Bysio - lubi

 • Bysio lubi Komentarz

  Najlepszy LR na turnieju w Hiszpanii nie jedzie, a fatalny Przytuła jedzie za niego, Panie Patryku………

 • Bysio lubi Komentarz

  nieobecność Przybylskiego to akurat wzmocnienie

 • Bysio lubi Komentarz

  Mariusz ma calkowicie racje i nie mowi o katowaniu dziecka,tylko o tym,ze dziecko musi znac granice,co mu wolno,a co nie.Jego matka wychowala na porzadnego czlowieka.Ludzie,ktorzy za duzo pozwalaja swoim dzieciom,poprostu zle ich wychowuja i wyrastaja z nich przestepcy albo nic nie warci ludzie.

 • Bysio lubi Komentarz

  Na złe sytuacje trzeba reagować, a nie patrzeć że nic się nie dzieje ....dzieci powinno się wychowywać anie chować a to jest różnica

 • Bysio lubi Komentarz

  Trzy szybkie w tłuste części ciała i maluch załatwiony! Jeżeli go dziś mama nie wychowuje to za kilka lat policja będzie go wychowywać.

 • Bysio lubi Komentarz

  I ma 100% racji. Gówniarstwo musi czuć bat nad sobą - i smarki i smarkule , bez tego wszystko się wali i trzeba czekac do 20tego roku życia aż takie coś zacznie cokolwiek rozumiec.

 • Bysio lubi Komentarz

  Dawno temu , tuż po zwycięstwie solidarności widziałem następującą scenkę w przedziale kolejowym , już demokratycznej kolei , naprzeciw młodego człowieka , bezczelnie żującego gumę , mama usadziła bąbelka , takiego 6 do 7 lat . Bąbel jak to bąbel trzymał zabłocone buciki na kolanach młodego człowieka i nawet wycierał obuwie o spodnie tegoż . Mamusia na zwróconą uwagę , odpowiedziała , że wychowuje dziecko bezstresowo . Młodzieniec wysiadając wyjął z buzi gumę i wcale nie lekko klepnął a guma przykleiła się do czoła bezstresowego dziecka . Na wrzask mamusi odrzekł , że jego mamusia , też wychowała bezstresowo .

 • Bysio lubi Komentarz

  Brawo Mariusz....
  Ja rozumiem twój wpis inni niestety nie. Nikt nie użył słowa o maltretowaniu tylko o klapsie....

 • Bysio lubi Komentarz

  Świetny komentarz Mariusza! Kiedyś to było wychowanie i porządne dzieci, a potem dorośli! Bardzo brakuje mi twardego wychowania dzieci oraz posyłania młodzieży do wojska po to, by nauczyli się życia i stali się prawdziwymi mężczyznami, a nie mięczakami i lalusiami! Lanie laniami, ale ostry ochrzan słowny i kary dla dziecka za coś złego to dobra rzecz! Ja sam chcę wychowywać w przyszłości swoje dzieci twardo, z pewnymi granicami oraz nie będzie miejsca na bezstresowe wychowanie, choć kochać i szanować dzieci trzeba! Dzięki Bogu, że byłem wychowywany na twardych zasadach! Trzeba w Polsce wrócić do twardego (wręcz "spartańskiego") wychowywania dzieci oraz trzeba przywrócić zasadniczą służbę wojskową (szczególnie dla rozpieszczonej młodzieży)!

 • Bysio lubi Komentarz

  Prawda jest taka, że jak matka sobie tak pozwala to następnym razem będzie sąsiad a skończy się dużo większym nieszczęściem. Najpierw kara a później tłumaczenie dlaczego

 • Bysio lubi Komentarz

  Rafał Gaweł skrytykował? Też persona. Złodziej okradł fundację Batorego i spieprzył do Norwegii z rodziną. Teraz udaje babę i pluje na Polskę że go prześladuje. To jest przykład wychowania.

 • Bysio lubi Komentarz

  Maxi'u nie kompromituj się, bo swoimi miernej jakości komentarzami przynosisz nam, kibicom Wisły wstyd!!!!!! Czasami myślę że ciebie i złotego to nawet niemowlęta intelektem przerastają. Pozdrawiam

 • Bysio lubi Komentarz

  O tak, Przybylski to wielkie wzmocnienie ale dla Szwedów.
  Widać trener ma swoich ulubieńców.

 • Bysio lubi Komentarz

  Dima rządził i dzielił. Klasa zawodnik. Widać, że w Płocku czuje się, jak ryba w wodzie. Brawo Dima.

 • Bysio lubi Komentarz

  Maksiu , ja wiem że nie możesz znieść faktu , że my gramy w elitarnej lidze mistrzów z najlepszymi drużynami Europy i w grupie śmierci zajmujemy pierwsze miejsce a twoja wiecznie druga Wieśła Klock rywalizuje w pucharze przegrywów z drużynami o których większość osób nie wiedziało że takie w ogóle istnieją , ale dam Ci dobrą radę kup 4 amareny i wraz ze swoją sexi żonką 1947 utopcie smutki w tanim alkoholu i więcej nie komentuj bo tylko się pogrążasz !

 • Bysio lubi Komentarz

  Nawrockiemu odmówiły gry najlepsze nasze siatkarki, m.in Joanna Wołosz, uznawana za najlepszą rozgrywającą na świecie.
  Dobry zagraniczny trener mógłby poskładać ten rozbity zespół i wtedy znowu mielibyśmy sukcesy.
  Jest szansa. Nawrocki miał zły wpływ na dziewczyny. Robił złą robotę ale cieszył się zaufaniem związku.
  Sądzę jednak, że Heynen nie ma szans na tę posadę. Związek się nie zgodzi.

 • Bysio lubi Komentarz

  I wywalili Belga, jak przedtem Argentyńczyka i Francuza-teraz będzie 'polska myśl trenerska"- i prezes Związku- PRAWDZIWY Polak (z Lądka, czy też Lądka Zdroju) czyli - ZERO JAKICHKOLWIEK medali -przez kilka lat.

 • Bysio lubi Komentarz

  Teraz najwieksza gwiazda siatkowki bedzie Czarus. Polacy zloto juz zdobyli a teraz po dwoch latach znow mu sie zloto zamarzylo, Czarus mysli, ze zloto to sie za pstryknecie palca dostaje. W swojej elokwentnej wypowiedzi o obecnym trenerze ani slowa, to ze Polska 6 medali z nim zdobyla i dopiero za jego czasow swiat uslyszal o naszej druzynie , tez ani slowa. Ja juz w kosciach czuje , ze cala ta siatkowke szlag trafi.

 • Bysio lubi Komentarz

  Czy to Heynena wina , że polscy siatkarze nie potrafią serwować jak Włosi
  czy Słoweńcy? To właśnie jakość podań zadecydowała o naszej porażce
  ze Słoweńcami a podczas Olimpiady z Francuzami. Każdy nowy trener po Heynenie
  będzie się borykał z tym samym problemem. Fopami można wygrywać w naszej lidze
  ale nie na wielkich imprezach. To są oczywiste braki w szkoleniu na początkowym
  etapie rozwoju zawodnika. Śliwka czy Nowakowski mogą tylko poprawiać procent przyjęcia
  u przeciwników a pozostali, oprócz czasami chimerycznych w tym elemencie Kurka czy Leona, dysponują zbyt małą siłą uderzenia. Pretensje do Heynena do zamazywanie
  rzeczywistego problemu.

 • Bysio lubi Komentarz

  Jeśli ten MEGA-charyzmatyczny koleś nie ma nagranego czegoś lepszego niż jakakolwiek reprezentacja może mu dać, to obecny prezes "siaty" w naszym kraju może od razu podać się do dymisji, jeśli nie przedłuży z nim kontraktu.

  Żaden polski dzban bez wiedzy nie wniesie tyle rzeczonej charyzmy, empatii, emocji i mimiki do reprezentacji, co Vital. Tłumacza i tak już nie trzeba, bo siatkarze, to nie piłkarze - angielski znają.