Zdolności parapsychiczne

autor: Freudysta | 2014-04-30, 17:25 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam wszystkich użytkowników sportowychfaktów. Dzisiejszym tematem na blogu są zdolności parapsychiczne. Zapewne zastanawiacie czym są owe zdolności, więc odpowiadam wam: Są czymś czego wy najprawdopodobniej nigdy nie doświadczycie. Jesteście zbyt nisko rozwinięci aby takie zdolności nabyć. Czego to kwestia? Najprawdopodobniej tego że nie potraficie wykorzystywać potencjału swojego mózgu. Jako zwykli śmiertelnicy wprawdzie wykorzystujecie 100% powierzchni swojego mózgu ale tylko około 10% jego potencjału. Z pewnością stać was na to aby potencjał zwiększyć Jak? Niestety odpowiedź nie jest jednoznaczna. Można to je nabyć poprzez rozprężenie, medytację czy przez niewiarygodnie potężną koncentrację, i silną wolę a także cierpliwość i adrenalinę. Te czynniki mogą właśnie spowodować podwyższenie się potencjału waszego mózgu.

Wiele mówi się o cudach, cudownych uzdrowieniach i tego typu podobnych rzeczach. Wszystkie te zdarzenia mają związek nie z niczym innym jak tylko ze zdolnościami parapsychicznymi. Można wierzyć lub też nie ale Jan Paweł II musiał posiadać takie zdolności jeśli rzeczywiście uleczył jakąś tam część ludzi.
Zdolności i zjawiska parapsychiczne są w grupie nauki zwaną parapsychologią.
Parapsychologia zajmuje się badaniem zjawisk paranormalnych a także badaniem procesów psi.

Do procesów zjawisk paranormalnych zaliczamy:
Jasnowidztwo - wiedzę o zaginionych osobach, lub rzeczach.
Telepatię - bezpośrednie połączenie między dwoma umysłami.
Prekognicję - wiedzę o tym co się jeszcze nie zdarzyło, której nie można wywieść z bieżącego stanu wiedzy
Psychokinezę - poruszanie przedmiotów wyłącznie siłą umysłu

A do procesów Psi:
Postrzeganie pozazmysłowe - postrzeganie, w którym nie biorą udziału znane zmysły
Telepatię - porozumiewanie się, w którym nie biorą udziału znane zmysły
Jasnowidzenie - spostrzeganie odległych zdarzeń lub przedmiotów, w którym nie biorą udziału znane zmysły
Prekognicję - paranormalną zdolność poznawania przyszłych zdarzeń
Retrokognicję - paranormalną zdolność poznawania zdarzeń przeszłych
Psychokinezę - psychiczne oddziaływanie na zjawiska przestrzenne
Trzeba też napisać o lataniu. Czy człowiek jest w stanie unosić się w powietrzu? Owszem, jest. Jak wcześniej napisałem musiałby wtedy zwiększyć potencjał swojego mózgu do około 50%, lecz w obecnej formie zaawansowania nie jest w stanie tego uczynić. Trzeba być jednak świadomym, że w historii świata przyjdzie taki dzień, kiedy ludzie osiągną wysoki potencjał własnego mózgu i wtedy latanie, telepatia i inne zjawiska paranormalne będą powszechne.

Czy zdolności paranormalne mogę mieć wpływ na wyniki w sporcie? Owszem mają, i jest to wpływ kluczowy. Wielu z was podnieca się widząc niektóre niebywałe wyczyny sportowców wykrzykując: „Jak on to zrobił?! Jak to jest możliwe?! Czy wy też to widzieliście!?”
Odpowiedź na wasze pytania zadawane w podniecającym krzyku jest bardzo prosta. Sportowcy Ci, którzy wykonują niesamowite akrobacje czy rzeczy w tym momencie podświadomie zwiększają i wykorzystują potencjał swojego mózgu. Zwiększają okołom o 0,45 % ale to wystarczy aby dokonać niemożliwego, dla widzów, kibiców i fanów.

Pozwolę sobie przytoczyć przykład wielkiego sportowca z Jamaiki Usaina Bolta. Jego rewelacyjne wyniki w sporcie to nie tylko efekt doskonałości biologicznej ale także ponadprzeciętny umysł, potrafiący korzystać z jego potencjału mózgowego. Czy Usain Bolt to organizm biologiczny pod każdym względem doskonały? To trudne pytanie, choć uważam że obecnie na ziemi, nie ma bardziej doskonalszego organizmu biologicznego od Usaina Bolta. Jestem jednak pewny że prędzej czy później, taki organizm się pojawi. Ludzie na upływie dekad, wieków i stuleci będą nie tylko rozwijać się umysłowo ale również biologicznie. Będą bardziej zbudowani, odporni na choroby czy potężniejsi fizycznie.

To co wydaje nam się nie realne za kilka tysiącleci może być czymś zwyczajnym. Prawdopodobnie będziemy mogli się teleportować, skorzystać z telepatii czy nawet będziemy zdolni do wytworzenia fali uderzeniowej. Brzmi to może fantastycznie , ale kto by pomyślał 1000 lat temu że ludzie będą latać samolotami, będą zdolni do komunikacji z dwóch krańców świata czy też będą zwalczać choroby które w tamtym okresie były nieuleczalne? Więc właśnie, to co napisałem nie jest wytworem mojej wyobraźni, tylko czymś co za tysiąclecia może(ale niekoniecznie musi) być czymś całkowicie normalnym.

Kończąc temat zdolności parapsychicznych, chcę napisać jeszcze że odkrywając takie zdolności w niedalekiej przyszłości, powinniśmy używać ich do własnych celów. Życie najprawdopodobniej ma się jedno, więc pod koniec życia nie będzie czasu na żal co się zrobiło a co nie. To tyle ode mnie.

Za uwagę dziękuje Nowik.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Nowik

Widzę że jakaś wąska grupa ludzi minusuje wszystko i wszystkich. Zyczę wam jednak opamiętania i zycia bez nienawiści, pozdrawiam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kerad1 ZG

JESTEM ZASKOCZONY TWOIM ZAANGAŻOWANIEM W TAKIE KLIMATY JEDNAK NIE JESTEM DO KOŃCA PRZEKONANY CZY SPORTOWE FAKTY TO MIEJSCE NA TEGO TYPU WYWODY:)) hmm twój cyrk twoje małpy ja nie wchodze w to:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wandal

Jasnowidzów na SF jest całe mnustwo, wystarczy wejść w zakładkę żużel i tam każdy przewiduje wielkie zwycięstwo swojej drużyny, można właściwie uznać że 50% to jasnowidze:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

To prawda. Poza wąską grupą ludzi, większość Ziemian jest bardzo słabych rozwiniętych i to pod wieloma względami. Zobaczymy co technologia i przyszłość przyniesie mieszkańcom tej planety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Interesujac sie tematyka UFO przez ostatnie dwa lata, przez te tematy tez przechodzilem. Najbardziej zenujace w ludzkiej rasie na tym etapie rozwoju to fakt ze uwazamy ze jestesmy niesamowicie rozwinieci...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SirQaz

Interesujac sie tematyka UFO przez ostatnie dwa lata, przez te tematy tez przechodzilem. Najbardziej zenujace w ludzkiej rasie na tym etapie rozwoju to fakt ze uwazamy ze jestesmy niesamowicie rozwinieci i madrzy. Ludzie nie zdaja sie miec kompletnie pojecia o poteciale naszych mozgow. Gdybysmy uzywali 100℅ potecialu naszego mozgu potrafilibysmy np.lewitowac. ludzie nie sa w stanie przyjac do swiadomosci tego ze gdzies w kosmosie moga byc jacys madrzejsi od nas. Na tyle madrzy ze oni nas obserwuja z naszych przestrzeni powietrznych w momecie kiedy ludzie na ziemi sa przekonani ze cos takiego nie istnieje. Dla nich ziemia to takie male kosmiczne glupie zoo ktore trzeba kontrolowac zeby sami sie nie pozabijali albo co gorsza zaczeli niszczyc cos wiecej niz tylko swoja planete.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)

ostatnia odpowiedź: 1 maja 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Widzę Myszy

Jesli stopien jasnowidzenia determinuje wielkosc sportowca to kazdy mieszkaniec Torunia powinien byc Mistrzem Swiata w roznych dyscyplinach. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Witaj Novik . Niestety z przykroscia musze sie przyznac ze jestem kompletnym laikiem w poruszanych przez Ciebie tematach .Zupelnym przeciwienstwem jest moja szanowna malzonka ,ktora "lyka" wszystko co dotyczy zjawisk paranormalnych , Stad w domu jakies tygodniki typu Wrozka i inne publikacje w formie ksiazkowej.Problem w tym ze ona nie udziela sie na tym portalu ,bo jak ja nie rozumiem jej Czarnej magii to ona nie zna sie na zuzlu.Niemniej gratuluje ciekawych zainteresowan i zycze duzo fajnych doznan na tym polu. Z pozdrowieniami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Najlepszym potwierdzeniem postawionych tutaj hipotez jest Lance Armstrong, który dzięki temu iż zwiększał potencjał swego mózgu był w stanie odnosić sukcesy niewyobrażalne dla innych śmiertelników w jego czasach - unikać przez tak bardzo długi czas dyskwalifikacji za doping. Po czym i to też potwierdza prawdziwość tego co pisałeś, jako osoba o nadzwyczaj rozwiniętym umyśle, odbył podróż w czasie i z człowieka z ogromną ilością trofeów i dokonań, stał się człowiekiem nieistniejącym na żadnych listach zwycięzców. Mam nadzieję, że pomogłem na przykładzie zrozumieć czym są zdolność parapsychiczne w sporcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.