Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • vrc lubi Komentarz

  @Marian Nowak: Fajtłapy to grały z FK Astana, Sheriffem Tyraspol, Spartakiem Trnawa, FC Dudelange, Omonią Nikozja, Karabachem Agdam... wystarczy?

 • vrc lubi Komentarz

  Każdy kto zna realia Żeńskiej Piłki Ręcznej w Polsce nie oczekiwał awansu z grupy.Dzisiejszy wynik trzeba uszanować bo graliśmy z drużyną stojącą wyżej w hierarchii. W każdym meczu były dobre i złe momenty. Na pewno dużo pracy przed zespołem,trzeba wiele elementów poprawić.Szczególną uwagę trzeba zwrócić na psychikę i podejście mentalne.Moim zdaniem mecz z Rumunią przegraliśmy głównie głową,podobnie było dzisiaj w meczu z Niemkami.Cieszy natomiast postawa młodych zawodniczek,jak Nossi czy Rossi ,brakuje im jeszcze stabilności ,ale to jeszcze przed nimi.Ważna praca czeka kadrowiczki w klubach,bo przecież to tam się rozwijają lub się cofają.Do tego też jest potrzebna silna liga,do której u nas niestety daleko.Myślę że Trener ma dobry materiał do pracy i wyciągnie z tego turnieju właściwe wnioski.Chciałbym też po tym turnieju otwartej dyskusji na temat sytuacji dyscypliny.Co zrobiono
  w ostatnim czasie,by Piłka Ręczna się rozwijała w Polsce??? Chciałbym usłyszeć taką opinię od trenera metodyka koordynującego szkolenie pionu żeńskiego młodzieżowych kadr narodowych Doktora Jerzego Cieplińskiego!!!

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Można się było spodziewać tego że odpadniemy z ME po pierwszej rundzie ale widać małe światełko w tunelu.
  Można je zamienić za jakiś czas na światło gdyby ktoś pomyślał w tym grajdołku że Senstad z Moistadem doskonale znają norweski system szkolenia od podstaw i mogą rozpisać te schematy nauczania dla polskich trenerów młodzieży spotykając się z nimi regularnie w mniejszych ośrodkach kontrolując co jakiś czas wyniki i postępy.
  Przecież trener nie musi jeździć tylko na zgrupowania kadry A czy B a Moistad związany jest już z Polską na stałe więc są w stanie to zrobić stawiając na długofalową zmianę sposobu gry, poruszania się i myślenia na boisku.
  Czy polskie dzieci są jakieś inne niż norweskie.
  Wątpię więc do dzieła
  Uczmy się od najlepszych
  Wystarczy tylko zobaczyć norweski walec żeby nie mieć złudzeń jakie szkolenie jest obecnie najlepsze na świecie

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pożegnać leśnych dziadków i to od zaraz jeśli w najbliższych latach ma się coś zmienić na lepsze.
  Dzięki nim jesteśmy jako prawie 40 milionowy kraj pośmiewiskiem w europejskim handballu (popatrzmy chociażby na to jak potrafią szkolić w malutkiej Czarnogórze)
  Wypadają trzy czołowe zawodniczki przed ME i płaczemy że nie ma kto ich zastąpić.
  Norwegia ma ponad 5 milionów mieszkańców i mogłaby wystawić kolejną kadrę z którą też byśmy przegrali bo system szkolenia polega tam na szybkości i technice a nie prowizorce.
  11 mecz z rzędu przegrany na ME w wielu normalnych krajach oznaczał by zmianę władzy a u nas jak zwykle po kolejnej nieudanej imprezie nic się nie zmieni.
  To nie zawodniczki i trenerzy z Norwegii są problemem polskiej kobiecej piłki ręcznej.
  Ryba psuje się od głowy.
  Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany a porażki
  upokorzenia kojarzcie z PZPR (celowo) a nie a z Polską

 • vrc lubi Komentarz

  Dlaczego pojechały na imprezę? Bo się zakwalifikowały. Najmniej bym winił te dziewczyny, grają to co potrafią. Niestety ludzie odpowiedzialne za ich wyszkolenie mają się dobrze, polska ligowa piłka ręczna kobieca jest archaiczna, która nie wytrzymuje w zderzeniu z nowoczesną szybką, dynamiczną graną zagranicą.

 • vrc lubi Komentarz

  Wynik do przewidzenia,pokazał rzeczywistą różnice między drużynami .Trzeba dalej walczyć do końca ambitnie w każdym meczu.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeden z najbardziej niedoinwestowanych sportów zespołowych w Polsce a my oczekujemy jak co roku cudów.
  Na cuda w tych czasach nie ma co liczyć tylko zmienić szkolenie na norweskie + odpowiednie nakłady finansowe na szkolenie młodych zawodniczek i za 10 lat możemy czegoś wymagać.
  Dlatego to że Senstad i Moistad prowadzą obecnie kadrę powinno być jeszcze bardziej wykorzystane w kierunku zmiany systemu szkolenia i to od razu po tych Mistrzostwach.
  Z pustego to i Salomon nie naleje przy całym szacunku dla naszej kadry i zawodniczek których nie ma co winić za to że ktoś wyszkolił je zupełnie inaczej niż w Norwegii, Danii czy Holandii.
  Z Rumunkami i Niemkami można powalczyć a Norwegia to inna bajka.
  Powodzenia w tych spotkaniach.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Turniej zapowiada się imponująco patrząc na klasę Rosji i Serbii które zapewne przyjadą w bardzo mocnych składach.
  Tylko jak na złość na 99 procent odbędzie się on bez kibiców.
  Granie bez kibiców na dłuższą metę nie ma sensu. Wirus załatwi wszystko jeśli nie znajdzie się kompromisu.

 • vrc lubi Komentarz

  VRC Cześć kolego. Zawsze tak jest że byłe zawodniczki chcą się pokazać u byłego pracodawcy.Ostatnia z nami świetnie zagrała Matuszczyk,a w pozostałych meczach już tak nie błyszczała.Szkoda że rozmieniliście zwycięstwo nad nami.Teraz najważniejsze żeby uratować klub w co powinno się zaangażować całe środowisko w Koszalinie.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak bardzo byłe wyróżniające się kiedyś w Koszalinie zawodniczki chcą ograć byłego pracodawcę pokazała ostatnio Romka a dzisiaj Pani Profesor Beata Kowalczyk.
  Coś w tym jest i jak widać się udaję
  Orzeszki cieniutkie jak zwykle
  Chyba że w telewizji lepiej widać niż na hali

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ten Koszalinek to jednak stan umysłu.
  Budują kilka lat temu nową halę sportową za ponad 40 baniek dla dwóch ekstraklasowych klubów a teraz w dwa lata oba chcą zaorać.
  Niezłe marnotrawienie pieniędzy podatników.
  Polakom niepotrzebny jest wirus.
  Sami się wykończą

 • vrc napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Młyny Stoisław Koszalin zatrzymane przez Piotrcovię Piotrków Tryb. Kapitalny występ Darii Opelt

  Brawo Romka !
  Oliwa zawsze sprawiedliwa :)


 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Romka do kadry na środek rozegrania.
  To że Koszalin się jej pozbył to kolejny strzał w stopę tego klubu.

 • vrc lubi Komentarz

  Parodia. Kolejna zagrywka związku aby tylko KGHM postawił sobie puchar. Wytłumaczcie mi jak można rozgrywać finał sezonu 2019-2020 zawodniczkami 2020-2021. Pierwszy i najbardziej jaskrawy przykład - Kochaniak odpada w barwach Montexu ale wiesza sobie medal jako zawodniczka Zagłębia.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kabaretu ciąg dalszy
  Koszalin bierze Struzika za Unijat a Moistad jedzie na drugi koniec Polski trenować Jarosław pomimo tego że mieszka pod Koszalinem
  Koszalin stan umysłu :)

 • vrc lubi Komentarz

  Cześć VRC.
  Twoja propozycja jest rozsądna.Podejrzewam że i tak o składzie na przyszły sezon zadecydują finanse. Co do zobacztv jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi...
  Pozdrawiam.

 • vrc lubi Komentarz

  Raczej krok w dobrą stronę. Oby się to przełożyło na większą ilość drużyn w lidze i wzrost popularyzacji dyscypliny.Wszyscy uczą się tej nowej ligi,miejmy nadzieję że roku na rok będzie ciekawsza i mocniejsza oraz pokazywana w szerszym zakresie.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak dla mnie Chorzów powinien zostać w Superlidze a zwycięzcy obu grup dołączyć do ligi zawodowej i będzie 10 zespołów.
  Wtedy ta liga będzie jeszcze ciekawsza.
  Dlaczego zobacztv przestało transmitowac mecze w Internecie ?
  Ktoś coś wie ?
  Montana pozdrawiam

 • vrc lubi Komentarz

  VRC. Przewidziałeś to kolego. Karma wraca.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Romka Roszak
  Pokazałaś swoją klasę ucierając nosa tym przez których musiałaś odejść z tego klubu.
  Dla wielu kibiców dalej jesteś zawodniczką tej drużyny.
  Powodzenia w odbudowie formy i powrotu do kadry.

 • vrc lubi Komentarz

  Koszalin po raz kolejny traci punkty w końcówce na własne życzenie.Coś jest chyba nie hallo z mentalnością.Zamiast dobić Miedziowe to oddają im inicjatywę.Na osłodę jeden punkt uratowany w ostatniej akcji.

 • vrc lubi Komentarz

  Miejsce Korony Kielce jest w Superlidze. Na innych pod-forach np. dotyczących startu Kubicy w DTM usuwano mi komentarze, może tu cenzor będzie łaskawy, napisze jeden wniosek-gdzie jest udział prywatnego podmiotu w sportach drużynowych i dlaczego nagle podmioty prywatne boją się inwestować w sport? Napisze dwa magiczne słowa: nadzór i kontrola. Pamiętam taki turniej tenisowy J&S Cup z udziałem gwiazd światowego kobiecego tenisa i to co zrobiono właścicielom firmy inwestującej w sport, których przedstawiano jako rosyjskich i tu każdy wstawi odpowiednie słowo. Szkoda mi tych młodych dziewczyn, że zabrakło ich drużyny, tam gdzie sportowo wywalczyły utrzymanie w lidze, ale dobrze, że jest miejsce dla nich w innych drużynach. Za miliony złotych(co najmniej 10 na sezon) jednego niesprawnego kierowcy(nie kojarzę zawodów w sportach motorowych, gdzie jeździ kierowca z tak poważnym niewyleczalnym urazem ręki) można byłoby dofinansować całą ligę zostając sponsorem tytularnym ligi. Co z tego, że pewnie mistrzostwo pewne dla Lublina, pod warunkiem, że kontuzje nie będą się zdarzać z taką częstotliwością jak teraz, jak w Lidze Mistrzyń ,,baty" i mówię to jako kibic z ponad 10-letnim stażem na trybunach, gdzie chodziłem i na otwarte treningi, jak i nawet mecze typu sparingi, ale widzę jeden problem-wolałbym, żeby Ruch Chorzów co najmniej do 50 minuty mógł postawić jakichkolwiek ,,opór", a nie mecz przegrany już w szatni. Wiem jednak, że prezes Ruchu Chorzów nie ma możliwości skorzystać z takich dobrodziejstw jak mocny sponsor tytularny ligi, co mógłby gwarantować klubom w lidze 10 zespołowej jakby była(2 spadają) np. beniaminkowie(10-9)-po 100 tysięcy złotych,8-6-200 tysięcy złotych, 5-4-250 tysięcy złotych, 3-300 tysięcy złotych, 2-400 tysięcy złotych, 1-500 tysięcy złotych, wychodzi na to, że wystarczyłoby 2,5 miliona złotych zamiast około 10 na Kubicę, a wsparcie otrzymałoby około 150 zawodniczek. Argument niszowości piłki ręcznej kobiet jest nietrafiony, bo DTM jest tym bardziej niszowy.

 • vrc lubi Komentarz

  Koszalin znowu przegrywa wygrany mecz,a wydawało się że po zwycięstwie z Lublinem zespół nabierze rozpędu i odprawi KPR do domu bez punktów. Brawo natomiast za solidną frekwencję na trybunach.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Beata Kowalczyk.
  Za 2 tygodnie Romka przyjedzie z Piotrcovia i też pozamiata nawet jeśli nie wygrają całego meczu.
  Nie dziwię się że byłe zawodniczki tak bardzo chcą ograć swojego byłego pracodawcę.
  Przy takich "pięknych i przyjacielskich" rozstaniach.
  Kobierzyce przynajmniej zagrają w Pucharach z korzyścią dla Polski w rankingu EHF
  Jak się nie rozwijasz to się cofasz

 • vrc lubi Komentarz

  Graliśmy z bardzo silnym przeciwnikiem,i punkt zdobyty z tą drużyną,chyba każdy przed meczem brałby w ciemno!!! Oczywiście jest niedosyt bo gdyby była lepsza skuteczność to powinniśmy ten mecz wygrać.Ale jest i druga strona medalu.Rumunki również marnowały sytuacje,wystarczy przypomnieć obronę karnego przez Werę,który wykonywała nie byle jaka zawodniczka ,bo doświadczona Elisei. Nie zgadzam się z Mistrzem absolutnie odnośnie Kingi.Owszem zagrała słabo,mało skutecznie,ale każdy zawodnik ma gorszy okres,taki miała Alina Wojtas,Wiola Luberecka, Marta Martynienko i wiele innych znakomitych zawodniczek.Kinga wygrała nam już dużo spotkań,i jestem pewny że jeszcze dużo nam wygra.Zarzucanie tej zawodniczce że jej się nie chcę jest dużym nadużyciem.Natomiast jeśli chodzi o kontuzje to faktycznie jest z tym dramat w tym sezonie,moim zdaniem błąd został popełniony w przygotowaniach do sezonu, budując siłę i motorykę, dlatego mamy teraz taki skład a nie inny.Trzeba tej sprawie się bliżej przyjrzeć,i z tego co wiem będzie to wnikliwie analizowane. Sam mecz był pełen emocji ,i dobrą promocją dyscypliny,brawo dla drużyny za walkę do końca,brawo dla młodzieży która pociągnęła zespół.Brawo kibice za dobry doping. Widzów 1500. Walczymy dalej i wspieramy zespół na maxa!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.