Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • observer11 napisał/a komentarz do Żużel. Apator ściągnął człowieka ze Sparty. Zdradza, co go przekonało

  Co go przekonało do Torunia ? Siaaanko !!!!!!!!!!!!!

 • observer11 lubi Komentarz

  hahahahah nawet wychowanek Adrian Gała woli jeździć w milicyjnych klubach niż w "wielkim starciku":)))
  Kto już tam nie miał jeździć? Szczepaniak,Lebiedev, Bjerre, Michajłow i wszyscy szerokim łukiem ominęli ten klubik.
  Trenerem miał być Dobruski, Skórnicki, Świderski, a będzie ....AMATOR:)))) W sumie pasuje do tego klubiku. Najbardziej utuułowany trener bo osiągnął największy sukces z drużyną Startu....srebrny medal drużynowy w najsilniejszej lidze świata, czyli czeskiej:)))
  ps.Ciekawe jak się czuje teraz Oskar Fajfer, któremu działacze obiecali silny skład, walkę o najwyższe cele etc. Zapomnieli tylko dodać ,że chodziło o ligę w Czechach:)))

 • observer11 lubi Komentarz

  Błazej Skrzeszewski nowy Eryk Józwiak polskiego żużla ?

 • observer11 lubi Komentarz

  Hmmm tyle zawdzięczają Gregowi o czym prezes mówił, ale nie uhonorowano go wraz ze sztabem szkoleniowym. Dziwne i trochę niesmaczne.
  Gratuluję wszystkim mającym wkład w zdobycie złotego medalu. Trzymałam kciuki.
  Uwaga ze wstępu jest skierowana wyłącznie do osób mających wpływ na przebieg dekoracji finałowej.

 • observer11 lubi Komentarz

  Rusko mowi o grzechu pychy???? Najwiekszy szkodnik Polskiego Zuzla, najbardziej wpływowa osoba w Speedway Ekstralidze! Szkoda, ze na podium ze Stepniewskim i Sikora w slimaka nie weszli ! Tylko czekac jaki tym razem regulamin zostanie ustalony ? Moze zloto z gory dla Wałków z Wrocławia a reszta pojedzie od srebra w dół ! Za duuuuzo tego wszystkiego bylo na przekroju tych lat, tych nieczystych zagran dlatego tak jestescie postrzegani jako klub ! Wasza droga to robic wynik za wszelka cene! Tak bylo od lat , od czasow Sp Niescieruka i jest do teraz! Wiekszosc wie o co chodzi takze nie gadaj głupot o pysze tylko spiojrz w lustro i odpowiedz sobie sam!
  Kompleks szczegolnie do jednego klubu jest u Was wyzszy niz Himalaje… i dobrze wiesz o jaki klub chodzi……. Twoi zawodnicy Panie Rusko o tym nawet mowili………

 • observer11 lubi Komentarz

  A może niech pan wyjaśni kibicom panie Rusko dlaczego ten klub traci wartościowych ludzi. Nawet pana pracownicy mówią, że "odsunął" pan Gałańdziuka od drużyny, meczy finałowych i zasłużonego medalu ze strachu. Ten klub ma opinię takiego, w którym nie szanuje się ludzi. Jedynie zawodnicy są dopieszczani, ale tutaj najwięcej do powiedzenia mają nieświadomi sponsorzy. Nic dziwnego, że z klubu odchodzą nawet wieloletni działacze.
  Niech pan nie myśli, że wygrane igrzeska przyćmią kibicom pana pychę i "niezasługi".

 • observer11 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • observer11 lubi Komentarz

  Rusko mowi o grzechu pychy?koniec swiata.....

 • observer11 lubi Komentarz

  Największy kombinator i oszust polskiego żużla. Zero szacunku dla tego przekręciarza.

 • observer11 lubi Komentarz

  Gratuluję Sparcie mistrzostwa, ale Rusków nie szanuję. W skladzie na seniorce jeden Polak. Jezeli klub to rodzina, to w tej sielance bylo trochę aborcji ostatnimy czasy, Wozniak, Drabik, Jamrog, Baron itd. Atmosfera malo rodzinna przy pozegnaniu. Wszystko ustawione pod majstra, dobrze ze sie udalo, moze zejdzie z nich cisnienie. Gdyby nie to, to pewnie by zmienili przepisy, zeby w koncu sie udało. Ale od poczatku pobytu pana Andrzeja byla polittka po trupach do celu, kosztem wielu zawodnikow no i z jednym wychowankiem na przestrzeni 30 lat, Janowskim

 • observer11 lubi Komentarz

  Ktoś powinien napisać książkę opisującą wszystkie wałki Rusko, które zrobił na przestrzeni wielu lat obecności w żużlu. Z tym panem kojarzą mi się jedynie skandale (Drabik, Czugunow). On dla złota posunie się do każdego szachrajstwa. Napisałbym dosadniej, ale mi usuną komentarz. Zero szacunku dla Rusko i Sparty pod jego wodzą.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.