kamil1984 - lubi - strona 2

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Z Mongolii to już jest jeden trener w Super Lidze :)

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Wasi nie zachowywali się lepiej. Byłem na hali i widziałem frustrację Syprzaka, który sam w wywiadzie po meczu powiedział że zabrakło piątej klepki wielu w tym jemu. Nieszczęśliwie to Wasi zawodnicy są tym razem poszkodowani. Jak złamano żebra Aguinagalde i Reichmannowi to było cacy ? Wtedy to była walka, bo to Wasi faulowali, teraz brutalność i celowe zagrania bo ucierpieli gracze z Płocka. Obłuda.
  W telewizji nie widać zachowania Cadenasa. Na żywo wyglądało to fatalnie. Sam podgrzewał atmosferę na ławce Wisły.
  Brutalność była obustronna a powodem na pewno po części był brak trzymania nerwów na wodzy przez Cadenasa, który pokazał zły przykład i podniósł niepotrzebnie atmosferę meczu.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Skoro tak, to za zachowania waszych trenerow kielecka druzyna powinna w calosci wyladowac na urazowce plockiego szpitala,ewentualnie na oddziale zamknietym gostyninskiego szpitala.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  A jak sie mial zachowac w ostatnich minutach meczu 1 polowy kary z kapelusza 6 na 3 i Vive nie rzucilo bramki

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Szkoda, że tak nie martwiliście się o Szczecinę czy Buchcica.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Za to u was w Kielcach młodzi Polacy się tak ogrywają że szok....

 • kamil1984 lubi Komentarz

  toż to "redaktur" B. - nie spodziewaj się zbyt wiele
  nawet jakby w Kielcach odbył się mecz bez kibiców, on napisałby:
  "Kielce - ok.3500"

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Widzę że pan Sławomir B. nadal nie poprawił swojego błędu z 7 kolejki spotkań gdzie Wiśle zabrał a Kielcom dodał kibiców.
  Liczba widzów spisana ze strony związku :
  Wisła 29550 widzów / 9 spotkań = średnia ok 3283
  Kielce 24800 widzów / 9 spotkań = średnia ok 2755
  Wiem że to minimalny błąd ale jednak razi w rzetelność dziennikarską , gdzie wystarczy spisać liczby ze strony związku i wykonać proste równanie matematyczne.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Komentatrz na twoim poziomie

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Co do sedziowania to mozna sie pokusic o stwierdzenie ze wczoraj byli bardzo skrupulatni i tym meczem chyba oglosili strajk wloski;)) ich postulat do zwiazku jest tylko jeden: dajcie nam kase na nasze szkolenie;)))

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Stal postraszyła Wisłę? Chyba sędziowie. Żenada do kwadratu. 2 kary dla Kaczki to jakaś kpina... Przykładów jest mnóstwo. Pisałem przed meczem, że wygramy minimalnie i tak się stało, chociaż równie dobrze mecz był do wygrania +10. Teraz Flensburg i ten mecz jest najważniejszy!

 • kamil1984 lubi Komentarz

  "Chyba admini mięli już dość tego płaczu płaczków ..."

  Admini to "mięli", ale co najwyżej pieprz.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Jeszcze jedna rzecz.. Jak Vive wygrało mecz z Dunkierką pojawiały się w komentarzach słowa gratulacji ze strony kibiców Wisły. Dziś czegoś podobnego nie doszukałem się poniżej tylko jedna wielka napinka. Jeden raptem napisał,że dobrze bo mu kupon wszedł. No commments.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  A Cimos Koper? Jaki to ubaw byl w Kielcach gdy Wisla stracila z nimi punkty. Natomiast gdy odpadliscie z nimi w 1/8 to urosli do rangi klasowej europejskiej druzyny. Z Koldingiem bylo podobnie wiec nie badz bezczelny.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Roznica jest taka, ze to Wy wypominacie nam slaba grupe dociera to do Was ?????????? Dzisiejszy mecz byl dopiero dzis helol ! a o naszej grupie wiadomo od dawna, no ale dla Was biale jest zawsze czarne. Taki Alingsas w naszej slabitukiej grupie milby pewnie stan zerowyjesli chodzi o punkty, ale tak tak jak Kielce pisza, ze ze lidze mistrzow nie ma slabych rywali to wysmiewacie te slabszedruzyny, ale jak Wy sie z nimi meczycie towtedy mozna napisac,ze w lidze mistrzow nie ma slabych druzyn.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Wisła ma szczęście do bramkarzy. Wichura, Seier, Sego, Coralles.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Czy może taka gra wystarczy?


  Nie mam "zielonego pojęcia" czy wystarczy bo nie mam również "zielonego pojęcia" jak zagra Flensburg. Na szczęście ty już wiesz jak zakończy się rywalizacja za tydzień i tym samym zazdroszczę ci ogromnych profitów które niechybnie zgarniesz u buka "wchodząc" z kapitałem w 100% pewną inwestycję.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Aguinagalde :) gra środkowego to współpraca z drugą linią. Takiej brakowało w drużynie hiszpańskiej. W meczu o trzecie miejsce MŚ Syprzak wypadł lepiej gdyż miał dobre podania od rozgrywających a poza tym ma super warunki na kołowego co wykorzystywał znakomicie.
  Ciekawe jak się jego losy potoczą ? :) Gdzie wyląduje Kamil Syprzak :)

  Nigdzie nie wyląduje. Ma ważny kontrakt z Wisłą i nadal będzie w niej grał.
  Co Wy wszyscy tak się martwicie o tego Syprzaka? A już najbardziej martwią się o niego ludzie z Kielc. Macie swojego Julena, przecież Waszym zdaniem najlepszego na świecie, więc się nim zajmijcie, a nie martwicie się w kółko Syprzakiem.
  A tak swoją drogą jeszcze rok, półtora roku temu przecież uważaliście Syprzaka za straszne drewno, a teraz jaracie się nim i jaracie. Wystarczyło półtora roku pracy Kamila z Manolo i Sypa stał się dzisiaj jednym z najlepszych obrotowych na świecie. Zresztą z Kaczką było podobnie. Macie swojego Talanta weźcie sobie jakiegoś młodego kołowego i niech zrobi z niego zawodnika światowego formatu. Nic trudnego.

 • kamil1984 lubi Komentarz

  Z informacji jakie posiadam z klubu w Płocku wynika, że Kaczka będzie renegocjował umowę z Wisłą.
  I nie jest to kaczka dziennikarska.