• Psychologia FIM-u

  Witam was w poście, który ma na celu wam przybliżyć psychologię FIM oraz to dlaczego FIM powzwala sobie na obecną wojnę z firmą One Sport i co z tego może wyniknąć. Na wstępie tego postu należy zaznaczyć że FIM jest Międzynarodową Ferderacją Motocyklową obejmującą nie tylko żużel ale też takie sporty (…)

  Więcej

 • Psychosocjologia kibiców

  Witam. Dziś postanowiłem wam przybliżyć psychosocjologię kibiców, czyli poniekąd was. Trzeba powiedzieć sobie na początku że psychosocjologia wszystkich grup kibicowskich jest taka sama, bezwzględu na to jakiej drużynie dany tłum kibicowski kibicuje.Czym się taki tłum kibiców charakteryzuje? Głównie (…)

  Więcej

 • Psychologia sportu.

  Witam wszystkich czytelników. Dziś tematem na tym blogu będzie psychologia sportu, która odgrywa w życiu sportowca, trenera czy instruktora kluczową rolę. Na samym początku należy zaznaczyć że sport wyczynowy wymaga od zawodnika pełnego zaangażowania w daną dyscyplinę. Wiąże się to z rezygnacją z życia (…)

  Więcej

 • Zdolności parapsychiczne

  Witam wszystkich użytkowników sportowychfaktów. Dzisiejszym tematem na blogu są zdolności parapsychiczne. Zapewne zastanawiacie czym są owe zdolności, więc odpowiadam wam: Są czymś czego wy najprawdopodobniej nigdy nie doświadczycie. Jesteście zbyt nisko rozwinięci aby takie zdolności nabyć. Czego to (…)

  Więcej

 • Sportowiec biologicznie doskonały.

  Witam wszystkich czytelników. Dzisiejszy temat nie będzie tematem psychologicznym ani tematem o zdolnościach parapsychicznych, a tym bardziej nie będzie związany z psychosocjologią. Dzisiejszym tematem są sportowcy biologicznie doskonali. Żeby ustalić doskonałość biologiczną u sportowców potrzebny jest (…)

  Więcej

 • Najbardziej popularne sporty drużynowe na świecie

  Witam czytelników którzy zdecydowali się przeczytać ten wpis. Dzisiejszy temat będzie czysto sportowy i nie będzie w nim żadnej psychologii czy biologii. Dzisiejszym tematem będzie lista pięciu najpopularniejszych sportów na świecie. Najpierw musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest sport drużynowy? (…)

  Więcej

 • Zwycięstwo w sporcie

  Trening umysłowy + dobre przygotowanie techniczne + bezlitosność = zwycięstwo w 90%.Witam wszystkich czytelników. Powyższe działanie nie jest działaniem matematycznym, ale jest wzorem określającym jakie czynniki w sportach drużynowych (prawie) zawsze dadzą drużynie zwycięstwo. Dlaczego prawie zawsze? (…)

  Więcej

 • Nienawiść do przeciwnika zza miedzy.

  Witam wszystkich czytelników. Dzisiejszym tematem będzie skąd bierze się nienawiść do przeciwnika zza między a także jak na niego reagują kibice, sportowcy a także działacze zwaśnionych klubów. Wbrew pozorom odpowiedzi na te pytania wcale nie są trudne. Każdy naród na świecie ma w sobie osad negatywnych, (…)

  Więcej

 • Wartość życia

  Witam czytelników na moim kolejnym wpisie. Dziś obchodzimy szczególny dzień 1 listopada. W takim dniu jak dziś raczej nie ma podziału, jest jedność, która jest taka ludzka a zarazem piękna i niestety krótka. Ten dzień przypomina nam nie tylko o ludziach których z nami już nie ma ale też o tym jak wielką (…)

  Więcej

 • Premier Liga - Typer

  Witam was w typerze ligi rosyjskiej. Ligi, której osobiście w typowaniach mi brakowało więc stwierdziłem że ja się za to wezmę. Typowanie rosyjskiej Premier Ligi jest bardzo proste. Typujemy systemem 1,X,2 bez podpórek. Za trafiony typ otrzymujemy 3 punkty. W każdej kolejce będzie również tak zwany (…)

  Więcej