Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Atito44 napisał/a komentarz do Polski czwartek w Australian Open. Sprawdź plan gier!

  @Hoe Eye: jakim zagrozeniem dla pandemii jest zdrowy czlowiek ?

 • Atito44 napisał/a komentarz do Wściekły Hurkacz. Polakowi puściły nerwy

  @Hoe Eye: co mowi Australijczyk jak widzi wonego czlowieka ? dlaczego on nie jest zakuty w kajdany ? prosto z Serbii

 • Atito44 napisał/a komentarz do Polski mistrz przegrał z chorobą. "Tata był wspaniałym człowiekiem"

  @Wiki2016: nie ma zadnych depresji, sa tylko opetania szatanskie, niestety komuchy wymyslili psychiatrie , kiedyc to byla NAUKA O DUSZY

 • Atito44 napisał/a komentarz do Polski mistrz przegrał z chorobą. "Tata był wspaniałym człowiekiem"

  @Anty Johnny Manero: ale niedoyebanie mozgowe, co za przypadek

 • Atito44 napisał/a komentarz do Zaskakująca decyzja PZPN ws. nowego selekcjonera kadry

  musi byc ktos sliski co bez problemu sie z bukami dogaduje jak Low , Platini albo Boniek

 • Atito44 napisał/a komentarz do Hubert, coś Ty narobił?! Przecież to będzie oglądał cały świat!

  @observer1: tenisisci nie potrafia sie solidaryzowac, powinni wszyscy wyleciec z Djoko tym samym samolotem na impre do niego, a tym samym pokazac jak mocno w doopie maja te ich szczepionki i jakimi sa kangury bezmozgami. Szkoda ze tylko Djoko ma taka odwage, tym sie wlasnie rozni mistrz od reszty.

 • Atito44 napisał/a komentarz do "Żołnierze na każdym kroku". Zdziwił się po przyjeździe do Polski

  ludzie wrzeszczą i nie rozumieją pewnych sytuacji, ta rozumieja i nadziwic sie nie moga ze takie cos ktos zrobil sedziom raczej

 • Atito44 napisał/a komentarz do TVP chce dać lekcję TVN? To musiało się tak skończyć

  @Legionowiak 3.0: a kto niby by mial rzadzic wtedy, czyzby twoja zdradziecka konDONKOWA partia ? jak chcesz dzien zaczynac od GUTEN MORGEN to dawaj za Odre juz.

 • Atito44 napisał/a komentarz do TVP chce dać lekcję TVN? To musiało się tak skończyć

  @Legionowiak 3.0: tak mysle sobie SBek jakis czy niedoyebanie mozgowe

 • Atito44 napisał/a komentarz do TVP chce dać lekcję TVN? To musiało się tak skończyć

  @Legionowiak 3.0: mowilem zebes odstawil to swoje LEWACKIE TECZOWE MOCNE wysle ci wezwanie na szkolenie pt. JESTEM POLAKIEM MOJA PARTIA JEST PIS

 • Atito44 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Atito44 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Atito44 napisał/a komentarz do Serbskie media krytykują Australijczyków. "Doszło do skandalu", "Sąd zastosował sztuczkę"

  @franekbra: a ja tez juz 2x mialem ta wielka zaraze, i 2x trwalo to po 5 dni , lekki, ciezszy, nastepny juz z ulga , znowu lekki , leciutki i po chorobie, jako niezaszczepiony, styczen 21 i styczen 22 , a ze ze swoich genow jestem zadowolony to szczepienia unikam , tym bardziej ma do tego prawo Djoko bo jest mistrzem swiatowego formatu .

 • Atito44 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Atito44 napisał/a komentarz do Oficjalnie: jest decyzja ws. Djokovicia!

  ooooo i u nas satanistow nie brakuje

 • Atito44 napisał/a komentarz do Oficjalnie: jest decyzja ws. Djokovicia!

  @Geraldinio: co ci z twojej wedlug ciebie madrosci jak idziesz do piekla

 • Atito44 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Novak Djoković ponownie aresztowany! Oto szczegóły

  SWIAT SIE DOWIEDZIAL, NIC NIE POWIEDZIAL

 • Atito44 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Novak Djoković ponownie aresztowany! Oto szczegóły

  satanistyczne rzady w natarciu , składamy Lucyferowi ofiary z dzieci. Odpowiednio przeprowadzony rytuał skutkuje tym, że darzy nam się w życiu tak jak tego pragniemy, nawet jeśli pragnienie jest wyjątkowo nieczyste.Może przejdę do sedna... Jak przez setki lat płynęliśmy z prądem, tak od jakiegoś czasu energie duchowe są dla nas niesprzyjające. Widzimy, że nasze imperium się sypie i nie ma już możliwości jego uratowania. Wielu ludzi podnosi świadomość i duchowo opowiada się za stroną światła. Za 20 lat byłoby już po wszystkim, dlatego elita podjęła decyzję skrócenia tego czasu, wykorzystując obecną jeszcze kontrolę, aby dokonać największego sabotażu, jaki można zrobić...S: Po pierwsze, musimy sobie uświadomić, że nie jesteśmy tylko materią. Wszyscy jesteśmy istotami duchowymi, które inkarnują do ciała, doświadczając w życiu tego, co odpowiada potencjałom energetycznym ducha i poziomowi świadomości przed wcieleniem i w jego trakcie. Istotne jest też to, że energia z jaką umieramy jest znacząca z punktu widzenia kolejnego wcielenia. Chcemy maksymalnie zdegradować energetykę ludzi, aby umierali w najniższych wibracjach. Wojna nuklearna nie da aż takich korzyści.

  Robert: Czyli szczepionki obniżają energetykę ludzi doprowadzając ich do śmierci?

  S: Nie zupełnie. To taka bomba zegarowa. To, że już teraz niektórzy zaszczepieni umierają lub źle się czują, to tylko efekt uboczny, którego nie udało się wyeliminować. Staramy się maksymalnie ten fakt zatuszować propagandą, nowymi odmianami wirusa i ogólnie chaosem informacyjnym. Tuż przed masowym umieraniem zaszczepionych chcemy dokonać kluczowej rzeczy. Chcemy się ujawnić wykorzystując wszystkie nasze media i pokazać każdemu co zrobiliśmy, śmiejąc się ludzkości w twarz. Pokazać im wszystkie nasze zbrodnie oraz to, że zaraz odejdą z tego świata. Chcemy wytworzyć u nich totalną nienawiść w naszą stronę i do wszystkich, którzy ich zwiedli. Będą wiedzieć, że oni wszyscy i ich dzieci zostali złożeni w ofierze Lucyferowi. Umierając z taką energetyką następne ich wcielenie będzie w miejscu, gdzie Lucyfer nadal rządzi. My z kolei wierzymy, że dzięki temu największemu rytuałowi złożenia ludzkości w ofierze oraz odpowiedniemu rytuałowi naszego odeścia odrodzimy się ponownie w rodach kontrolujących populacje, gdzieś w innym zakątku Wszechświata.

  Robert: Przerażąjące... Bardzo przerażające... Czyli wszystkie rządy wysyłają celowo swoich rodaków na rytualną rzeź? Oni też są satanistami?

  S: W rządach są ustawiane osobniki o odpowiednim charakterze i pragnieniu władzy. To są nasze idealne marionetki. Praktycznie większość z nich myśli, że obecnie jest wprowadzany rząd światowy, a te szczepionki i stopniowe rujnowanie gospodarek w imię walki z wirusem to tylko pretekst do wykonania kontrolowanego upadku systemu i wejścia w nowy system z globalną władzą. Myślą, że w pewnym ustalonym przez nas momencie zrzekną się władzy na rzecz rządu światowego. Obiecaliśmy im silne pozycje w nowym rządzie, część z nich jest przekupywana, część jest zastraszana, a część jest zupełnie nieświadoma. Co najwyżej parę osób w naszym rządzie oraz w jego najbliższym otoczeniu może być w to poważniej zaangażowana wykonując działania z premedytacją. Wiem z całą pewnością o dwóch osobistościach, z czego jeden wydaje się już być nieaktywny.

  Robert: A co z lekarzami? Jak ich się udało przekonać do szczepionek?

  S: Tak jak mówiłem, kontrolujemy farmację i edukację od lat. Studenci medycyny mają prane mózgi. Absolwent wychodzi z silnym przeświadczeniem, że szczepionki to cud medycyny. Potwierdzone to jest tysiącami naszych badań i prac naukowych. I faktycznie taki był cel szczepionek, a wszelkie nieporządane odczyny poszczepienne zamiatane są pod dywan. Jeśli jakiś lekarz wypowiada się źle o szczepieniach, to zawieszamy go w prawach do wykonywania zawodu. Może różne pierdoły opowiadać o sposobach leczenia, ale krytykowanie szczepień to rzecz, której nie tolerujemy. W ten oto sposób aż tylu lekarzy się zaszczepiło i skutecznie przekonuje do nich swoich pacjentów. Rządowi można nie ufać, mediom można nie ufać, ale własnemu lekarzowi nie zaufasz?

 • Atito44 napisał/a komentarz do "Ataki są niezrozumiałe". Prezydent staje w obronie Djokovicia i zadaje jedno pytanie

  rzad Australijski to zaraz po unijnym SANHEDRYNIE drugi najbardziej satanistyczny rzad swiata , składamy Lucyferowi ofiary z dzieci. Odpowiednio przeprowadzony rytuał skutkuje tym, że darzy nam się w życiu tak jak tego pragniemy, nawet jeśli pragnienie jest wyjątkowo nieczyste.Może przejdę do sedna... Jak przez setki lat płynęliśmy z prądem, tak od jakiegoś czasu energie duchowe są dla nas niesprzyjające. Widzimy, że nasze imperium się sypie i nie ma już możliwości jego uratowania. Wielu ludzi podnosi świadomość i duchowo opowiada się za stroną światła. Za 20 lat byłoby już po wszystkim, dlatego elita podjęła decyzję skrócenia tego czasu, wykorzystując obecną jeszcze kontrolę, aby dokonać największego sabotażu, jaki można zrobić...S: Po pierwsze, musimy sobie uświadomić, że nie jesteśmy tylko materią. Wszyscy jesteśmy istotami duchowymi, które inkarnują do ciała, doświadczając w życiu tego, co odpowiada potencjałom energetycznym ducha i poziomowi świadomości przed wcieleniem i w jego trakcie. Istotne jest też to, że energia z jaką umieramy jest znacząca z punktu widzenia kolejnego wcielenia. Chcemy maksymalnie zdegradować energetykę ludzi, aby umierali w najniższych wibracjach. Wojna nuklearna nie da aż takich korzyści.

  Robert: Czyli szczepionki obniżają energetykę ludzi doprowadzając ich do śmierci?

  S: Nie zupełnie. To taka bomba zegarowa. To, że już teraz niektórzy zaszczepieni umierają lub źle się czują, to tylko efekt uboczny, którego nie udało się wyeliminować. Staramy się maksymalnie ten fakt zatuszować propagandą, nowymi odmianami wirusa i ogólnie chaosem informacyjnym. Tuż przed masowym umieraniem zaszczepionych chcemy dokonać kluczowej rzeczy. Chcemy się ujawnić wykorzystując wszystkie nasze media i pokazać każdemu co zrobiliśmy, śmiejąc się ludzkości w twarz. Pokazać im wszystkie nasze zbrodnie oraz to, że zaraz odejdą z tego świata. Chcemy wytworzyć u nich totalną nienawiść w naszą stronę i do wszystkich, którzy ich zwiedli. Będą wiedzieć, że oni wszyscy i ich dzieci zostali złożeni w ofierze Lucyferowi. Umierając z taką energetyką następne ich wcielenie będzie w miejscu, gdzie Lucyfer nadal rządzi. My z kolei wierzymy, że dzięki temu największemu rytuałowi złożenia ludzkości w ofierze oraz odpowiedniemu rytuałowi naszego odeścia odrodzimy się ponownie w rodach kontrolujących populacje, gdzieś w innym zakątku Wszechświata.

  Robert: Przerażąjące... Bardzo przerażające... Czyli wszystkie rządy wysyłają celowo swoich rodaków na rytualną rzeź? Oni też są satanistami?

  S: W rządach są ustawiane osobniki o odpowiednim charakterze i pragnieniu władzy. To są nasze idealne marionetki. Praktycznie większość z nich myśli, że obecnie jest wprowadzany rząd światowy, a te szczepionki i stopniowe rujnowanie gospodarek w imię walki z wirusem to tylko pretekst do wykonania kontrolowanego upadku systemu i wejścia w nowy system z globalną władzą. Myślą, że w pewnym ustalonym przez nas momencie zrzekną się władzy na rzecz rządu światowego. Obiecaliśmy im silne pozycje w nowym rządzie, część z nich jest przekupywana, część jest zastraszana, a część jest zupełnie nieświadoma. Co najwyżej parę osób w naszym rządzie oraz w jego najbliższym otoczeniu może być w to poważniej zaangażowana wykonując działania z premedytacją. Wiem z całą pewnością o dwóch osobistościach, z czego jeden wydaje się już być nieaktywny.

  Robert: A co z lekarzami? Jak ich się udało przekonać do szczepionek?

  S: Tak jak mówiłem, kontrolujemy farmację i edukację od lat. Studenci medycyny mają prane mózgi. Absolwent wychodzi z silnym przeświadczeniem, że szczepionki to cud medycyny. Potwierdzone to jest tysiącami naszych badań i prac naukowych. I faktycznie taki był cel szczepionek, a wszelkie nieporządane odczyny poszczepienne zamiatane są pod dywan. Jeśli jakiś lekarz wypowiada się źle o szczepieniach, to zawieszamy go w prawach do wykonywania zawodu. Może różne pierdoły opowiadać o sposobach leczenia, ale krytykowanie szczepień to rzecz, której nie tolerujemy. W ten oto sposób aż tylu lekarzy się zaszczepiło i skutecznie przekonuje do nich swoich pacjentów. Rządowi można nie ufać, mediom można nie ufać, ale własnemu lekarzowi nie zaufasz?

 • Atito44 napisał/a komentarz do Cyrk przed meczem Polska - Austria!

  "Zero kovid" pristup
  Prema rečima Milana iz Melburna, rigorozne mere su u početku davale rezultate, ali je vremenom podrška njima dramatično opala.

 • Atito44 napisał/a komentarz do Nowe informacje ws. Djokovicia. Wiadomo, kiedy zostanie zatrzymany

  "Zero kovid" pristup
  Prema rečima Milana iz Melburna, rigorozne mere su u početku davale rezultate, ali je vremenom podrška njima dramatično opala.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.