• Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 4)

  Dziś czwartek, 30. dzień września. Dziś wyjątkowo piszę swego kolejnego bloga! Powód jest jeden i jasny: jestem studentem i nie będę miał zbytnio czasu, by napisać swoje blogi! Jak znajdę czas, to napiszę, więc proszę nie oczekiwać, że kolejny blog będzie w każdy poniedziałek. Może być we wtorek, a (…)

  Więcej

 • Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 3)

  Dziś poniedziałek, 27. dzień września. Dziś piszę swego kolejnego bloga, bo co tydzień chcę pisać swe przemyślenia w blogu, nie tylko dodając komentarze oraz lubiąc lub nie lubiąc innych komentatorów. Bloga czas zacząć! Ten blog będzie dziś o mej ulubionej drużynie i mej ulubionej ("ukochanej") siatkarce! (…)

  Więcej

 • Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 2)

  Dziś poniedziałek, 20. dzień września.  Dziś piszę swego kolejnego bloga, bo co tydzień chę pisać swe przemyślenia w blogu, nie tylko dodając komentarze oraz lubiąc lub nie lubiąc innych komentatorów. Bloga czas zacząć! Ten blog będzie nietypowy, bo będę pisał o jednej siatkace, której kibicuję i w (…)

  Więcej

 • Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 1)

  Dziś poniedziałek, 13. dzień września. Od równo miesiąca jestem obecny jako Legionowiak. Dziś piszę swego pierwszego bloga, bo naprawdę doszedłem do wniosku, by co tydzień pisać swe przemyślenia w blogu, nie tylko dodając komentarze oraz lubiąc lub nie lubiąc innych komentatorów. Bloga czas zacząć! (…)

  Więcej