Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  @Penhall ależ oczywiście że to pamiętam. Od razu powiem, że absolutnie nie jestem z tego dumny i jest to niewątpliwa skaza na Sparcie, tyle że był to jeden - odosobniony przypadek w chwili, gdy losy wrocławskiego żużla stanęły pod wielkim znakiem zapytania (wycofanie się Aspro). Ponadto był to mecz o pietruchę (Sparta miała już pewne utrzymanie a Polonia po zwycięstwie w 17 kolejce z Wybrzeżem i porażce Stali z Apatorem mistrzostwo). Jakby na to nie patrzeć, mimo że jest to ewidentna skaza na historii Sparty wygląda to jednak kompletnie inaczej niż wysyłanie juniorów na prawie wszystkie mecze wyjazdowe, licząc na to, że komplet zwycięstw na własnym torze wystarczy do utrzymania.
  Ponadto, a może nawet przede wszystkim miało to miejsce ZANIM Andrzej Rusko, Krystyna Kloc, wspólnie z wrocławskimi biznesmenami i najwierniejszymi kibicami Sparty powołali do życia stowarzyszenie - Wrocławskie Towarzystwo Sportowe i przejęli klub od upadającego Aspro (to nastąpiło formalnie 1 stycznia 1993 r.). Jako osoba ówcześnie niepełnoletnia byłem członkiem specjalnym tegoż stowarzyszenia.

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  Ktoś powinien napisać książkę opisującą wszystkie wałki Rusko, które zrobił na przestrzeni wielu lat obecności w żużlu. Z tym panem kojarzą mi się jedynie skandale (Drabik, Czugunow). On dla złota posunie się do każdego szachrajstwa. Napisałbym dosadniej, ale mi usuną komentarz. Zero szacunku dla Rusko i Sparty pod jego wodzą.

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  Gratuluję Sparcie mistrzostwa, ale Rusków nie szanuję. W skladzie na seniorce jeden Polak. Jezeli klub to rodzina, to w tej sielance bylo trochę aborcji ostatnimy czasy, Wozniak, Drabik, Jamrog, Baron itd. Atmosfera malo rodzinna przy pozegnaniu. Wszystko ustawione pod majstra, dobrze ze sie udalo, moze zejdzie z nich cisnienie. Gdyby nie to, to pewnie by zmienili przepisy, zeby w koncu sie udało. Ale od poczatku pobytu pana Andrzeja byla polittka po trupach do celu, kosztem wielu zawodnikow no i z jednym wychowankiem na przestrzeni 30 lat, Janowskim

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  Zasłużenie mistrzostwo by było żeby nie ta skaza dot obywatelstwa Czogunowa . Bez niego mistrza by nie było. Dla mnie moralnym mistrzem jest Motor

 • Spartamistrz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak już opadnie ta mgła medialna, to może w końcu dowiemy się czy Węglarz i Gałańdziuk zostają w klubie, a jeśli odchodzą, to z jakiego powodu. W odejście dla kasy nie wierzę.

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  Dla wiadomości p. Kuczery i reszty:
  1. P. Rusko swoją przygodę z bussines'em zaczynał w barze "Kąsek" w podziemnym przejściu świdnickim, serwując tosty;
  2. Prezes Rusko swój sponsoring zaczął jeszcze jako właściciel baru, kupując tłumik dla Darka Śledzia;
  3. Pani Krystyna Kloc jakiś czas temu Powiedziała w USC "tak" Andrzejowi Rusce i przyjęła jego nazwisko;
  4. Tak, gdyby nie prezes Rusko, żużla we Wrocławiu nie byłoby już dawno. Na mecze ówczesnej Sparty przychodziło po 100 - 200 osób. Zdarzały się bowiem sezony, że drużyna nie byłą w stanie wygrać nawet jednego meczu w sezonie!
  5. Do sportu jako działacz idzie się po to, aby zbudować zespół, który jest w stanie sięgnąć po mistrzostwo.
  WTS! WTS! WTS!

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  WTS szkoli? bez jaj , chyba tylko po to żeby wyciągnąć 6 mln z TV i stworzyć wymagane rezerwy....tam jest droga na skróty - jest kasa ma być wynik. Fogo UL takiej kasy nigdy nie miała i nie będzie mieć, więc nadrabia szkoleniem....i traci wychowanków przez takie kluby jak WTS, Motor itd....

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  Zrobienie Ruska Polakiem dało w końcu upragniony tytuł . Po trupach do celu :) Cała liga zrobiona na szaro brawo Rusko i Kloc wychowanek Czugunow zrobił różnicę .

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  Za rok małżeństwo z Torunia przejmuje pałeczkę. :-)

 • Spartamistrz napisał/a komentarz do Małżeństwo, które wygrało polską ligę. Klub traktują jak dziecko

  @tejot_tejot: wg ciebie to, że nie ma bankructwa i kombinacji przy płatnościach dla zawodników dowodzi dobrego zarządzania??? Klub to nie są tylko zawodnicy.

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  Kim naprawde jest Andrzej Rusko? Zygmunt Solorz byl TW Zeg. Polsat powstawal przy udziale sluzb komunistycznych. Na poczatku istnienia Polsatu latali samolotami do Holandii po kasety z programami... Zreszta fuchy ktorych sie lapal Rusko, to nie sa fuchy dla przypadkowych ludzi. Ta potega Sparty powstawala niestety w cieniu roznych walkow przeprowadzonych przez tych ludzi. Ale rozumiem radosc kibicow, fajnie jest byc mistrzem.

 • Spartamistrz lubi Komentarz

  Tak Krysia uratowała karierę Woffindena i podała mu pomocną dłoń z kasą. Gdyby nie problemy Włókniarza to Maślanka nigdy by go nie oddał do Gniezna a stamtąd potem trafił do Wrocławia bo cudowna dłoń z kasą przyszła na pomoc

 • Spartamistrz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dlaczego 2 komentarze zostały ukryte? Taka polityka?

 • Spartamistrz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A może niech pan wyjaśni kibicom panie Rusko dlaczego ten klub traci wartościowych ludzi. Nawet pana pracownicy mówią, że "odsunął" pan Gałańdziuka od drużyny, meczy finałowych i zasłużonego medalu ze strachu. Ten klub ma opinię takiego, w którym nie szanuje się ludzi. Jedynie zawodnicy są dopieszczani, ale tutaj najwięcej do powiedzenia mają nieświadomi sponsorzy. Nic dziwnego, że z klubu odchodzą nawet wieloletni działacze.
  Niech pan nie myśli, że wygrane igrzeska przyćmią kibicom pana pychę i "niezasługi".

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.