Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sondor

  Z organizmem człowieka to jest tak - żeby wiedział że upadnie to zapewne by usiadł i temu nie ma co się dziwić i faworyci czasami przegrywają!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Zaskakująca decyzja Ryszarda Czarneckiego! Jest potwierdzenie

  "Obatel" i stanowisko prezesa - już gorszego scenariusza dla piłki siatkowej chyba nikt by nie wymyślił. Znów by zaczął kombinować na lewo i prawo i tylko wstydu narobiłby dla naszej siatkówki.
  Tam widziałbym człowieka na tym stanowisku który rozumie w co się gra, jak się gra i o co się gra. To od mnie nie zależy ale Pan Świderski na to stanowisko pasuje jak kapelusz na głowę!!!

 • sondor

  Czego chcecie, ile jest tych Matek Boskich, jedna mniej jedna więcej co za różnica. Jedni mają Jasnogórską, inni Ostrobramską, jeszcze inni inną, więc dlaczego ma nie być i bokserska, kolarska, strzelecka i jeszcze nie wiadomo jaka. Ja ewentualnie mam tylko jedną i mnie to wystarcza, a inni jak "księżulkowie" pozwalają za odpowiednią ofiarę niech maja swoje i o co chodzi!!!

 • sondor

  Zrozumcie kibice jedno - zawodnik, bez względu na dyscyplinę sportu jest człowiekiem, a nie maszyną zaprogramowaną i ma prawo do słabości jak każdy z nas. To jedno, a drugie- na tym polega urok sportu że jeden wygrywa a drugi przegrywa i jako takich faworytów nie ma chyba że w naszej wyobraźni. Polacy przegrali, ale przegrali po walce i to się chwali!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Wrze przed meczem Polaków. Słoweńcy są oburzeni

  Prowokuje i dobrze robi, nie ma nic gorszego jak ktoś nie panuje nad tym co robi. Popełnia błędy i o to właśnie chodzi. To jest jedna z form walki, a tak nawiasem mówiąc jak Polacy zagrają na takim samym poziomie jak dotychczas grają to i bez prowokacji Słoweńcy raczej szans na zwycięstwo nie mają.
  Jednak to jest sport i wszystko jest możliwe. Stawiam jednak na naszą drużynę!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Krzysztof Sędzicki: Siatkówka to nie piłka nożna. Mistrzostwa Europy na 24 zespoły to przesada (OPINIA)

  Uważacie że to za dużo drużyn w tych ME, macie odpowiedź na wasze dywagacje po wyniku meczu Czechy- Francja. Więc kto tu się myli, wy czy Francuzi - odpowiedzcie sobie sami!!!

 • sondor

  W życiu go nie wybierzcie. Doprowadzi do tego że jak przegracie np.seta to zmuszać będzie was do modlitwy o lepszą grę. To jest chorągiewka na wietrze, która zakończyła swój byt w PISie, a wiadomo jacy są "pisowcy"!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Czy można skrytykować arbitra? Zadziwiający wyrok sądu [OPINIA]

  I tu sędzia popełniła kardynalny błąd, po pierwsze powinna skierować sędziego na prześwietlenie celem sprawdzenia czy faktycznie ma serce i po drugie jeśli faktycznie ma powinna ukarać matkę chłopca mandatem 50 zl za kłamstwo. Co do postępku sędziego, też powinien zapaść wyrok - sędzia na kolanach powinien przeprosić chłopca za swój uczynek wskazujący na brak odruchów ludzkich u niego!!!

 • sondor

  To zapewne "polscy patrioci-katolicy" w myśl przykazania "miłuj bliźniego jak siebie samego" tego dokonali. To niestety jest efekt nagonki na innych przez "dobrą zmianę" i tu dodam - strach ma wielkie oczy!!!

 • sondor lubi Komentarz

  Madziarzy wpisali sie w retorykę swojego wodza Orbana.
  Mają doskonały wzorzec postepowania.

 • sondor

  Piękny gest, ale dlaczego osoby fizyczne mają takie gesty dokonywać, gdzie jest państwo, czy ono widzi tylko Rydzyka i TVP i tam pcha nieskończoną ilość pieniędzy. Tak to tylko rodzić, rodzić a co później z dziećmi potrzebującymi pomocy - to już ich nie obchodzi- to pokazuje nam gdzie państwo ma swych obywateli - dziecko także jest obywatelem!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Szok na mistrzostwach Europy siatkarek! Szwedki dokonały niemożliwego

  To jest sport i tu leży całe piękno sportu, nie ma faworytów 100%. Dziś wygrywają lekko i przyjemnie, a na drugi dzień zdawało by się ze słabszą drużyną przegrywają. Pamiętać trzeba zawsze o jednym, to nie grają roboty, grają ludzie a ludzie mają swoje słabości.
  Istotą jest tylko to, żeby jak się przegrywa to przegrywać po walce i to wtedy się liczy!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Ten problem zna każdy rodzic. Anna Lewandowska zdradza, jak to u niej wygląda

  Kobieto - co ty możesz widzieć o wychowaniu dzieci, powiem szczerze - bieda ci nigdy nie zaglądnęła w oczy. Spróbuj żyć tak jak żyją zwykli śmiertelnicy, później możesz coś na ten temat się wypowiadać. Nie piszę tego z powodu zazdrości np. materialnej, pisze dlatego że jako już senior dam ci dobrą radę - po prostu przestań się ośmieszać!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Węgrzy kłócą się o LGBT. "Czy wy wszyscy zwariowaliście?"

  Tak rodził się faszyzm, po woli stopniowo aż doszło do ludobójstwa. Orban powinien jeszcze zafundować znaczki dla LUDZI LGBT na wzór tego co zrobił Hitler w podbitych krajach i byłby drugim Hitlerem-bis. Czy wy też uważacie że to są nie ludzie, że was nie obowiązuje przykazanie "miłuj bliźniego jak siebie samego" - więc spytam kim wy jesteście, no kim nadludźmi, wstyd mi za was.
  Dla wyjaśnienia sprawy jestem ojcem trojga dzieci, wykształconych i mądrych!!!

 • sondor otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • sondor napisał/a komentarz do "Koleżki z Polski". Aleksandr Łukaszenka zabrał głos ws. Krysciny Cimanouskiej

  "Dyrektorek kołchozu" -dał głos, to wołanie puszczyka na wietrze, kłamstwo, kłamstwem poparte. Nadejdzie taki czas, ze będziesz przeklinał te słowa i swoje czyny, ale nic ci nie pomoże, skończysz tak jak dyktator Rumunii!!!

 • sondor napisał/a komentarz do UFC 265. Kowalkiewicz zapłakana po porażce. Jej słowa łapią za serce

  To jest sport - więc niczemu się nie dziwmy. Dziś porażka jutro niespodziewane zwycięstwo. To wszystko zależy tylko od nas samych i naszego podejścia do tego zagadnienia. Pani Kowalkiewicz - hejterów olej pani, zna pani swą wartość, a ci co krytykują niech sami spróbują powalczyć!!!

 • sondor napisał/a komentarz do "Co Bóg zrobił Niemcom?". Nie mogą uwierzyć w to, co się stało

  Właśnie na tym polega piękno sportu. Wygrywa rywalizację ten co w danym dniu jest w najlepszej dyspozycji fizycznej i psychicznej. Faworyt zawsze jest tylko z nazwy. Nasi siatkarze też byli traktowani jak faworyci i co. Chodziarz na 50 km nie był brany w ogóle pod uwagę jako faworyt -wygrał i zdobył złoty medal. Nie bądźmy szowinistami kibicujmy najsłabszym i cieszmy się z każdej naszej polskiej zdobyczy!!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.