Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Polsat to porażka. Słaba realizacja beznadziejny prowadzący jednam słowem dramat

 • wilku1955 lubi Komentarz

  No i pięknie. Jedyna stacja która w sposób profesjonalny pokazuje żużel.
  A od razu odpowiem koledze na temat dostępności nsport...praktycznie u większości operatorów występuje w pakiecie podstawowym, a jeśli ktoś ma kablówka czy antenę to pakiet podstawowy zwzwyczaj posiada;).

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Artykul bez sensu i pozbawiony obiektywnego spojrzenia fakty. Za Mroczka nikt w G-dzu nie teskni , giazdorzyl jako dzieciak to z przyjemnoscia sie go pozbyli. Madsen odszedl do wyzszej ligi bo taka byla kolej , chcial wiecej zarabiac i sie rozwijac, potem pokazal swoje falszywe oblicze.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Sebastianie Zwiewka .... zanim cos napiszesz zasiegnij wiedzy u zrodla...

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Wstydzić to powinien się autor tego artykułu.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Ten tekst, to jest jakiś dziennikarski stand up?
  Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale zarzuty do GKM-u, są takie , że 15 lat temu nie poznali się na Lindgrenie, gdy ten miał 20 lat? Nie poznali się na nim potem też w Zielonej, Tarnowie, Wrocławiu, Lesznie, Gdańsku.
  Zarzutem jest, że 13 lat temu sie nie połapali, że Madsen w 2019 roku będzie walczył o IMŚ, albo że nie zatrzymano Mroczki, który przez 10 lat objechał 2 dobre mecze na torze w Grudziądzu?
  To co powiedzieć o Apatorze, który nie poznał się na talencie Doyla, Laguty, Vaculika, Sajfutdinova w prime i potencjale np. Fricka.
  Artykuł totalnie bez sensu. Każdy klub ma takie strzały.
  GKM jest konsekwentnie budowany, życzę im medalu w tym roku.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Niewiarygodne jakie bzdury koles pisze... Teraz sie okazuje, ze jak w klubie sa na gorke to tez zle...

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Należy pogratulować zarządowi Startu ze potrafią liczyć i odpowiednio spiąć budżet i do tego jeszcze trochę zarobić

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Czy żużlowiec powinien zarabiać? Nie. Jeśli od kasy jaką dostaje od klubu, sponsorów i organizatorów imprez odejmie wydatki na sprzęt, mechaników i przejazdy i nadal jest na plusie, to znaczy, że mógł wydać więcej kasy na lepszy sprzęt, lepszych mechaników.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  po co SF płacą w ogóle za takie wypociny "eksperta", klub prowadzony przez Janka żadnych zysków by nie przynosił, każda złotówka została by momentalnie wydana, na następny sezon tak podpisywał by kontrakty żeby całą kasę wydać, a gdyby pojawiał się problem z sponsorem czy mniejszą frekwencja przez złą pogodę, przełożone mecze to zakończył by sezon z długami, zawodnikom i innym wierzycielom nie zapłacił , zlikwidował klub i tyle było by wspomnienia po Janku K. Brawo dla Janka K funkcjonującego cały czas w standardach lat '90. Jak widzę czas się dla pana zatrzymał.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Normalnie nie wierze!!! Jak klub zarabia to źle.... jak nie zarabia i ma długi to też niedobrze............ witamy w POLSCE! Brawo dla Startu za wypracowane profity a tym samym stopniowo, po malutku i aby do celu - do ekstra ligi. Panie Jasiu, proponuję odpocząć od komentowania i skupić się już na Świętach. Pozdrawiam

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Można by odnieść takie wrażenie, że celem klubów sportowych jest tylko wynik. Nie jest to jednak prawdą, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z klubem zawodowym. Skoro klub zatrudnia pracowników czy usługodawców to tym samym musi dbać też o odpowiednie zyski.
  Oczywiście, najlepiej by było gdyby zawsze udawało się tak przewidzieć wpływy i wydatki by wyjść na koniec na zero, czyli wykorzystać wszystkie możliwe środki finansowe w celu wzmocnienia sportowego drużyny. Tak się jednak nie da i lepiej mieć na koniec górkę niż dołek. Górkę można wykorzystać w przyszłym sezonie, dołek będzie ciążył przez następny sezon.
  Ktoś powiedział kiedyś, że idealnie zaprojektowany silnik do wyścigów samochodowych, to taki który rozsypie się zaraz po przejechaniu mety. Wszyscy próbują ale nikomu się nie udaje, niektórzy przez te próby nie kończą wyścigu bo silnik sypie się przed ukończeniem wyścigu.
  Tak, ktoś czegoś w Gnieźnie nie wziął pod uwagę i okazało się, że zostało w kasie pół bańki ale chyba nikt tam nie płacze z tego powodu. Z dwojga złego lepiej tak niż jakby mieli znów wpadać w długi. Dramatu też nie ma, bo o awans i tak byłoby ciężko (o ile by go chcieli), dotarli do półfinału a to jest też jakiś sukces. Można by narzekać gdyby okazało się, że zostało w budżecie pół bańki, a klub spadłby z ligi lub zajął miejsce w dole tabeli.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Barbórka widac wjechala za mocno :D jeżeli klub ma nadwyżkę pieniędzy po sezonie, w którym zdołał zdobyć 3 miejsce, to zarobione pieniądze można odłożyć na kolejny sezon i NP. dac lepszy hajs za pkt , naprawić cos na stadionie, przeznaczyć na sprzęt dla młodzieży ? czy wg Pana usiasc i żałować, ze nie wzielo się jakiegos MEGA nazwiska , który dostałby umowę zycia a pojechal by piach

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Krzystyniak - ty ośle.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Gajewski raczej nie ogarnie dobrego przygotowania toru. Pierwsza próba była nieudana, druga również. Można się raz pomylić, ale gdy za drugim podejściem znów jest to samo, oznacza to, że ktoś jest daleko w lesie.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Gruby to niech lepiej w gacie robi a nie tory.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Aha. Czyli kluby z drugiej ligi, które ledwo wiążą koniec z końcem, maja placic kary dla tych, co mają pieniądze i warunki do szkolenia. Brawo, swietny krok do kompletnego rozwalenia 2 ligi

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Czyli ośrodki z niższych lig jeszcze kary zapłacą jak tam i tak kasy brak druga liga umiera w pierwszej też tak kolorowo niema kolejny plan ratowania żużla w Polsce dramat.

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Jak temat pieniedzy,to wiadomo kto to napisal:)

 • wilku1955 lubi Komentarz

  W ekstralidze poszły przelewy a ostafie poszły zwieracze po tym jak koń Pitera mu nie odpowiedział na pytania!

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Najwazniejsze - Polacy będą mieli udział w tworzeniu SGP. A, że te tory są do d**y nie podobne to już mniej istotne. Już ten artykuł sugeruje, że z monopolu Olsena przejdziemy na monopol Gajewskiego...to nie daje wielkiej nadziei na poprawę widowiskowości. Mam nadzieję, że Discovery wymusi na tej ekipie przygotowywanie toru widowiskowego.
  Idzie nowe. Ta zmiana była długo wyczekiwana, oby wyszła na dobre i całej dyscyplinie i kibicom jako odbiorcom :)

 • wilku1955 lubi Komentarz

  W końcu koniec z tymi absurdami BSI!!!

 • wilku1955 lubi Komentarz

  transmisje w C+ były ok , tylko te magazyny i studio w wykonaniu majewskiego to wodorosty.
  totalny bełkot tego gościa.
  I jak tory ma robić gajewski jak w chorzowie, to ludzie zaczną chodzić na ryby zamiast na stadiony.
  Ludzie z onesport za zrobienie toru na ten sec, powinni gajesia pogonić na golasa przez 5ha pole pokrzyw

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Super wiadomość

 • wilku1955 lubi Komentarz

  Wreszcie ! Precz z Morisami ,Olsenami i castagnami

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.