sondor - komentarze

 • sondor napisał/a komentarz do Wielki powrót polskiego skoczka? "Najlepszy skok od lat"

  Polacy mieli wypracowany swój styl, przyszedł Doleżal preferujący styl inny no i mamy katastrofę, to mi przypomina mieszanie dwóch stylów w emeryturach - tej normalnej i tej z OFE - jakie efekty to każdy zainteresowany odczul na własnej kieszeni, tak i my zobaczyliśmy na własne oczy co zrobiono ze stylem już wypracowanym u skoczków i to już dało się zauważyć w letnich skokach!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Przyjęła werdykt z klasą. Tak Anita Włodarczyk zareagowała na porażkę z Lewandowskim

  Co tu komentować, popularność Lewandowskiego jest znana, ale tu chodziło o sportowca a nie o popularność którą się traci nie grając ostatniego meczu z Węgrami.
  Tym sportowcem jest Pani Anita Włodarczyk, która trzykrotnie obroniła złoty medal olimpijski - czym może pochwalić się Lewandowski - bramkami i owszem, ale nie w Polsce, a w Niemczech i niech go tam wybierają. To jest logika, a gdzie się kończy logika to co się zaczyna - odpowiedzcie sobie sami!!!

 • sondor napisał/a komentarz do "Wstyd". Polski mistrz nie wytrzymał po wynikach plebiscytu

  Nie tylko mistrz jest oburzony, oburzeni są wszyscy ci co potrafią logicznie myśleć. Fakt Lewandowski jest bardzo dobrym piłkarzem, ale gra w Niemczech, a ostatni mecz z Węgrami - nie grał. Co zaś się tyczy Pani Włodarczyk - to pokarzcie mi w Polsce takiego sportowca który, ba nawet dwukrotnie obronił złoty medal olimpijski, Pani Anita zrobiła to trzy krotnie - więc komu powinna przypaść palma pierwszeństwa-no komu?!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Już po naradzie w kadrze polskich skoczków. Ustalenia

  Tak zastanawiam się jak to jest, że ubiegły rok w skokach był całkiem niezły przy opracowanym pewnym stylu, naraz przychodzi Doleżal styl się zmienia i nasi skoczkowie jakby oseski są dopiero w pieluchach. Prawda to nie trener skacze, ale trener potrafi co nieco zmienić i wychodzi na to że panowie Stoch, Kubacki, Żyła a nawet Stękała jakby ze stylem roku ubiegłego robili pod siebie. Analogię także widać w piłce nożnej, tyle tylko że w tym przypadku mieliśmy "asa w rękawie' i jakoś to szło, ale asa trener schował w ostatnim meczu i wyszedł po prostu blamaż. Do tych co decydują o trenerach - zacznijcie w końcu myśleć w doborze trenerów i ich preferowanym stylu, bo jeśli tego nie będziecie robić to będziemy mieli drugi Oberschof!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Nadzieja umiera ostatnia. Tak działa lek za 9 milionów

  Co to jest 9 milionów, to tylko 2,5 dniowa kara za 'Izbę Dyscyplinarną" - więc pytanie - ile dzieciom mogłoby się pomóc takim jak opisany przypadek - zacznij myśleć Morawiecki, Ziobro, "prezesunio" - to ten wasz upór na ratowanie dzieci nie pozwala, więc kim wy jesteście jeśli dobro chorych dzieci macie za nic!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Mankamenty u polskich skoczków głównie przy wyjściu z progu. Jan Szturc z radą dla sztabu szkoleniowego.

  Jedna rada, zamiast skoczków - wycofajcie Doleżela póki czas!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Rośnie fala patologii w polskiej piłce. "Mnie grożono mafią"

  Żadna to nowość, jeśli tego jeszcze nie zauważyliście to otwórzcie oczy - patologia jak ośmiornica oplatać zaczęła wszystkie dziedziny naszego życia i co dziwniejsze jest ona miejscami tolerowana przez rządzących i nie ma mądrego żeby tej hydrze uciąć łeb!!!

 • sondor napisał/a komentarz do W sieci wrze! Skomentował profanację grobu rodziny Stuhrów

  Każdy swego czasu miał lub będzie miał "za kołnierzem", ale to nie powód do wykonywania takich napisów na grobie rodziny, to już nie skandal to ostatnie chamstwo którego niestety w Polsce jest coraz więcej. Rozumiem mogę się z kimś nie zgadzać, ale traktuję go nadal jak człowieka i postępuję z nim jak z człowiekiem. Nie zgadzam się z tym co robi PIS, ale życzę Terleckiemu jak najlepiej w walce z cowidem-19 i jak wyzdrowieje mogę z nim dalej się sprzeczać - to nazywa się po prostu CZŁOWIECZEŃSTWO, a tego zaczyna części Polakom brakować!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Piotr Żyła uspokaja w sprawie lidera polskiej kadry. "On jest urodzony do tego sportu"

  Zdaje mi się że to nie Stoch przegrywa, a przegrywa Jego głowa i tu trzeba szukać nie powodzeń zawodnika. Spokojnie wszystko wróci do normy, tylko nie myśl o tym Kamil. Rób swoje i wszystko wróci do normy!!!

 • sondor napisał/a komentarz do Reprezentację Polski czeka katastrofa (analiza)

  Z perspektywy lat mogę wysnuć tylko jeden wniosek, to nie zawodnicy dają nam awans do tego czy owego, ten awans musi dać drużyna. Weźmy przykład z zawodników angielskich, z tego co pamiętam to tylko raz zdobyli mistrzostwo świata, owszem mieli bardzo dobrych zawodników, ale nie mieli drużyny. Tak to musi być drużyna jak maszyna i jeśli w tej maszynie zaczyna choć jeden trybik psuć się to i cała maszyna ulega awarii. Nie chcę tu porównywać Lewandowskiego do jednego z trybików, ale wniosek możemy wyciągnąć sami i raczej nie zagramy na mistrzostwach świata-obym się mylił!!!