• Uzdrowic Ekstraligę żużlową

  Witam na moim blogu! Dziś postanowiłem zająć się tematyką jak uzdrowić naszą Ekstraligę żużlową. Jest to proces prostszy niż mogłoby się to wydawać.Musimy trzymać się przede wszystkim 5 punktów:1. ZAMKNIĘTA LIGA -  Żeby uzdrowić ekstraligę, należy ją bezwarunkowo zamknąć. Dlaczego? Dlatego żeby jeździli (…)

  Więcej

 • O Darcym Wardzie, kibicach, żużlu i pragmatyźmie

  Zapewnie wielu z was przeżywało i przeżywa nadal dramat wspaniałego żużlowca jakim był Darcy Ward. W tym czasie wiele powiedziano także o kibicach Falubazu, tych wyzywających Warda ale też wspierających go. Generalnie postanowiłem zająć się tą problematyką i po analizie wielu czynników sformułowałem (…)

  Więcej

 • Premier Liga - Typer

  Witam was w typerze ligi rosyjskiej. Ligi, której osobiście w typowaniach mi brakowało więc stwierdziłem że ja się za to wezmę. Typowanie rosyjskiej Premier Ligi jest bardzo proste. Typujemy systemem 1,X,2 bez podpórek. Za trafiony typ otrzymujemy 3 punkty. W każdej kolejce będzie również tak zwany (…)

  Więcej

 • Wartość życia

  Witam czytelników na moim kolejnym wpisie. Dziś obchodzimy szczególny dzień 1 listopada. W takim dniu jak dziś raczej nie ma podziału, jest jedność, która jest taka ludzka a zarazem piękna i niestety krótka. Ten dzień przypomina nam nie tylko o ludziach których z nami już nie ma ale też o tym jak wielką (…)

  Więcej

 • Nienawiść do przeciwnika zza miedzy.

  Witam wszystkich czytelników. Dzisiejszym tematem będzie skąd bierze się nienawiść do przeciwnika zza między a także jak na niego reagują kibice, sportowcy a także działacze zwaśnionych klubów. Wbrew pozorom odpowiedzi na te pytania wcale nie są trudne. Każdy naród na świecie ma w sobie osad negatywnych, (…)

  Więcej

 • Zwycięstwo w sporcie

  Trening umysłowy + dobre przygotowanie techniczne + bezlitosność = zwycięstwo w 90%.Witam wszystkich czytelników. Powyższe działanie nie jest działaniem matematycznym, ale jest wzorem określającym jakie czynniki w sportach drużynowych (prawie) zawsze dadzą drużynie zwycięstwo. Dlaczego prawie zawsze? (…)

  Więcej

 • Najbardziej popularne sporty drużynowe na świecie

  Witam czytelników którzy zdecydowali się przeczytać ten wpis. Dzisiejszy temat będzie czysto sportowy i nie będzie w nim żadnej psychologii czy biologii. Dzisiejszym tematem będzie lista pięciu najpopularniejszych sportów na świecie. Najpierw musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest sport drużynowy? (…)

  Więcej

 • Sportowiec biologicznie doskonały.

  Witam wszystkich czytelników. Dzisiejszy temat nie będzie tematem psychologicznym ani tematem o zdolnościach parapsychicznych, a tym bardziej nie będzie związany z psychosocjologią. Dzisiejszym tematem są sportowcy biologicznie doskonali. Żeby ustalić doskonałość biologiczną u sportowców potrzebny jest (…)

  Więcej

 • Zdolności parapsychiczne

  Witam wszystkich użytkowników sportowychfaktów. Dzisiejszym tematem na blogu są zdolności parapsychiczne. Zapewne zastanawiacie czym są owe zdolności, więc odpowiadam wam: Są czymś czego wy najprawdopodobniej nigdy nie doświadczycie. Jesteście zbyt nisko rozwinięci aby takie zdolności nabyć. Czego to (…)

  Więcej

 • Psychologia sportu.

  Witam wszystkich czytelników. Dziś tematem na tym blogu będzie psychologia sportu, która odgrywa w życiu sportowca, trenera czy instruktora kluczową rolę. Na samym początku należy zaznaczyć że sport wyczynowy wymaga od zawodnika pełnego zaangażowania w daną dyscyplinę. Wiąże się to z rezygnacją z życia (…)

  Więcej