Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AirPro napisał/a komentarz do Dyrektor TVP Sport mówi wprost, co usłyszał od telewizji TVN

  Przykład z NBA jest trochę... śmieszny, żeby nie powiedzieć inaczej. Wtedy, kiedy NBA była w TVP to świadomość i dostępność widza do innych platform, kanałów i tv była na zupełnie innym poziomie, niż teraz. Po drugie: NBA można (było) oglądać dla widowiska i jakichś ulubionych drużyn, a nie dla Polaków. A w skokach od bardzo długiego czasu PL odgrywają kluczowe role, dlatego bardzo łatwo będzie nacisnąć przycisk na pilocie. Porównanie kompletnie oderwane od rzeczywistości.

 • AirPro lubi Komentarz

  spokojnie koledzy i tak wszystko zweryfikuje tor, na 1 ligę Jeleniewski jest solidnym, objeżdżonym zawodnikiem

 • AirPro otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • AirPro lubi Komentarz

  ...Dobry ruch... Holder, Zagar, Bjerre, Miedzinski sa to nazwiska, ktore moga sobie poradzic w ekstra... Dla wszystkich nie strczy miejsca u beniaminka. Na pierwszoligowych torach powinni brylowac!

 • AirPro napisał/a komentarz do Żużel. Abramczyk Polonia Bydgoszcz sięgnie po Duńczyka? To byłoby ogromne wzmocnienie

  A Bjerre, jeśli to prawda, to uważam, że bardzo dobra opcja, na pewno lepsza od Bellego.

 • AirPro napisał/a komentarz do Żużel. Abramczyk Polonia Bydgoszcz sięgnie po Duńczyka? To byłoby ogromne wzmocnienie

  Zapewne dzieje się cały czas, bo nie wierzę, że Polonia nic nie robi, a że chodzi pewnie głównie o zawodników spoza Polonii (po stracie dwóch, to raczej bardziej niż pewne), to ciężko o wiele przekazów medialnych. I dobrze, niech klub działa w spokoju.

 • AirPro napisał/a komentarz do Żużel według Jacka. Wizerunkowy problem PGE Ekstraligi. Beniaminek potraktowany nie fair [FELIETON]

  @tejot_tejot: Ale co, schowasz im telefony, czy masz lepszy pomysł?

 • AirPro lubi Komentarz

  "Na Mateja nie można patrzeć tylko przez pryzmat ostatniego sezonu. W tym roku nie jechał dobrze, ale w 2020 był znakomity. Wcześniej kręcił się w okolicach średniej biegopunktowej 1,700"
  Panie Frątczak sportowe powiedzenie brzmi: "Taki jesteś dobry jaki byłeś ostatnio"

 • AirPro napisał/a komentarz do Żużel. Cellfast Wilki Krosno o krok od porozumienia z kolejnym zawodnikiem

  @docent_furman: a powiedziałbyś przed tym sezonem, że Tarnów zleci? To jest bardzo nieprzewidywalny sport.

 • AirPro napisał/a komentarz do Żużel. Cellfast Wilki Krosno o krok od porozumienia z kolejnym zawodnikiem

  @Bogus C: Taki to problem, że po 1) nie ma zawodników w tym sporcie, po 2) mało kto, a raczej nie Szczepaniak po takim sezonie - godzi się na grzanie ławy.

 • AirPro lubi Komentarz

  A czego Wy się spodziewacie niby ? . Organizowanie tego typu zawodów dla najlepszych zawodników eWinner 1 Ligi jak już, to powinno być organizowane po finale PO , czyli na sam koniec sezonu .
  Przy składach drużyn, które budowane są praktycznie bez zawodnika na zastępstwo, która drużyna i jej zawodnicy, którym akuratnie przypadł udział w tych zawodach, będzie ryzykować jazdę na maxa ( w tym wypadku Ostrów I Krosno ) , gdy czeka tych zawodników jeszcze dwumecz i walka o awans , który ? .
  Nawet Leviedievs i Musielak mieli bardzo ryzykowne sytuacje, jak ocierali się inni zawodnicy o ich tylne koła, co mogło zakończyć się fatalnie i kontuzjami . Na szczęście do tego nie doszło .
  Wcale mnie nie zdziwi jak nie tylko zawodnicy wiedząc o tym jadą zachowawczo, jak również ze strony klubów by mieli nakaz ostrożnej jazdy .
  Sami zresztą mówili, że testują sprzęt i ustawienia, więc nie myślą o rywalizacji na takich zawodach . Ci z kolei co już zakończyli sezon napewno jeszcze nie iwenstowali w sprzęt, bo nie mają pewności gdzie będą jeździć w nowym sezonie , a jedynie młodzież chciała się pokazać i niektórzy seniorzy, którzy podeszli ambicjonalnie . Poza tym, ktoś, kto przejechał sezon bez kontuzji też nie będzie narażał swoich kości lub kto kontuzję wyleczył nie będzie się ponownie narażał, mając w perspektywie nowego sezonu jazdę w Ekstralidze .
  Pojechali na tyle ile mogli pojechać i zaryzykować .
  Ktoś z Was by ryzykował po sezonie lub przed finałem ligi, bo ja na ich miejscu nie .To mimo wszystko nie jest walka o ligowe punkty i za nie kasę, a każdy z nas do pracy chodzi dla pieniędzy a nie przyjemności . Oni jednak też .
  W wypadku zawodników Cellfast Wilków Krosno miejsce 5 Lebiedievsa i 7 Musielaka , którzy zostaną w Krośnie , a czekają ich jeszcze finałowe z Ostrowem to i tak niezły wynik . W wypadku Ostrowa , to powalczył Hansen, który faktycznie powalczył, bo chciał się pokazać ( łączony z doniesień z klubem Ekstraligowym ) , Walasek, myślący o finale i też ze zmianą klubu ( o ile tak będzie ) do Zielonej Góry i Gapiński , który nie chciał ryzykować starych kości, bo też czeka go mecz finałowy w Ostrowie i Krośnie .
  Bellego ledwo po kontuzji, a myślami już w Lesznie, a Tarasienko w Grudziądzu to po co im jakieś nawet przypadkowe kontuzje i ryzykowanie zdrowia ? .
  Pojechali, odfajkowali i tyle . Kilka dobrych biegów było , wygrał Oskar Fajfer , który zostaje w Gnieźnie , bo Ekstraliga nie dzwoniła i ok .
  Niektórzy pokazali, że mogą mieć kłopoty z kontraktami w 1 Lidze , a im bardziej chcieli to bardziej nie wychodziło , a ogólny poziom tych zawodów też był jaki wszyscy widzieli i co tu dużo dyskutować . :-) .

 • AirPro lubi Komentarz

  Ale się ubawiłem czytając komentarze. Pewien klub stara się, robi dobrą robotę, chce szybko naprawić to co zepsuł, a banda zawistnych jełopów domaga się linczu. To takie polskie, wręcz pisowskie.

 • AirPro lubi Komentarz

  To jasny znak że krośnieńskie Wilki nie zamierzają przystąpić do rozgrywek PGE EL w razie awansu.

 • AirPro napisał/a komentarz do Żużel. Cellfast Wilki Krosno o krok od porozumienia z kolejnym zawodnikiem

  Czyli zostają w 1 lidze?

 • AirPro napisał/a komentarz do Żużel. Oskar Fajfer indywidualnym mistrzem eWinner 1. Ligi. Sporo "literek" w Gdańsku

  To bani zawody. Ale tak to jest jak robi je się na siłę. Ani to ranga, ani kasa. Zawodnicy są zmuszeni, bo mają kary za to, jak się nie stawią, a są powołani. Więc standardowo jadą w taśmę albo chorują. Z jednej strony nie dziwie im się, z drugiej - niech organizator i związek wymyślą coś lepszego. To już kolejna impreza (po MPPK), która jakoś słabo się opłaca zawodnikom czy klubom.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.