kamil1984 - lubi

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Ciekawą anatomię ma ten zawodnik. Ból pleców ustał z nastaniem nowego trenera. CÓD JAKIŚ?

  A tak na powaznie to Siwy powinien mieć na zawsze zamknięte drzwi z napisem Reprezentacja Polski. Gra z orzelkiem na piersi to jest zaszczyt i teksty w stylu,że w kadrze Bieglera nie grał bo się tak umówił a już w kadrze Dujszebajewa zagra bo plecy przestały boleć to jest jakiś kiepski żart. Zero wstydu,zero honoru!!!

  Rozumiem,że gdyby Biegler wykręcił na ME w Polsce medal i został na stanowisku selekcjonera to Jachlewski dalej odmawiałby gry dla Polski?

  To ja już naprawdę wolę solidnego i oddanego zawsze (pomimo nieporownanie gorszych i prawdziwych kontuzji) kadrze Adam Wiśniewskiego i niż takich sciemniaczy. Ogrywać i dawać szansę młodym a nie takim fircykom co sobie wybierają z kim chcą a z kim nie chcą pracować w reprezentacji Polski.

  Jak dla mnie Jachlewski jest skończony jako człowiek i zawodnik.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Kielce dumą związku,związek dumą kielc. Tyle w temacie. Każdy z zawodników chciał Polaka to wybrali mongoła :)

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Panowie, Pan Przybecki jeszcze nie był na żadnym treningu Wisły, a Wy już go wychwalacie albo stawiacie na nim krzyżyk ! Dajcie mu trochę czasu na pracę na dobór zawodników, całego sztabu, na wdrożenie swojej myśli, pomysłów, swojej taktyki. Może okazać się strzałem w 10 lub totalnym nie wypałem, ale to dopiro okaże się za jakiś czas. Będzie widać czy drużyna robi postępy, będzie można oceniać po wynikach, rozwoju młodych itd itd. Biegler (jak dla mnie oczywiście gów.no nie trener), a w CV ma brązowy medal mistrzostw świata z naszą kadrą ! Nawet najlepsi trenerzy nie gwarantują sukcesu, przykładów jest wiele i nie tylko w piłce ręcznej. Pewnie, że ze Śląskiem za wiele nie osiągnął, ale czy ma On tam zawodników, których stać na wygranie naszej ligi ??? Odpowiedź na pytanie czy to dobry trener trzeba odłożyć przynajmniej na rok (jeśli jeszcze będzie w Wiśle jeszcze pracował. Ilu to było zawodników w Wiśle czy Iskrze gdzie myśleliśmy, że będą gwiazdami ligi a okazało się, że były to totalne nie wypały ? Dajcie mu czas na prace ludzie !! i wtedy sobie oceniajcie !

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Widzowie są w Kielcach. W Płocku są kibice.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Nie no jasne ze Bombac lepszy bo przeciez mozliwe ze bedzie gral w kielcach... Jedyna możliwościa aby Zythikov byl od niego lepszy, to jego transfer do vive a Bombaca do Wisły...przeciez to logiczne...

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Bombac>Dima ? Często faworyzujesz Kielce ale teraz to odjechałeś...
  Taki dobry a nie potrafi na dłużej nigdzie zagrzać miejsca.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Odpusc juz rzeczniku Bertusa bo sie caly brazowy zrobisz i to wcale nie od slonca :D
  Skoro tak lubisz porownywac tylko zdobycz bramkowa to Dima w rok rzucil 59 bramek, podczas gdy Jurkiewicz w dwa lata gry w Wiśle jedynie 65. Czyli Jurkiewicz moze Rosjaninowi buty czyscic :)

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Gwiazda ligi,niech tylko będzie zdrowy.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Piekny widok, frustracja u niektorych przybiera niebotyczne rozmiary. Niby sie niczym nie przejmuja, niczego nie obawiaja,a jak jest naprawde widac po ponizszych wpisach :)
  Z drugiej strony sie nie dziwie, chcieli nam podebrac duet Kaczka-Sypa,ale niestety jeden rozwalil kolano,a karta zawodnicza drugiego wypadla na chodnik z rozowych spodni i trafila w rece Eklema :)

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Na 15 komentarzy,11 vivaków,tytuł trafił w samo sedno :) Nic tylko brać popcorn i czytać dalej.
  Do Edera-Jurkiewicz nie będzie już lepszy,ma 33 lata,już jego ostatni sezon w Wiśle pokazał,że więcej nie da się wycisnąć z tego zawodnika.Dima za Sasze ? To pytanie retoryczne ? Kto spodziewał się,że Racotea zastąpi Nenadicia ? Nikt.Że Rocha będzie czarnym koniem ligi ? Nikt :) Oneto to przede wszystkim doświadczenie i świetny obrońca do środka.
  Czemu nic nie piszecie o waszych wzmocnieniach ? Łucak i Kus miały być tylko nazwiskami wymyślonymi przez płocczaków a teraz gadacie,że mają wielką szansę na rozwój i lata gry na najwyzszym poziomie :v

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Co niektórych boli że Wisełka się rozwija i z roku na rok jest coraz mocniejsza, a Kielce wręcz przeciwnie. Te komentarze są najlepszym przykładem.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Temat o Wiśle i 3 trolle z Kielc rozpoczynają ujadanie. Żałosne.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Dlaczego mecz był bez publiczności?

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Bo to był mecz w ramach treningu

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Jedyna okazja kiedy kielce moga sie poszczycic wyzsza frekwencja - sparing zorganizowany bez udzialu plockich kibicow

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Nikt nie robi z niego najlepszego trenera na świecie.Pod jego skrzydłami Jurkiewicz przestał być wiecznym obrońcą a Syprzak z "dziurawej dłoni" w dwa sezony przeszedł do FC Barcelony.Świetnie trafił z transferami Dana,Daszka,Rodrigo,Montoro,Rochy czy Zele.Sukcesów w Płocku narazie brak,ale jesteśmy mu wdzięczni za rozwój piłki ręcznej w naszym mieście i jak młodzi zawodnicy stają się wielkimi postaciami.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Mistrzostwo Hiszpanii, 4x wicemistrzostwo, Puchar Hiszpanii, 2x Puchar Ligi Hiszpanskiej, Superpuchar Hiszpanii, 3x Puchar Zdobywcow Pucharow. Masz racje,takich trenerow to na peczki, zwlaszcza w naszej lidze :)

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Ależ poruszenie w kieleckich szeregach,cała wataha internetowych inspektorów wyrosła w ciagu godziny jak grzyby po deszczu :)

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kamil1984 lubi Komentarz

  A tak na powaznie to Wisla schodzi na psy.Zawodnik z Chile dzisiaj,jutro pewnie jakis z Mongolii a pojutrze Eskimos.Ale Manolo zrobi z nich druzyne :):):)

  Jeden z Mongolii w innym klubie już jest, więc więcej nie potrzeba.
  A co do Oneto, to nie jest on oczywiście tak doskonałym kołowym jak Kus, ale myślę, że mimo tego da sobie radę.