Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Luki18.88

  przegrali w glowach i nie piszcie o zmianach, wypowiedz swiderskiego byla obledna gosc nie nadaje sie aby jaka kolwiek czynic funkcje jaka kolwiek. Slowenia przez pare dobrych lat grala jedna szostka i nie potrzebowala zmian zadnych sprawa jest prosta jezeli vital wyrzuca juz nigdy nie bede ogladal zadnej siatkowki w wykonaniu rezprezentacji i prosze o to wszystkich ktorzy mysla podobnie. Vital dziekujemy.

 • Luki18.88 napisał/a komentarz do Vital Heynen powiedział wprost, dlaczego przegraliśmy ze Słowenią

  Dokładnie wie i ma racje. A z drugiej strony chociaż są w czołówce zawsze i taktyka może być najlepsza ale nic to nie da jeżeli nie potrafią przełożyć tego na boisku. Możesz @obiektywny:

 • Luki18.88 napisał/a komentarz do Vital Heynen powiedział wprost, dlaczego przegraliśmy ze Słowenią

  100 procent masz racje jest jedno wyjście tylko. Zawodnicy niech wezmą się do roboty przegrali ok niech biorą to na klatę i do roboty większej bo nie idą do przodu zajmują się opowiadaniem o sportowej złości czarowaniem i zapominają ze jeżeli przegrali wiedza dlaczego to niech naucza się nie lekceważyć nikogo tylko wychodzą robią swoje i finish tak robią wygrani. Wygrali z Rosja 3 0 i już mieli w głowie turniej wygrany nikt nie wpadł na to ze to Rosja zle zagrała i nam pozwoliła na taki wynik. @sarenka 01:

 • Luki18.88 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panowie z szacunkiem po takich komentarzach właśnie widać kiedy przegrywamy mentalność i podejście nas Polaków sięga dna. Nie pisze tego dlatego ze nie jestem patriota bo jestem. Ale prosze przestańmy winić zawsze cały świat za nasze porażki prawda jest taka ze nie ważne co się stanie zawsze jest zle. Oddajcie vitalowi co zrobił ile ugrał z szacunkiem bo mu sie należy i nawet gdy nadszedł jego koniec to dziękujemy. I nie piszcie ze grali ulubieńcy bo jaki. Trener w dużym turnieju rotuje składem? No kto odpowie? Nikt! Co już nie wspomnę ze nasz dzisiejszy rywal. Nawet 6 nie posiadał pełnej gwiazd oparli sie na grze zespołowej taki jest sport raz sie wygrywa raz nie. I tak jak vital powiedział tak jest jeżeli sie w życiu nie idzie po swoje pewnym krokiem to cos nie tak z zawodnikami zwykły brak wiary w siebie nic po za tym jak chcesz wygrywać i czujesz sie dobry idziesz i to robisz ale. Mieliśmy wszystko na tacy nie miał kto zabrać fini.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.