Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Redo07 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Do Panasonic Norat

 • Redo07 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W drugiej ręki: Zhou chciał kontraktu na 3 lata no i taki jest,lecz drugim kierowcą w sezonie 2022 będzie Robert Kubica a Zhou rezerwowym.
  2023 Roberta Kubicy już nie będzie w Alfa Romeo.Zhou będzie drugim kierowcą a rezerwowym młody francuz który w tym roku kończy dopiero 18 lat.
  Szef Alfy pokazuje się w świetle jakoby od niego zależało obsadzenie drugiego fotela na 2022 rok a tak naprawdę szefostwo Alfy już decyzjè podjęło. To że byľ w Polsce,negocjuje z Chińczykami to normale,trzeba jak najwiécej ugrać i udawać że jeszcze decyzje nie zapadły.Także do fanów Roberta Kubicy się zwracam,zobaczycie swojego kierowcę w 2022 roku w Alfä Romeo u boku Botasa.Lidera wyłonią pierwsze GP i nie jest prawdą jak gdzieś wyczytałem jakoby Botas miał powiedzeć że chciałby być liderem zespołu.

 • Redo07 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  2022 rok- Botas i Kubica jako podstawowi kierowcy,Zhou dostaje swoje 3 letni Kontrakt lecz 2022 jako rezerwowy choć z tego co wiem ma sporo treningów jeździć,2023 Kubicy nie będzie już w Alfie,może jak coś pokaże pojeździ w innym zespole bo do Botasa dołączy jako drugi Zhou a 3 kierowca młody francuz który w tym roku skończy 18 lat

 • Redo07 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z mojego źródła- Vred nie jest zwolennikiem Kubicy lecz szefostwo Alfy naciska Vreda a on przeciąga i udaje wielkiego gracza choć wszystko już wiadomo na najbliższe 3 lata w Alfie

 • Redo07 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobry wieczór,postanowiłem zalogować się się tutaj ponieważ widzę że nawet pan redaktor Kuczera jakieś bzdury nie wiem skąd wyciągnięte.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.