Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KŻSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @wilczunio:parodia to jest Twoj wpis.A na przyszłość radzę poznać znaczenie słowa "pokora" bo póki co to Tobie jej brakuje.Zanim zaczniesz się ośmieszać publicznie zastanow się co piszesz.Lepiej Patrz na swój klub,żeby nie spadł a o Nasz się nie martw złośliwy człowieku. Pamiętaj, że sezon wszystko zweryfikuje.Najpierw oceniaj siebie a później innych!!!

 • KŻSG lubi Komentarz

  @Rysio-z-Klanu: Skoro dla Ciebie Fajfer Kildemand Jensen , Lindbeck to odpady to podziwiam skład Polonii z Jeleniewskim na czele , żaden z zawodników nie miał średniej 2pkt o czym Ty piszesz kolego.

 • KŻSG lubi Komentarz

  Czy silniejszy? Trudno powiedzieć, ale skład ten powinien wypaść lepiej od drużyn nieco słabszych: Krosna, Gdańska, Rybnika i Landshut.

 • KŻSG lubi Komentarz

  Start namiesza !

 • KŻSG lubi Komentarz

  Mam przeczucie że Gniezno będzie czarnym koniem nadchodzących rozgrywek, i nie którzy chyba mocno się zdziwią jak Start może napsuć przereklamowanym drużynom dużo krwi.

 • KŻSG lubi Komentarz

  Moim zdaniem Gniezno może popsuć wiele krwi przeciwnikom. Trzon drużyny. Fajfer lider. MJJ jakkolwiek ktoś by nie chciał o nim mówić sr 2.0 zrobi a to już dużo. Zastępuje Lahtiego i był i powinien być od niego lepszy. Ile więcej może zrobić zależy od jakiegoś "powiewu świeżości" u niego. Kildemand moim zdaniem trochę się podciągnął i to już wyglądało całkiem nieźle. Problem że on "lubi" wmieszać się w kłopoty ...i kontuzja gotowa. Niemniej w tym roku mimo takich historii sr ponad 1.9 to całkiem dobry wynik. Przeskoczę tu na u24. Jakobsena trudno będzie zastąpić. Szlauderbach jest dość nierówny . Czasem może coś zrobić ale częściej pewnie będzie niemrawy. Młody Szwed który tak dobrze pokazał się w SoN . Ja nie wyciągam wniosków po jednych zawodach bo na kolejnych , na innym torze częściej bywa że jest się zupełnie innym zawodnikiem. Ale gdyby tak się okazało że on coś powojuje to rzutuje na siłę drużyny. Koza. Wielu lekceważąco podchodzi do tego zawodnika. Na jego wyniki trzeba wziąć nie małą poprawkę na problemy Unii. Mimo tych kłopotów Ernest moim daniem był chyba najrówniej jeżdżącym zawodnikiem swojej drużyny. Jego zdobycze cały czas to było 7-8pkt ale były takie mecze że robił to w 4 startach. Już nie wspomnę że zastępuje Jabłońskiego który po jeszcze jakimś początku sezonu w drugiej jego części po popadnięciu w niełaskę nie wnosił nic do drużyny. Nawet średni Koza jest tu wzmocnieniem. I juniorzy. Wymienię tylko jednego. Studziński. Wiem że można go źle oceniać , ale ja bym tego nie robił. To chłopak który będzie miał ostatni sezon na juniorce , więc jego doświadczenie może robić różnicę. No i trzeba mu zapewnić jakiś sprzęt wówczas on może coś dołożyć do drużyny.
  Podsumowując. Jeśli tu każdy dorzuci coś do dorobku drużyny to może z tego wyjść coś dobrego. Na pewno nie można ich lekceważyć

 • KŻSG lubi Komentarz

  Niech sobie piszą jak co roku przed sezonem,a Gniezno i Krosno wszystkich i pogodzi, wspomnicie moje słowa.

 • KŻSG lubi Komentarz

  @Bonzo65: Uważam, że jest to możliwe, ale bardziej bym stawial tym razem na Gniezno.

 • KŻSG lubi Komentarz

  Start ma rasowych liderów ! Ma czterech zawodników ze średnią prawie 2 pkt ,co nie ma żaden I ligowy klub. W tym Mistrza I ligi i Ernesta Kozę, co wyjątkowo pasuje mu gnieźnieński tor. Ze średniej ,może być niespodzianka drugi raz z rzędu klubu z wielkopolski !!!

 • KŻSG lubi Komentarz

  Gniezno..... fajna paka.

 • KŻSG lubi Komentarz

  @-K-: módl się żeby nie spadło bo za rok znów nie awansujecie :)

 • KŻSG lubi Komentarz

  @-K-: Tak samo Start spadnie w 2022 roku jak Kolejarz awansował w 2021...

 • KŻSG lubi Komentarz

  @-K-: Gniezno na pierwszą ligę ma rasowych liderów w tym Mistrza I ligi ,Ernesta Kozę, co wyjątkowo mu w Gnieźnie idzie .Ma czterech zawodników ze średnią 2 ,co żaden klub I nie ma , żeby czasami drugi raz z wielkopolski nie było niespodzianki !!!

 • KŻSG lubi Komentarz

  Zapowiada się świetna 1 liga wszystkie drużyny mają bardzo mocne składy ciężko wytypować kolejność kto stawiał na Ostrovię Ostrów że wygra w tym sezonie .

 • KŻSG lubi Komentarz

  Wielki Szacunek dla Pana Skrzydlewskiego tyle serca i swoich prywatnych pieniędzy które poświęcił dla żużla w Łodzi zazdrości każdy kibic w Polsce no i jego "PERŁA" nowy stadion żużlowy NJANOWOCZEŚNIEJSZY W POLSCE .

 • KŻSG lubi Komentarz

  Widzę, że Bydgoszcz wszechwiedząca tu zawitała, Tyfus najlepiej podaj tu tabelę, po co mamy tak długo czekać na zakończenie sezonu? To jak? Bydgoszcz wszystkie mecze wygra?

 • KŻSG lubi Komentarz

  Ty Tyfus ja z Krosna jestem wiec z Antoniem to mozesz sobie jechac ale sam gdzie tam chcesz. A Gniezno zobaczysz jakie bedzie mocne.

 • KŻSG lubi Komentarz

  Nie dziwi mnie opinia Pana Jankowskiego o Szymonie Szlauderbachu w końcu to jego wychowanek i on wie najlepiej jaki potencjał sportowy ma Szymon więc jako kibic Startu wierzę że Szymon da sobie radę w Gnieźnie i będzie z niego pociecha na pozycji u-24 a rywalizacja z Philip Hellstrom -Bangs będzie tylko napędzała naszych zawodników do lepszej jazdy w zbliżającym się sezonie na naszym nowym "czerwonym" torze :)

 • KŻSG lubi Komentarz

  Gniezno tym skladem co juz ma to i Bydgoszcz zleje i z Zieloną wyrównane mecze będą. Bydgoszcz ma nazwiska ktore byly dobre pare ladnych lat wstecz a nie teraz. Taki Koza to i Zagara i Bierre bedzie robil jak bedzie chcial.

 • KŻSG lubi Komentarz

  @kibicujmy kulturalnie
  Hahaha Landshut, a kogo oni mają poza Hansenem, który w drugiej lidze punktował na poziomie Szlauderbacha? To będzie drugi Miskolc z sezonu 2010, jeśli uzbierają kilka punktów to będzie dobrze

 • KŻSG lubi Komentarz

  jak jestes madry Mads to wybierzesz dobrze, jak nie to sie okaze. juz raz sie dowiedziales co oznacza zielonka w 2018 chyba. Honza to ogarnal i ucieka stamtad.

 • KŻSG lubi Komentarz

  Żeby ich ta pycha zgubiła,to jest chore co oni tam robią.chca następną karierę zniszczyć

 • KŻSG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KŻSG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KŻSG lubi Komentarz

  Macie Bangsa, więc luz. Gorzej jakby nie było alternatyw. Gniezno i tak może być mocne.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.