Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Ujawniła, który piłkarz chciał ją poderwać. Wybuchł wielki skandal

  I co z tego, że napisał. Z samego pisania niewiele wynika. Ja też do wielu piszę i nic z tego nie wynika. Rozumiem, że żonatemu facetowi z dzieckiem zabrania się napisania czegokolwiek pozytywnego na temat innej kobiety niż żona bo to będzie odczytane jako próba zdrada. A jak ten piłkarz będący w pracy jest dotykany przez atrakcyjną fizjoterapeutkę to jest w porządku i nie ma próby zdrady? Czy jakakolwiek rozmowa z atrakcyjniejszą kobietą od żony to też jest próba zdrady? Ludzie, trochę zaufania do drugiego człowieka.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Antoni Piechniczek przestrzega przed tym rywalem dla Polski. I to z czwartego koszyka

  @Legionowiak 7.0: Ja uważam, że akurat w przypadku tego meczu było dokładnie odwrotnie. Nie tyle nasi złamali sobie zęby na Kamerunie, co zaczęli je sobie ostrzyć. Przypomnę, że przed tym Mundialem to w jakimś sensie nasza drużyna była bojkotowana za Stan Wojenny w naszym kraju. Nikt nie chciał z nami zagrać towarzysko, jedyne zagrane sparingi to z drużynami klubowymi. Nasza drużyna musiała hartować się w poważnym boju.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Ogromny sukces Łomży Vive Kielce. Znani potencjalni rywale

  W sumie, to nie rozumiem. W tekście trąbi autor o tym, że Vive zajęło pierwsze miejsce w grupie a na dole jest tabela w której Vive jest na drugim miejscu w grupie. Czy ktoś wie o co chodzi?

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Tak wyglądał żużel 56 lat temu. Unikatowe nagranie

  Bardzo dziękuję autorowi tego nagrania za jego udostępnienie. Wiele gwiazd ówczesnego żużla w Złotym Kasku. Mnie bardzo wzruszyło gdy zobaczyłem legendę mojego ukochanego Apatora, czyli Mariana Rosego.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Transferowy TOP 3 Adama Krużyńskiego. Numer 1 to oczywiście Drabik, ale drugi i trzeci typ zaskoczeniem

  @AveMotor: Cóż, poczekamy zobaczymy, tor wszystko zweryfikuje.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Jest decyzja! Wielka kasa dla polskiego klubu

  hmm, po takim krzykliwym tytule to ja myślałem, że jakiś klub otrzyma wielką kasę od jakiejś prywatnej firmy. Niestety, pomyliłem się.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Szalone sceny w Anglii. "Piłkarze otworzyli pudełko pełne szczęścia"

  Hmm, tak sobie myślę. W środę przed południem czytałem sobie na tym portalu artykuły o tym meczu jak może wyglądać itd. Ponadto, przeglądałem komentarze pod tymi artykułami. Wielu Internautów pisało wprost, że sędziowie zarówno Ci na boisku jak i Ci obsługujący system VAR nie pozwolą nie awansować Anglikom do finału Euro 2020. Chwilę się nad tym zastanowiłem i doszedłem do wniosku, że te osoby mają rację. W tym momencie wszelkie moje emocje dotyczące tego meczu opadły, już wiedziałem jak się to skończy. Zatem wielu z nas już od dawna nie ma złudzeń co do czystości sportu i twardo stąpa po ziemi. Te wyliczenia tylko to potwierdzają, jednym ze sponsorów jest producent piwa, zdaje się że po nowemu z Niderlandów, dlatego w jego interesie jest aby jak najwięcej tego napoju wypić, Anglików jest więcej niż Duńczyków, więc i więcej piwa wypiją. Aby pilnować interesu producenta piwa, to do sędziowania najważniejszych meczów wyznaczono sędziów z ... Niderlandów.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Łukasz Podolski w Górniku! Ujawniamy: Meksykanie dawali mu pięć razy więcej!

  Ludzie, powaga, dwaj Panowie, którzy mi bardzo zaimponowali, to obaj Łukasze. Mieszkam w niepiłkarskim mieście tylko żużlowym ale specjalnie dla nich przyjadę i na żywo ich obejrzę na stadionie. Pytanie tylko do kibiców Górnika, czy jak neutralny kibic przyjedzie na Was stadion, to czy będzie mógł się czuć bezpiecznie? Mam tylko jeden klub piłkarski w sercu, taki z A-klasy, w którym gram od wielu, wielu lat i grać będę tak długo jak zdrowie pozwoli a mam już 46 wiosen. Dlatego w moim sercu nie ma miejsca na inne barwy ekstraligowe. Pozdrawiam wszystkich.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do F1. "Całkowicie moja wina". Kierowca tłumaczy się po blamażu w Bahrajnie

  Czy pamiętacie ile swojego pierwszego wyścigu przejechał Michael Schumacher? Nie przesadzajmy z tą krytyką. Oceniajmy najwcześniej po kilku wyścigach a najlepiej na koniec sezonu.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do F1. Czy Lewis Hamilton będzie konsekwentny? Jest namawiany do bojkotu wyścigu

  Moim zdaniem organizacje postąpiły słusznie, powiedziały "sprawdzam" żeby zobaczyć czy zaangażowanie Lewisa jest takie prawdziwe czy tylko na pokaz.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Koronawirus. Obostrzenia. Polacy zapisują się masowo do związków sportowych

  @Jacaplaca: Ja pracuję jako programista często po 14-16 godzin dziennie a ponieważ moja praca mi się podoba i przynosi mi bardzo dużo satysfakcji to nie zamierzaj jej zmienić na prace na budowie. W moim fachu pracy jest dużo i tylko czasu na jej wykonywanie brakuje. Po pracy natomiast realizuję się jako piłkarz A-klasy trenując 2-3 razy w tygodniu i w weekendy grając mecz. Od poniedziałku 18 stycznia 2021 planowaliśmy wznowić treningi po zimowej przerwie. Zgodnie z tym co postanowił rząd, to jako piłkarz mogę sobie jedynie pobiegać i to sam bo nie jestem członkiem kadry narodowej ani znaczna część moich dochodów nie pochodzi z grania w piłkę. Czyli z metodami treningowymi wracamy do starych czasów gdy twierdzono, że formę fizyczną budują piłkarze zimą biegając po górach. Zainteresowanym proponuje wyszukać wypowiedzi byłych już polskich piłkarzy, którzy w przeszłości wyjeżdżali za granicę, co sądzą o takim budowaniu formy piłkarza.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Dominik Kubera: To wygląda, jakby Unia postanowiła mnie ukarać za to, że odszedłem [WYWIAD]

  Czy ktoś może mi wyjaśnić jak to jest możliwe, że jakby Kubera miał jeździć od pierwszego meczu, to klub musi zapłacić ekwiwalent a po trzech meczach już nie musi płacić ekwiwalentu?

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Mistrz olimpijski się doigrał! Został skazany na karę więzienia. W tle narkotyki

  Hmm, uważam, że ta wiadomość to porażka. Człowiek, który dużo osiągną jako zawodnik teraz idzie do więzienia. Oczywiście sam zbłądził jako wolny człowiek, ale jako zawodnik miał wiele osób obok siebie, które się przyczepiły do jego sukcesów. Ci co żyli obok niego gdy był zawodnikiem powinni zadbać o to aby po zakończeniu kariery zagospodarować kogoś takiego. W Norwegii wydaje się ogromne środki na sporty zimowe, stwarza się idealne warunki do uprawiania sportu ale jak widać po zakończeniu kariery sportowiec jest pozostawiony samemu sobie. Wstyd.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Były prezes Stali Gorzów: Trzymam kciuki za klub. Większa Ekstraliga od 2022 to coś niedopuszczalnego [WYWIAD]

  @Kacper.U.L: Brawo, fajny wpis, lubię takie poczucie humoru. Miałem dziś fatalny dzień a Ty mnie rozbawiłeś.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Kluby PGE Ekstraligi odjechały Eltrox Włókniarzowi. Prezes chce jak najszybciej rozmawiać z miastem

  @AndrewCKM: Ja przede wszystkim jako kibic żużla też mam taką nadzieję, bo naprawdę chcę zobaczyć Włókniarza w takim składzie w akcji gdzie gdzie chłopacy mają spokojne głowy skupione jedynie na dobrej jeździe. Mnie się wydaje, że po okrzepnięcia może to być petarda.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Tego można się było spodziewać. Rozprawa Maksyma Drabika odbędzie się w styczniu

  @rose.yeah.bunnyXD: Hmm, ja też trzymam kciuki za zawodnika ale nie zgodzę się z mocną tezą, że się niszczy zawodnika. Zawodnik sam siebie też niszczy. Ja gdybym popełnił błąd i zawinił z niewiedzy, to bym poszedł na szeroko idącą współpracę aby wyjaśnić sprawę. Drabik poszedł w zaparte i odwlekał podjęcie pewnych decyzji maksymalnie jak się da, to teraz trudno się dziwić, że organ, który został przez niego tak przeciągnięty stara się również grać na zwłokę jak długo się da, gdy zawodnikowi zaczyna zależeć na szybkim załatwieniu sprawy.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Kluby PGE Ekstraligi odjechały Eltrox Włókniarzowi. Prezes chce jak najszybciej rozmawiać z miastem

  Hmm, tak czytam artykuł i nie do końca rozumiem jakie jest jego przesłanie. Jako człowiek pozytywnie nastawiony do świata, wszystko co się dzieje odczytuje następująco. Miasto dało na żużel tyle pieniędzy ile mogło, na tę chwilę więcej dać nie może. Nie chce mi się wierzyć, że nagle ktoś celowo daje mniej pieniędzy na żużel. Z drugiej strony czytam, że Włókniarz miał bardzo udany okres transferowy. Gratulacje dla działaczy. Dla mnie udany okres transferowy to taki, w którym pozyskuje się dobrych i perspektywicznych zawodników za pieniądze jakie aktualnie mamy a nie jakie być może będziemy mieć. Zakładam, że tak jest w tym przypadku bo od jakiegoś czasu było mniej więcej wiadomo ile miasto chce dać dofinansowania. Mam nadzieję, że te narzekania w tym artykule, że Włókniarz dostał mało, nie są próbą nacisku na władze miasta by dały więcej pieniędzy bo się budżet nie bilansuje po dobrym okresie transferowym. Mam nadzieję, że te dodatkowe pieniądze, Pan Prezes chce wywalczyć dla młodych, zdolnych i perspektywicznych zawodników, którzy się uczą i w przyszłości będą stanowić o sile częstochowskiego i być może i polskiego żużla. Jeżeli natomiast dodatkowe pieniądze od miasta mają posłużyć do dołożenia do pensji obecnie zakontraktowanych gwiazd, to uważam, że stwierdzeni, że Włókniarz ma za sobą dobry okres transferowy nie jest prawdziwe, bo wydał podczas niego więcej pieniędzy niż miał. Czy ktoś posiada wiedzę na temat tego jak jest naprawdę? Jestem polskim kibicem żużla z innego żużlowego miasta (ekstraligowego) i chciałbym zobaczyć Włókniarza w zakontraktowanym składzie, w przyszłych rozgrywkach, w których chłopacy myślą jedynie o dobrej jeździe na żużlu a nie jeszcze o tym czy i kiedy dostaną wypłatę. Drużyna wygląda fajnie, jest perspektywiczna, wydaje się, że waleczna. Tego życzę wszystkim kibicom żużla w Częstochowie i w całej Polsce.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Po bandzie: Czy żużlowcy okazują sobie brak szacunku [FELIETON]

  @smok: Powiem szczerze, że nie znałem tego wywiadu z Panem Jackiem Gollobem. Uważam, że ten wywiad jest kultowy nie tylko dla żużla ale dla wszystkich dyscyplin sportowych. Pan Jacek bardzo rzeczowo odpowiadał na nachalne pytania dziennikarza na temat wykluczenia z biegu swojego brata i nie skrytykował decyzji sędziego. Dzisiaj, nam wszystkim bardzo łatwo przychodzi krytykowanie sędziego za podejmowane decyzje. Ocena swojej postawy na torze w tych zawodach jest jednoznaczna i bardzo szczera i należy się za nią wielki szacunek. Dziękuje za wygrzebanie z archiwum Internetu tego wywiadu. Ten wywiad mocno zmienia moje postrzeganie Pana Jacka Golloba. Nabrałem do Pana Jacka Golloba wielkiego szacunku.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Po bandzie: Czy żużlowcy okazują sobie brak szacunku [FELIETON]

  "To nie jest miłe i budujące dla miejscowych amatorów szlaki, gdy najlepsze rodzynki z danego kraju nie mogą w tym kraju występować". Powiem szczerze, że jakoś mnie ten argument nie przekonuje, bo w piłce nożnej jakoś nikt nie rozpacza nad tym, że np. w Argentynie, Portugalii, Brazylii miejscowi kibice nie mogą na co dzień, na żywo oglądać swoich gwiazd. Mogą co najwyżej pooglądać je sobie w telewizji. Podobnie jest z koszykówką, siatkówką, hokejem i wieloma innymi dyscyplinami. Po prostu tak jest. Nie rozumiem dlaczego mam się przejmować Anglikami, że nie mogą oglądać w swojej lidze najlepszych żużlowców jak oni kompletnie nie przejmują się tym, że inne nacje nie mogą swoich najlepszych piłkarzy oglądać w swoich ligach piłkarskich. Spróbujmy zaproponować rozwiązanie, że piłkarze, koszykarze, siatkarze, hokeiści mogą w tym samym czasie reprezentować inne kluby w innych krajach. Sądzę, że kibice tych dyscyplin spojrzeliby na nas jak na wariatów i w zasadzie nie rozumieliby o co nam chodzi. To w żużlu jest nietypowe rozwiązanie inne niż w innych dyscyplinach sportu i powinniśmy również w żużlu dążyć do normalności. Oczywiście jest tak, że i piłkarze, i siatkarze, i koszykarze, i hokeiści mają tyle meczy w lidze jakiej grają, że nie potrzebują dodatkowych meczy w innych ligach. Musimy sprawić aby żużlowcy nie odczuwali głodu jazdy i szukali dodatkowych jazd w innych ligach niż polska.

 • fan_ivosz napisał/a komentarz do Żużel. Zawodnicy eWinner Apatora Toruń wybrali nowego kapitana drużyny

  @zulew: Wiesz, jestem z Torunia, jestem kibicem żużla i ta dyscyplina sportu oraz profesja jaką się zajmuję nauczyła mnie pokory. Póki ostatni bieg sezonu się nie skończy, to nic nie jest pewne. Przez ostatnie lata drużyna z Torunia doświadczana była wielokrotnie przez pecha w postaci kontuzji lub niedyspozycji zawodników. Oczywiście chcę i oczekuję awansu ale szampana będę otwierać dopiero po ostatnim biegu sezonu pierwszej ligi.

 • fan_ivosz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda straconego seta, ale najważniejsze jest zwycięstwo i awans.

 • fan_ivosz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Graja przecież przed własną publicznością.

 • fan_ivosz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Naszym zmiennikom powinno się bardziej chcieć.

 • fan_ivosz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  niech się ogrywa chłopak, my już swoje dzisiaj wygralismy.

 • fan_ivosz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  czy wygrana Słowenii w tym meczu coś daje?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.