrzył jak dziewczyny się rozsypują, jak punkt po punkcie wzrasta przewaga Bułgarek a on stoi jak wryty!!! Młode dziewczyny o dużej wrażliwości a ten pierwszy "zwiał z boiska" zamiast je podbudować , zamiast dać konstruktywną uwagę zamiast coś zmienić a nie tylko liczyć że jak trwoga to wszystko do Stysiak a potem do Smarzek. Mocne słowa się cisną ....ale wykasują posta. W pierwszym secie nasze dziewczyny pokazywały wszystkie atuty w każdym elemencie. Po wczorajszym meczu Bułgarek takiej naszej postawy się spodziewałem. Kiedy jednak kilka akcji nam nie wyszło zaczęło się granie tylko do Magdy. Aż żal był na nią patrzeć. Ale czy trener to widział ? Przez całe 3 sety nie usłyszeliśmy ani jednej uwagi jak poszukać skuteczności. Słyszeliśmy że mamy blok ( jakoś nie bardzo) że pilnujmy kiwek ( to akurat była prawda tyle że minęło 2 przegrane sety kiedy trener to zauważył) żeby później skakać do Wasilewej ,ale ANI JEDNEJ UWAGI JAK SAMEMU ZDOBYĆ PUNKT !!! Mieliśmy dziś całkiem skuteczną Górecką na skrzydle ( jak już pisałem 3/4 ataków po prostej jest skutecznych) Wielu pewnie skrytykuje Łukasik bo nie ulega kwestii że trafiały się jej irytujące babole ale oprócz nich uważam że miała dość sporo jak na nią pozytywów. Ale zastępuje ją Grajber że niby dla przyjęcia ale w ataku w serwisie ona nie istnieje. A my nie mamy czym zrobić punktu. Jak Górecka była z tyłu to lewego nie było. Na środku również nie graliśmy więc łola Boga to wszystko do atakujących. Na litość, ja rozumiem że Alagierska i Efimienko mają swoje plusy i doświadczenie ale skoro na lewym brakło odwagi żeby weszła młoda to trzeba było spróbować na zmianę na środku żeby poszukać skuteczności a ich skuteczność też nie powalała. Ale trzeba było znaleźć coś dla wsparcia Stysiak i Smarzek. Prowadzenie drużyny nie dość że nie pomogło dziewczynom to jeszcze je zniszczyło. Jeśli to ma być pomysł na grę to lepiej niech Nawrocki już nie siada na ławkę trenerską. To co on dziś zaprezentował to jest dramat. A wyprzedzając nieco , bo może niektórym się śni jakiś sukces na tych mistrzostwach , to była Bułgaria , tylko Bułgaria. My z takim sposobem gry na Turcję lub Holandię to nawet nie wychodźmy....Cała nadzieja że te ME będą ostatnim aktem tej nędzy , bo warto było by nie zmarnować potencjału tych młodych dziewczyn.

Lubię Sebka za jego celne wypowiedzi

Fajny meczyk

A co z Kaczmarkiem? Słaby. Może kogoś innego? Np. Bednorza?

A może by tak pani trenerce przyłożyć?

• ibizzz napisał/a komentarz do Niech nas łzy Kurka nie zmylą. Porażka z Francją nie jest tragedią polskiej siatkówki [OPINIA]

Bardzo dobry artykuł. Dokładnie tak, jak autor napisał.

• ibizzz napisał/a komentarz do Vital Heynen zwrócił się do kibiców po bolesnej porażce. Przejmujące słowa

@Jan11: dokładnie

Dziękuję całej drużynie. Głowy do góry. Teraz trzeba zrobić kolejny krok i wyrobić w sobie charakter zwycięzcy. Dalej ciężka praca i dążenie do wygrywania zawsze, wszędzie i z każdym. Nie może nam drżeć ręka przy serwie. Zawsze 140 na godzinę i to nie w pół siatki lub zepsute baloniki.

Zgodnie z rozpiską w półfinale ME za miesiac trafiamy na Francję i okazja do rewanżu będzie bardzo szybko!!!

Mimo przegranych igrzysk chcę, żeby Vital pozostał selekcjonerem aż do....igrzysk w Paryżu. Będzie miał szansę na rewanż, a pod drodze jeszcze tyle światowych imprez.

• ibizzz napisał/a komentarz do Tokio 2020. Były reprezentant Polski ostro o postawie w meczu z Francją. "To deklasacja"

Pan Możdżonek siedzi sobie teraz w garniturku w studiu i sią mądrzy. Jaka deklasacja? Przy wyniku 2:3. Coś się temu panu pomyliło. Jak zwykle, teraz czas na polskie piekiełko, gdy trzeba na to spojrzeć, owszem, ze smutkiem i na wkur.wie, ale nie ma co rozdzierać szat. Igrzyska za 3 lata, szeroka kadra jest, wiele imprez pod drodze. Może to głupio zabrzmi w tym momencie, ale będzie dobrze, tylko poza koniecznymi i nielicznymi zmianami, nie rozwalajmy tego co jest.

Mała refleksja - wcale nie po porażce siatkarzy. Trafili na solidnego przeciwnika i byli jedyni w grach zespołowych (oprócz debiutu 3x3 w kosza). Na Olimpiadzie jest chyba ponad 12 dyscyplin drużynowych - wiele zespołów narodowych, grających wspólnie w różną piłkę. Czyżby Polacy nie potrafili walczyć zespołowo?