Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • vrc lubi Komentarz

  Trzeba by poznać opinię drugiej strony, ale mimo to tak się matka nie zachowuję.Postawa wysoce naganna.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trzymaj się chłopaku i się nie poddawaj.
  Jeszcze będzie lepiej.
  Układaj sobie normalne życie z dziewczyną która jest za Tobą a taką toksyczną matkę sobie odpuść gdyż tylko zniszczy Ci psychikę.
  Nie ma nic na siłę
  Powodzenia w karierze sportowej i życiu.


 • vrc lubi Komentarz

  Węgrzy najlepsi byli podczas II wojny. Dobrzy bratankowie k.....a m.....ć

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Słaby skład to i słabe wyniki.
  Nigdy ta drużyna nie grała tak wolno ale kto ma wziąć na siebie grę jak nie ma tu żadnej liderki.
  Wszystkie przez ostatnie kilka lat odeszły do innych klubów.
  O czymś to świadczy.

 • vrc lubi Komentarz

  jest to przykre... ale te słabe wyniki nie biorą się znikąd. Kolesiostwo i nepotyzm w kraju jest za duży, stołki zajmują leśne dziadki które już nie powinny rządzić od dawna w sportach. Marazm widoczy jest od wielu lat, reform jak nie było tak nie będzie. Nie ma rówież odpowiedniej osoby która by to wszystko zburzyła i postawiła coś nowego, ciekawego i przyciągającego talenty. Lekkoatletyka ma się w miarę dobrze (szkoda że tylko w miarę) sporty wodne również idealne nie są (mogło być lepiej). No ale kurde- SIATKÓWKA, PIŁKA NOŻNA, TENIS, KOSZYKÓWKA. Gdzie są ludzie którzy coś będą potrafili. Siatkarzy nie winię- IMHO to wina trenera. Gdzie reszta? czemu chińczycy grają, pływają i strzelają na takim poziomie? skąd się to wzięło? Lata reformacji, kasa i dobra baza treningowa. Polskę też na to stać, tylko zarządców do wymiany

 • vrc lubi Komentarz

  taki wystrzal u lekkoatletow juz sie nie powtorzy. caly polski sport to dno. we wszystkich dyscyplinach zdobyc 5 !!!!!!!!!!!!!!! medali. 40 mln kraj....żenada. wychodzi na to, ze my wogole nie zdobywamy medali w MS w zadnej dyscyplinie sportu procz LEKKIEJ.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  40 mln na Kubice i wątpliwą reklamę przeznaczyć na sportowców w dyscyplinach olimpijskich.
  Problem w tym że decydenci w Polsce wymagają a nie wspierają jak należy.
  Made in Palant

 • vrc lubi Komentarz

  Polska piłka ręczna nie istnieje ani męska , ani żeńska, Austriaczki cały czas prowadziły, były lepsze i zasłużenie wygrały. W bramce zamiast zawodniczki była firanka.

 • vrc lubi Komentarz

  Tak to się kończy gdy w europejskich pucharach gra tylko JEDEN polski klub ( i to bez efektów)

 • vrc lubi Komentarz

  Niespodzianka!? kogoś poj.....wystarczy spojrzeć na statystyki zaczynając od bramki.....może nie muł ale dno jak najbardziej!

 • vrc lubi Komentarz

  Drugiej niespodzianki nie było - Czeszki wygrały 28:22 (15 bramek Jerábkovej!). Jeśli zatem IHF postanowi przyznać dziką kartę Europie, to możemy jeszcze robić sobie jakieś złudzenia jako najmocniejsza ekipa spośród dotychczas niezakwalifikowanych.

 • vrc lubi Komentarz

  Autor opisał to jakby to był fascynujący mecz dwóch światowych potęg. A to było spotkanie dwóch przeciętnych ekip, z których jedna (Polska) się skompromitowała. Od 2015 roku w meczach barażowych o awans do mistrzostw zawsze wygrywały faworytki. Oczywiście to Półki musiały przełamać tę passę. Dno!

 • vrc lubi Komentarz

  Taki niestety jest poziom naszej Żeńskiej Piłki Ręcznej. Mimo to powinniśmy ten mecz zwłaszcza u siebie wygrać!!!

 • vrc lubi Komentarz

  To, że przegrywamy awans do MS nie jest efektem słabej gry zawodniczek w tym meczu ale głównie efekt nieudolnej polityki szkoleniowej od najmłodszych zawodniczek i zawodników. Fatalne szkolenie od młodziczek i młodzików to efekt, że nie ma dopływu dobrze wyszkolonych zawodniczek i zawodników w tej dyscyplinie sportu. Dobrze wyszkolonych to nie znaczy tylko wysokich bo w dzisiejszym meczu Austriaczki dobitnie to pokazały Szkoleniowcy kierujący kadrami nie opierają się na doborze /nawet w tej mizerii kadrowej/ aktualnie najlepszych zawodniczek do I-sze reprezentacji ale bardziej opierają się na nazwiskach np. Achruk, Płaczek itp. Konieczne radykalne i drastyczne zmiany od samej góry tej dyscypliny bo w innym wypadku kompletnie znikniemy z aren międzynarodowych. Już sam fakt rozgrywania meczu na takiej hali /nawet jeśli nie było kibiców/ pokazało światu za pośrednictwem TV jak traktowana jest ta dyscyplina.

 • vrc lubi Komentarz

  wstyd!

 • vrc lubi Komentarz

  Mieliśmy przypilnować zwłaszcza Frey. No właśnie - mieliśmy... Jeśli po przerwie kilka razy dobijaliśmy do wyniku dającego awans, to głównie zasługa indywidualnych zrywów Kudi i Nosek. A nasze bramkarskie trio? W sumie chyba sześć odbitych piłek, czyli jakieś 17% skuteczności...

 • vrc lubi Komentarz

  jeśli w szkole podstawowej ważniejsza jest religia od sportu to nie ma się co dziwić ,że naród kaleki i na kolanach

 • vrc lubi Komentarz

  Wstyd i hańba. Niestety, ale nie ma w tej chwili takiego trenera na świecie, który mógłby cokolwiek zrobić z tą zbieraniną bardzo przeciętnych zawodniczek. W bramce to już totalny blamaż naszych bramkarek - ŻENADA/ Sama Kudłacz meczu nie wygra.

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dno i metr mułu.
  Zero charakteru , taktyki i stylu pomimo tego że to mecz o wszystko i na własnym terenie.
  Frey przez cały mecz robi sobie co chcę i nikt nie reaguję a przecież było wiadomo że to ona robi grę Austrii.
  Dlaczego nie dostała plastra aby wybić ją z gry i Austriaczki?
  Uważałem Senstada za solidnego trenera ale po tym meczu muszę zmienić zdanie.
  Skoro nie idzie to się odpowiednio reaguję
  Młode nic nie wnoszą do tej kadry a ile gra może opierać się na weterankach.
  Ten mecz pokazał co znaczą zawodniczki z polskiej Superligi oraz jej poziom.
  Zespół nie zasłużył na awans i nie ma co zwalać na sędziny gdyż albo się "gryzie parkiet"i wygrywa albo dostaje się bęcki z nic nie znaczącą obecnie w światowym handballu Austrią.

 • vrc lubi Komentarz

  @Marian Nowak: Fajtłapy to grały z FK Astana, Sheriffem Tyraspol, Spartakiem Trnawa, FC Dudelange, Omonią Nikozja, Karabachem Agdam... wystarczy?

 • vrc lubi Komentarz

  Każdy kto zna realia Żeńskiej Piłki Ręcznej w Polsce nie oczekiwał awansu z grupy.Dzisiejszy wynik trzeba uszanować bo graliśmy z drużyną stojącą wyżej w hierarchii. W każdym meczu były dobre i złe momenty. Na pewno dużo pracy przed zespołem,trzeba wiele elementów poprawić.Szczególną uwagę trzeba zwrócić na psychikę i podejście mentalne.Moim zdaniem mecz z Rumunią przegraliśmy głównie głową,podobnie było dzisiaj w meczu z Niemkami.Cieszy natomiast postawa młodych zawodniczek,jak Nossi czy Rossi ,brakuje im jeszcze stabilności ,ale to jeszcze przed nimi.Ważna praca czeka kadrowiczki w klubach,bo przecież to tam się rozwijają lub się cofają.Do tego też jest potrzebna silna liga,do której u nas niestety daleko.Myślę że Trener ma dobry materiał do pracy i wyciągnie z tego turnieju właściwe wnioski.Chciałbym też po tym turnieju otwartej dyskusji na temat sytuacji dyscypliny.Co zrobiono
  w ostatnim czasie,by Piłka Ręczna się rozwijała w Polsce??? Chciałbym usłyszeć taką opinię od trenera metodyka koordynującego szkolenie pionu żeńskiego młodzieżowych kadr narodowych Doktora Jerzego Cieplińskiego!!!

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Można się było spodziewać tego że odpadniemy z ME po pierwszej rundzie ale widać małe światełko w tunelu.
  Można je zamienić za jakiś czas na światło gdyby ktoś pomyślał w tym grajdołku że Senstad z Moistadem doskonale znają norweski system szkolenia od podstaw i mogą rozpisać te schematy nauczania dla polskich trenerów młodzieży spotykając się z nimi regularnie w mniejszych ośrodkach kontrolując co jakiś czas wyniki i postępy.
  Przecież trener nie musi jeździć tylko na zgrupowania kadry A czy B a Moistad związany jest już z Polską na stałe więc są w stanie to zrobić stawiając na długofalową zmianę sposobu gry, poruszania się i myślenia na boisku.
  Czy polskie dzieci są jakieś inne niż norweskie.
  Wątpię więc do dzieła
  Uczmy się od najlepszych
  Wystarczy tylko zobaczyć norweski walec żeby nie mieć złudzeń jakie szkolenie jest obecnie najlepsze na świecie

 • vrc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pożegnać leśnych dziadków i to od zaraz jeśli w najbliższych latach ma się coś zmienić na lepsze.
  Dzięki nim jesteśmy jako prawie 40 milionowy kraj pośmiewiskiem w europejskim handballu (popatrzmy chociażby na to jak potrafią szkolić w malutkiej Czarnogórze)
  Wypadają trzy czołowe zawodniczki przed ME i płaczemy że nie ma kto ich zastąpić.
  Norwegia ma ponad 5 milionów mieszkańców i mogłaby wystawić kolejną kadrę z którą też byśmy przegrali bo system szkolenia polega tam na szybkości i technice a nie prowizorce.
  11 mecz z rzędu przegrany na ME w wielu normalnych krajach oznaczał by zmianę władzy a u nas jak zwykle po kolejnej nieudanej imprezie nic się nie zmieni.
  To nie zawodniczki i trenerzy z Norwegii są problemem polskiej kobiecej piłki ręcznej.
  Ryba psuje się od głowy.
  Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany a porażki
  upokorzenia kojarzcie z PZPR (celowo) a nie a z Polską

 • vrc lubi Komentarz

  Dlaczego pojechały na imprezę? Bo się zakwalifikowały. Najmniej bym winił te dziewczyny, grają to co potrafią. Niestety ludzie odpowiedzialne za ich wyszkolenie mają się dobrze, polska ligowa piłka ręczna kobieca jest archaiczna, która nie wytrzymuje w zderzeniu z nowoczesną szybką, dynamiczną graną zagranicą.

 • vrc lubi Komentarz

  Wynik do przewidzenia,pokazał rzeczywistą różnice między drużynami .Trzeba dalej walczyć do końca ambitnie w każdym meczu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.