Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krzysztof_gd napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na niczym Wam nie zależało, tylko po atakach łaskawie kiwnęliście palcem w tej sprawie.

 • Krzysztof_gd napisał/a komentarz do Andrzej Kraśnicki: Nie muszę być prezesem na siłę

  Przecież i tak wiadomo, że prezes to tylko funkcja reprezentacyjna, i nie ma żadnej realnej władzy

 • Krzysztof_gd napisał/a komentarz do PGNiG inwestuje w Ligę Zawodową wielką kasę

  Może przynajmniej PGNiG skoro daje kasę to położy łapę na tą ligę, bo jakby miało tym zarządzać samodzielnie ZPRP, to nie wiem, czy coś z tego wyszłoby.

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  No jak już to wina jeszcze poprzednich władz, bo prawa na pokazywanie ligi mistrzów były rozdawane w sierpniu tamtego roku...

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  To się tęczowe lobby obrazi na Tałanta.
  Trzeba przyznać, że relacja w NC+ na poziomie, masa wywiadów itd

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  Przez wzgląd na taki sukces czy pan IskraZgasła nie mogłby zgasnąć na tym forum

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  Dawać takie same zasady do żużla w końcu byłby bat na tych naszych partaczy.

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  Trafiło się i na nie omylnego Pana Bauma piłka ręczna to gra w której mylą się zarówno zawodnicy, trenerzy jak i sędziowie. Sędziowie raz popełniają mniej błędów, ale czasem sporo lub jakieś istotne za które szef Baum ich kara odsunieńciem lub zawieszeniem mimo że czasem nie wynika to z winy sędziów a dziś los zemścił się

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  IHF. Nie sieję żadnej nienawiści wobec Niemców, albo kogokolwiek, ale przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz. Wolałbym widzieć tam drużynę, która wywalczyła obecność na mistrzostwach na parkiecie, a nie przy zielonym stoliku. Nie obwiniam Niemców o to, że wywalili Australię i wskoczyli na ich miejsce, ale zachowanie wobec Australii nie jest w porządku. Każdy ma takie samo prawo do występowania na Mistrzostwach Świata, bez względu na to, jakie ma umiejętności. I wyrzucanie Australijczyków z nadchodzących mistrzostw tylko dlatego, że grają słabiej niż Niemcy jest bez sensu. Cały koszyk 6 jest słabszy niż np. Węgrzy, albo Serbowie, którzy nie pojadą na mistrzostwa. Każdy ma prawo pokazać się na turnieju międzynarodowym. Jak czują się teraz kibice kadry Australii, albo zawodnicy, którym odebrano prawo do reprezentowania własnej kadry narodowej? Nie zazdroszczę im.

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  Trener dobry, na pewno z dużym potencjałem. Generalnie dobry ruch Vistalu, ale problemem może być drugi trener(ka)

 • Krzysztof_gd otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Krzysztof_gd napisał/a komentarz do Vistal Gdynia z nowym trenerem!

  Wg. mnie to jedna z najmądrzejszych decyzji w tym klubie od dłuższego czasu.

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  "Nie ma szansy żebyśmy na igrzyskach stracili" - nawet nie chce mi się słuchać całego wywiadu z tym Bazuką, jedno zdanie wystarcza. Większość miast organizatorów igrzysk w ciągu ostatnich lat właśnie straciła, nie mówiąc o tym że koszty igrzysk ZAWSZE rosną kilkukrotnie. Krakowa NIE STAĆ NA IGRZYSKA! Koszt samego toru bobslejowo-saneczkowo-skeletonowego to 200-300 mln zł, a co potem z nim się stanie? Będzie niszczeć jak w Sarajewie?! Idźmy dalej, wiecie jak wygląda dojazd do "stolicy polskich Tatr" czyli Zakopanego? Im bliżej Zakopca tym gorzej, ciaśniej, bardziej wąsko i dłużej stoi się w korku, bo górole nie chcą się zgodzić na dwupasmówkę! A sam Kraków ma dużo poważniejsze kłopoty niż IO! Maczeciarze na ulicach, FATALNE drogi i chodniki, wysokie jak na tak duże miasto bezrobocie. Gdybym tylko był zameldowany w tym mieście, 25 maja głosowałbym za NIE dla igrzysk!

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  tytuł artykułu - puknijcie się w łeb.

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  "ciąg dalszy kabaretu sędziowskiego" tak można nazwać decyzję komisji sędziowskiej ZPRP a od Pana Bauna oczekujemy nie wywiadu a dymisji. Poza dobieraniem sobie meczy jako delegat nic Pan nie robi Funkcję przewodniczącego komisji wykorzystuje Pan dla osobistych korzyści ile razy w sezonie był pan delegatem?

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  może byście na główną dali!!

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  Dla jasności sprawy. Szczypiorniści zrzeszeni są w Stowarzyszeniu Piłki Ręcznej Wybrzeże Gdańsk i posiadają logo nie mające nic wspólnego z logo klubu GKS Wybrzeże Gdańsk. SPR Wybrzeże jest jedno sekcyjnym autonomicznym Stowarzyszeniem.Wśród 25 członków Stowarzyszenia,13 to byli zawodnicy GKS Wybrzeże Gdańsk. To oni tworzyli historie tego klubu i z tego tytułu mogą uważać się za kontynuatorów i spadkobierców bogatej tradycji. To SPR Wybrzeże organizując co roku memoriał Leona Walleranda w piłce ręcznej przypomina kibicom że istniał niedawno i działał z dużym powodzeniem klub GKS Wybrzeże,dwukrotny finalista Pucharu Europy, po którym został tylko Zarząd. Stowarzyszenie Wybrzeże Gdańsk nie ma nic wspólnego z Panem Henrykiem Majewskim, pomimo jego starań o zaistnienie w strukturach Stowarzyszenia.

 • Krzysztof_gd napisał/a komentarz do Trwa spór o logo i nazwę Wybrzeża Gdańsk. "Spółka posługuje się odznaką i historią nielegalnie"

  Nie znam się na prawie, ale samo słowo "Wybrzeże" chyba nie może być zastrzeżone(niech mnie ktoś przygotowany merytorycznie sprostuje), a szczypiorniści nie korzystają ani z szyldu czy nazwy GKS, ani ze "starego" logo klubowego, bo mają swoje własne, nowe.

 • Krzysztof_gd napisał/a komentarz do Rafał Kuptel nowym trenerem Piotrkowianina

  Dokładnie.
  Kar - Do Spójnia Gdynia, i jak kolega już wspomniał, ostatnio juniorzy SPR Wybrzeże Gdańsk.

 • Krzysztof_gd lubi Komentarz

  a teraz kombinacje żeby Polak nie wygrał

 • Krzysztof_gd napisał/a komentarz do Skandal z biletami na mecz barażowy ME w siatkówce Polska - Bułgaria!

  Jak w Gdyni jak właśnie widzę Rosja - Słowacja w ERGO.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.