Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • emcanu lubi Komentarz

  Taka kara to tak jak z wykluczeniem piłkarza z kolejnego meczu za kumulację żółtych kartek: skorzysta następny przeciwnik. Korzyść odniesie Andora, która z zajściami w Tiranie 12.X nie miała nic wspólnego, a Polacy którzy obrywali butelkami po głowach zyskają jedynie jeszcze większą nienawiść kibiców Albanii.

 • emcanu napisał/a komentarz do "Kara surowa, ale sprawiedliwa". Listkiewicz zadowolony z wyroku

  Nie wiem, kogo Listkiewicz próbuje przekonać, że to surowa kara. Zapewne nas, aby wyciszyć emocje i żebyśmy sobie pomyśleli "ależ to ich surowo ukarali! super" i najlepiej zapomnieli o sprawie ;p

 • emcanu lubi Komentarz

  @emcanu: Spokojnie, pan Kuczera jeszcze sporo napisze - da radę. Będą kolejne "zwroty akcji", tak ze dwa na dobę. :)

 • emcanu napisał/a komentarz do Iga Świątek pewna gry w WTA Finals! Jest decyzja liderki rankingu

  @kristobal: mam podobne przeczucia, że właśnie z tych pewnych powodów ten turniej może być dla niej udany. Ale oczywiście może także być zupełnie inaczej i znowu poprzegrywa. Pierwsze co, to korzystnie by było dla niej trafić do grupy z Pliskovą i już na starcie mieć jedno zwycięstwo :) Z każdą inną rywalką czeka ją tam raczej przeprawa.

 • emcanu lubi Komentarz

  Proszę zauważyć, że Iga jest bardzo wysoko, mimo że nie gra tak intensywnie jak inne zawodniczki. Nie będę zdziwiony, jak rywalki będą się wykruszać z powodu kontuzji, przeciążeń, a Iga jednak będzie grać. Ona będzie miała z czołówki największy potencjał, by awansować w rankingu WTA. Punktów za WTA Finals może trochę uzbierać i mogą one pozwolić być w TOP10 już na stałe. Cieszę się, że w tym turnieju będzie miała okazję grać z rywalkami, z którymi zazwyczaj przegrywa. Może odwróci kartę z Sakkari, Jabeur czy Muguruzą

 • emcanu lubi Komentarz

  @Pᴏtter: Gdyby Ash się nie wycofała też byłaby to w Twojej ocenie profesjonalna decyzja? Liczenie na niedyspozycję rywalki, zamiast na własne argumenty ma zgoła odmienną definicję w języku polskim.

 • emcanu lubi Komentarz

  U DZIECI. A tu trafiłeś, to jest w końcu trener od dzieci ;) Pytanie, czy Iga jest dzieckiem?

 • emcanu lubi Komentarz

  @Tom.: Ponoć takie podejście, przynosi dobre owoce, u dzieci, w piłce, bo jak nie grają na wynik, lepiej się skupiają na grze, a nie na tym, jaki jest wynik meczu,a wynik z czasem przychodzi.

 • emcanu lubi Komentarz

  @prym: Ejże? Naprawdę ma poziom Brzęczka? Czy Brzęczek by powiedział, że Euro albo Mundial nie są "celami samymi w sobie", nie są zatem najważniejsze, w razie czego olewamy to panowie, a ważna jest
  stabilizacja gry piłkarzy przez następne 7 lat? ;))))

 • emcanu

  Niepokoi mnie ta Kontaveit. Ona jako jedyna + Ons, może jeszcze zagrozić Pauli

 • emcanu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poświęcili już całkiem Valteriego, żeby potestować nowe silniki i się przekonać, czy coś dla Lewisa by z tego przyszło.

 • emcanu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po przeczytaniu ostatniego zdania, zrobiło mi się wręcz żal... żal redaktora Kuczery :) Przez ostatnie miesiące tyle energii poszło w te liczne artykuły, tyle nadziei próbował wlewać - najbardziej sam w siebie oczywiście ;p A wygląda na to, że trzeba się już w końcu pogodzić z tą brutalną rzeczywistością ;)

 • emcanu lubi Komentarz

  @emcanu: Garbine mogłaby taki telefon zrobić, w sprawie Rumunii, ale w Moskwie, to nie wiem, czy lepiej byłoby skreczować, aniżeli przegrać, z takim kretesem.

 • emcanu lubi Komentarz

  Kto wie czy jednak nie wykonała przed meczem z Anett patrząc na to jak ma tym meczu grała "na pół gwizdka". Ale może to bylo tylko złudzenie optyczne ;) Komu najwidoczniej zależało to była to Anett, bo był to dla niej naprawdę mecz ostatniej szansy

 • emcanu lubi Komentarz

  Tak, poczytaj sobie jak nie będziesz zupełnie miał co robić te jego - dawane jeden za drugim - wywiady z tego czasu. Inny równiż utkwił mi w pamięci, jak się chwalił że dostał od jakiegoś miliardera propozycję trenowania jego córki za "absurdalne pieniądze", ale mając na uwadze dobro klejnotu narodowego - Igi - pewnie wspaniałomyślnie zrezygnuje z tej oferty (w domyśle czytelnika: jak dostanie rozsądne przedłużenie kontraktu z ojcem Ś). Tak więc: pyszałkowatości i sprytu nie można mu odmówić ;)

 • emcanu otrzymał brązowy medal w kategorii Gorący Post

 • emcanu lubi Komentarz

  W paru wywiadach kokietował ze zwolnieniem, był taki jeden w szczególności, po RG2020, kiedy parę dobrych chwil się nad tym rozwodził, że mogą go zwolnić jak nie będzie wyników ;) Potem w dalszej części wywiadu zaczął snuć wizję odpuszczenia Wimbla w związku z napiętym kalendarzem z powodu IO. Wtedy - zaskoczony tym (bo to nie był żart) prowadzący wywiad powiedział/zażartował, że właśnie za taką decyzje mogą go zwolnić. Wobec tego pan Piotruś szybko obrócił to w żart. Aż taki żart to nie był w końcu, bo choć Igę tam wysłał, to sam się na Wimblu nie pojawił. Miałważniejsze sprawy niż turniej w kolebce tenisa (widzimy podobieństwa do podejścia do WTA finals? ;) Trener tenisowy lekcaważący Wimbl i WTA ffinals? To premiera niejako ;) Z czymś takim pierwszy raz się spotykam ;) Wyobraź sobie trenera piłkarskiego mówiącego że EUro czy Mundial nie jest celem, a celem jest wieloletnia-siedmioletnia poprawa poziomu gry graczy ;)))))) Albo w lidze - tabela na koniec jest ważna, ważne jest to co za pięć lat ;))))
  >>> Ogólnie dużo można się o nim było dowiedzieć z tych pierwszych wywiadów, teraz jednak też ;) Myślę że z wizją zwolnienia jednak się liczy, teraz jakby mniej jednak. Pewnie opracował dobry plan (stabilizacja przez 7 lat, potem gadamy o szlemach i WTA finals), Iga to połknęła, wybił jej z głowy "zbytnią" (dla niego) ambicję, więc jest spokojniejszy o swój chleb. Nieźle się tam do niej przyssał pan trener od dzieci ;)

 • emcanu napisał/a komentarz do Iga, ach ta boska Iga! ;p

  Ależ oczywiście, że sobie kogoś takiego wyobrażam! :) Ale już nie to, żeby prezes klubu miał choćby jeden dłużej trzymać takiego wizjonera ;P
  Przyznam, że nie znam tego wywiadu, co przytoczyłeś. No aż tak nie śledzę wszystkiego, co wokół Igi ;) Jednakże, jakby gruchnęła wiadomość, że Sierzputowski przestaje być jej trenerem, to na pewno wywarłoby mnie to z najgłębszego snu :D
  Ja tak, obiektywnie przyznając, widzę oczywiście, że ten ich układ powinien się skończyć jak najszybciej. Gdyby to Paula albo Leyla miała takiego trenera i jeszcze tę panią psycholog od siedmiu boleści, to każdy dzień dłużej ich obecności przy nich bardzo by mnie denerwował ;) No ale że oni są przy Idze, to może jednak dać im te szansę - szczególnie panowi Piotrowi, żeby tak te 7 lat choćby jeszcze poopiekował się Igą? ;P Ten czas szybko zleci i a nuż pod sam koniec Iga znowu coś wygra :) I co wtedy powiesz? ;P No pewnie, że tak: jakaż satysfakcja! warto było!! ;)
  ...no a w międzyczasie to inne "Igi Świątki" sobie zdążą powygrywać szlemy, mastersy, czy inne tytuły wielkie jakieś :)))

 • emcanu napisał/a komentarz do Rewolucjny pomysł NBA. Amerykanie przejmą europejski basket?

  Oceniając na gorąco, to nawet się wydaje bardzo ciekawym pomysłem. Ale po chwili ochłonięcia i spojrzenia na to z różnych perspektyw, to uważam, że wcale nie musi się to okazać korzystne i to dla obu stron. NBA to jest jednak NBA. Marzenie każdego nastolatka. Tak więc powstanie NBA Europe może podniosłoby prestiż tych rozgrywek na starym kontynencie, ale byłaby ta świadomość, że to tylko NBA Europe - taka sobie nazewniczo odnoga tej zza oceanu. Podobnie, aczkolwiek ze swojego punktu widzenia powinni na to spojrzeć w Ameryce. NBA to jest cenna marka, ekskluzywny produkt i osobiście nie chciałbym, aby gdzieś indziej coś się nazywało "NBA coś tam" - NBA Europe albo NBA Africa itp. Wtedy to prawdziwe NBA mogłoby nieco stracić na wyjątkowości.

 • emcanu lubi Komentarz

  FIFA jeszcze raz daje dowód na to, że nie za bardzo im zależy na wprowadzeniu ładu i porządku. Chyba dlatego, że jest to element tzw. widowiska, tak bardzo pożądanego przez stacje tv.

 • emcanu lubi Komentarz

  Kara jest prześmieszna.

 • emcanu lubi Komentarz

  Na następnym meczu będzie oranżada w proszku...

 • emcanu lubi Komentarz

  We wtorek chyba Polki jadą do Albani.. ciekawe co będzie się działo :D

 • emcanu lubi Komentarz

  Nie sądzę żeby była to zbyt surowa kara.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.