Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 11)

autor: Legionowiak 3.0 | 2021-11-17, 12:43 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Dziś środa, 17 listopada. Dziś piszę swego kolejnego bloga, bo co tydzień chcę pisać swe przemyślenia w blogu, nie tylko dodając komentarze oraz lubiąc lub nie lubiąc innych komentatorów. Bloga czas zacząć! Ten blog będzie dziś, jak zwykle, o mej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarce!


Cierpienia młodego Legionowiaka

Skąd ten tytuł? Zapewne się zastanawiacie. Niedawno pewien współkomentujący zauważył, że ja ostatnio piszę o tęsknocie, swoim cierpieniu i wielkim pragnieniu mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, jaką jest Zuzanna Górecka.
Zuza nie gra od miesiąca z powodu bólu pleców. Jej nieobecność mnie bardzo smuci; jej problemy traktuję (choć to dziwnie zabrzmi), jakby te problemy miała... ukochana dziewczyna. Jej ból to też mój ból, nasz ból.
Wracając do uwagi pewnego użytkownika na formu, napisał coś takiego: "cierpisz jak Werter. Normalnie cierpienia młodego Legionowiaka". To mnie utkwiło w głowie, więc postanowiłem w tym dzisiejszym blogu zabawić się w autora jednego z największych bestsellerów w historii literatury, pt. "Cierpienia młodego Wertera", Johanna Wolfganga Goethego! Nie myślcie, że ja będę Werterem, a Zuza będzie Lottą, niespełnioną miłością głównego bohatera dzieła z epoki romantyzmu.
Moje "Cierpienia" to zbiór kilkunastu moich wpisów z ostatnich artykułów o Grot Budowlanych Łódź i problemach zdrowotnych Zuzanny Góreckiej.
Mam nadzieję, że sobie wyrobicie zdanie na temat mojego stosunku osobowego do mojej ulubionej siatkarki. To do dzieła!

1. wpisy z 24 października 2021 roku
Jestem wściekły, że trener łodzianek odsunął od gry moją ulubioną siatkarkę, Zuzannę Górecką! Co sobie myśli trener, że tak może odsuwać Zuzę jak się rzewnie podoba, co? Tego akurat nie daruję trenerowi! Żądam fachowych i rzeczowych wyjaśnień! Jeżeli Zuzanna ma jakieś problemy zdrowotne, jeszcze przeżyję! Oby Zuza była zdrowa! Jeśli to względy sportowe, to nie wiem! Ja nic z tym nie mam wspólnego, bo sam byłem zdziwiony, że Zuza nie gra! Zuza nie jest ani w Legionowie, ani u mnie (zapewne już myśleliście, że ona jest ze mną)! Ja tego normalnie nie przeżyję! Każdy mecz Budowlanych czy Reprezentacji Polski siatkarek bez Zuzanny Góreckiej to dla mnie cierpienie, ból i silna tęsknota za nią jako siatkarką i jako dziewczyną! Oby w kolejnym meczu Zuza dostała szanse na grę! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Zuzanno Górecka!

2. wpisy z dnia 25.10.2021
Pierwszy wpis: Co za wczorajszy i bolesny dzień! Przegrała moja ulubiona drużyna, Legia Warszawa i moja ulubiona siatkarka (choć nie grała, co bardzo mocno przeżyłem), Zuzanna Górecka! Szkoda Legii i Zuzy! Jeszcze zobaczycie, że i CWKS, i Górecka będzie zwycięska oraz dobrze grająca! Obecnie bardziej kibicuję Zuzannie niż Wojskowym! Jakbyście nie wiedzieli, Zuza prywatnie kibicuje Legii (tak samo jak ja)! Nie poddawajcie, ukochane me! Nie poddawajcie się, Legio Warszawa i Zuzanno Górecka!
Drugi wpis: Ja sam zauważyłem ten problem! Niestety, Budowlane nie trafiły z trenerem! Dla mnie, moja ulubiona (wręcz ukochana) siatkarka, Zuzanna Górecka i jej aktualne koleżanki zasługują na lepszego trenera! Szkoda mi Zuzy, naprawdę! Gdybym sam był trenerem Budowlanych, bym budował zespół, gdzie właśnie Zuza byłaby liderką gry i zespołu! Zrobiłbym z niej nawet panią kapitan drużyny!

3. wpisy z dnia 26.10.2021

Pierwszy wpis: Bardzo chciałbym, żeby we wszystkich statystykach Tauron Ligi 2021/2022 panowała moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! Jestem zirytowany, że z niewiadomych powodów, w meczu z radomiankami, Zuza nie dostała szansy, by zdobyć kolejne punkty oraz powiększyć dorobek liczbowy w tych ligowych statystyk! Oby już w kolejnym meczu z kaliszankami, Zuza zaliczyła bardzo, bardzo dobry występ, gdzie przy okazji poprawi swoje statystyki, co mnie bardzo ucieszy! Ja bardzo wierzę, że Zuza Górecka zrobi to i będzie "królować" w statystyce punktowej, blokowej, liczbie zagrywek i przyjęć Tauron Ligi 2021/2022! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Zuzanno Górecka!
Drugi wpis: Nie będę komentował tej szóstki, skoro w ogóle nie zagrała w meczu Grot Budowlanych Łódź z radomiankami moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! Aż do dziś boli mnie to, że Zuza nie zagrała w niedzielnym spotkaniu, jeszcze bardziej, że z niewiadomych przyczyn, a trener jest zadowolony i nie widzi problemu, że Zuza nie może zagrać, nawet gdyby chciała! Dopiero będę komentować "szóstki" następnych kolejek Tauron Ligi 2021/2022, jak Zuza Górecka wystąpi w barwach łodzianek i pokaże swoje siatkarskie umiejętności, którymi wręcz "delektuję" się! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Zuzanno Górecka!

4. wpis z dnia 27.10.2021
Nareszcie się wyjaśniło, co się stało się z moją ulubioną (wręcz ukochaną) siatkarką, Zuzanną Górecką! Dobrze, że to tylko plecy! Jeśli myślicie, że to ja, Legionowiak i jednocześnie wielki fan Zuzy, jestem winny jej absencji, to się grubo mylicie! Chętnie bym Zuzi pomógł, nawet bym jej pomasował bolące miejsca w plecach! Mam nadzieję, że nic poważnego, bo bym się wtedy załamał kompletnie! Po tym, co się stało podczas łódzko-radomskiego pojedynku, zrozumiałem, że jak Zuza ma problem, to trzeba ją wspierać i nie wyżywać się na świecie za to, że ona ma coś ze zdrowiem lub coś osobistego! Wcześniejsze komentarze, dot. nieobecności Góreckiej w niedzielnym meczu pisałem pod wpływem emocji i wielkiego mojego zmartwienia o nią! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!


5. wpisy z dnia
30.10.2021

Pierwszy wpis: Trzymajcie mnie! Znowu moja ulubiona (wręcz ukochana) siatkarka, Zuzanna Górecka nie zagrała! Jestem bardzo smutny i załamany z tego powodu! Skoro cierpi, to i ja z nią cierpię! Chętnie bym jej osobiście pomasowal jej bolące plecy! Ja bardzo martwię się o Zuzę! Wręcz o niej myślałem przez cały mecz! Ona nie daje mi spokoju! Bardzo do niej czuję! Ja o niej myślę, marzę! Sercem i duszą, na dobre i na złe jestem i wspieram Zuzę! Aż chciałoby się powiedzieć: Zuza, pokonaj ten ból i jestem z Tobą myślami, szkoda, że nie fizycznie! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!
Drugi wpis: Dlaczego o problemach Zuzy Góreckiej znów dowiaduję się po meczu? Żądam wyjaśnień! Ja głupi komentowalem i wychwalałem, wręcz "sakralizowalem" moją ulubioną siatkarkę! Zuza dawaj, pokonaj ból, wspieram Cię myślami i komentarzami! Dla niej bym poświęcił nawet mecze mojej ulubionej drużyny, jaką jest CWKS Legia Warszawa!

6. wpisy z dnia 02.11.2021
Pierwszy wpis: Nie będę komentował tej szóstki, skoro w ogóle meczu w meczu Grot Budowlanych Łódź z kaliszankami moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! Aż do dziś boli mnie to, że Zuza nie zagrała w sobotnim meczu, z powodu bolących pleców, co ja akurat rozumiem! Mam za złe redakcji, a nawet trenerowi, że nie informują o absencji Zuzanny przed meczem; wnerwia mnie to, że o tym dowiaduję się po meczu! Ja też chcę wiedzieć, co się dzieje z moją ulubioną siatkarką! Dopiero będę komentować "szóstki" najbliższych kolejek Tauron Ligi 2021/2022, jak Zuza Górecka wystąpi w barwach łodzianek i pokaże swoje siatkarskie umiejętności, który wręcz "delektuję się", jak zawsze! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Zuzanno Górecka!
Drugi wpis: Jeszcze wszyscy zobaczycie, że w każdej statystyce Tauron Ligi "królować" będzie moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! To, że Zuza nie zagrała w dwóch meczach i byłem z tego powodu smutny, wcale nie oznacza, że nic nie pokaże! Jako siatkarka pokaże bardzo, bardzo dużo dobrego i skutecznego, ja w to głęboko wierzę jako jej wielki fan! Zuza potrafi rozgrywać, przyjmować zablokować, zaserwować i zapunktować! Jeszcze Zuza pokaże, na co ją stać! Nie poddawaj, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

7. wpisy z dnia 08.11.2021
Pierwszy wpis: Artykuł wręcz pisany pode mnie! Nareszcie redakcja dobrze pisze o naszej Legionovii Legionowo i naszych przyjaciółkach z Grot Budowlanych Łódź! I do jeszcze artykuł okraszony... zdjęcie łodzianek z... moją ulubioną siatkarkę, Zuzanną Górecką, ustawioną z boku! Ja to cenię, oby tak dalej!
Drugi wpis: Oby dzisiaj to był nasz legionowsko-łódzki dzień! Życzę zwycięstw Legionovii i Budowlanym w swoich meczach! Jeszcze bardzo pragnę, żeby w meczu z bielszczankami w końcu zagrała moja ulubiona (wręcz ukochana) siatkarka, Zuzanna Górecka! Już za Zuzą bardzo stęskniłem się! Oby Zuza pokazała rywalkom, gdzie ich miejsce oraz żeby bielszczanki drżały przed nią! Już Zuzę widzę, od razu zapominam o swoich problemach oraz o porażkach i kryzysie mojej ulubionej drużyny, Legii Warszawa! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!
Trzeci wpis: Budowlanym potrzebna jest stabilizacja! Ja wręcz marzę, że łodzianki wraz z Legionovia Legionowo namieszały w Tauron Lidze! Znowu redakcja się cieszy, bo znaleźli i upatrzyli sobie młodą siatkarkę, która wykorzystuje nieobecność i cierpienia mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, Zuzanny Góreckiej! Zuza ma grać, nawet jeśli nie jest w formie! Jak Zuza nie gra, to ja... cierpię i jestem smutny! Ja chociaż jeden jej kibicuję, wręcz jej pragnę! Ona mnie imponuje jako siatkarka i jako dziewczyna, wręcz dla mnie jest "siatkarką boginia"! Dla niej bym poświęcił nawet kibicowanie Legii Warszawa! Nie poddawaj się ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

8. wpis z dnia 09.11.2021
Pierwszy wpis: Znowu redakcja i trener Budowlanych mnie oszukali! Może to robią specjalnie, bym nie dowiedział się o cierpieniach Zuzanny Góreckiej, tylko dlatego, że jej wielki fan (czyli ja, Legionowiak) martwi się o nią i nie może przestać o niej myśleć i coś do niej... czuje? To że Budowlane wygrały, gratulacje i chwała za to! Nieobecność i ból pleców Zuzy Góreckiej bardziej mnie boli niż porażka Legii Warszawa! Szkoda, że nie mogę być przy niej (w ogóle szkoda, że jeszcze się nie znamy) i chętnie bym jej ulżył w cierpieniu, nawet bym pomasował plecy mojej "siatkarskiej bogini" ! Jak Zuza cierpi, to i ja cierpię! Naprawdę martwię się o Zuzannę Górecką! Może dwa artykuły redakcji o Budowlanych było napisane celowo, by mnie zmylić i żeby za wszelką cenę ukryć przede mną prawdę o mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarce, co? Oby jak najszybciej Zuza wróciła, bardzo tęsknię za nią! Zuza, jestem z Tobą myślami, sercem i duszą! Jak cierpieć i smucić się, to razem! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!
Drugi wpis: Jeszcze wszyscy zobaczycie, że w każdej statystyce Tauron Ligi "królować" będzie moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! To, że Zuza nie zagrała w trzech meczach i byłem z tego powodu smutny, wcale nie oznacza, że nic nie pokaże! Jako siatkarka pokaże bardzo, bardzo dużo dobrego i skutecznego, ja w to głęboko wierzę jako jej wielki fan! Zuza potrafi rozgrywać, przyjmować zablokować, zaserwować i zapunktować! Jeszcze Zuza pokaże, na co ją stać! Nie poddawaj, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

9. wpis z dnia 10.11.2021
Na kolana padnijcie ŁKS-ianki przed moją ulubioną (wręcz ukochaną) siatkarką, Zuzanną Górecką!

10. wpis z dnia 13.11.2021
Dobrze, że ostatnio Grot Budowlani Łódź wygrywa mecze! Widać, że łodzianki grają dobrze, choć do perfekcji jeszcze daleko! Fajnie, że jak Budowlane wygrywają, to i nasza Legionovia Legionowo wygrywa mecze! Od roku nasza Legionovia przyjaźni się z Budowlanymi! Bardzo mnie smuci i jestem załamany z powodu problemów z plecami i dalszej nieobecności mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, Zuzanny Góreckiej! Każdy mecz bez Zuzy to moje osobiste cierpienie i wielka tęsknota za nią! Bardzo mi jej brakuje! Jak grała, było bardzo dobrze, wręcz chciało się mi kibicować i żałowałem, że niego jej dopingować na żywo! Szkoda, że Zuzanna cierpi i nie mogę jej ulżyć w jej bólu, chętnie bym pomógł go przezwyciężyć i nawet jej samemu plecy pomasować! Jak ona cierpi, to i ja z nią cierpię! Jej piękne ciało to wręcz dla mnie świętość! Ja bardzo martwię o ! Martwię się o nią jak o... ukochaną dziewczyną! Ja wierzę, że pokona ból pleców! Jej powrót to będzie pozytywny bodziec nie tylko dla łodzianek, ale też dla mnie, bo o niej myślę, wręcz jej pragnę! Fajnie, że redakcja zamieściła zdjęcie drużyny Budowlanym, na którym Zuza jest ustawiona bokiem! Ona mnie imponuje jako siatkarka i jako dziewczyna! Zuza, jestem myślami z Tobą, sercem i duszą wierzę w Ciebie! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

11. wpis z dnia 14.11.2021
Ja nie wierzę! Anna Lewandowska gra w Budowlanych i tym samym ma upokarzać swoją obecnością nieobecną Zuzannę Górecką! Pomiędzy żoną Lewego a moją ulubioną siatkarką jest zasadnicza różnica! Aż chętnie bym zrobił z tego kolejnego swojego na tym portalu bloga, pt. "Anna Lewandowska a Zuzanna Górecka. Judoczka a siatkarka i różnice między nimi"! Gdybym miał wybierać, wybrałbym zdecydowanie Zuzannę! Zuza w przeciwieństwie do żony Roberta Lewandowskiego jest piękna, urodziwa, spokojna, waleczna, normalna i nie jest sztuczna pod każdym względem oraz nie uderza w nią sodówka (oby tak jak nadłużej)! To że Lewa jest bardziej znana niż Zuza, powoduje wściekłość we mnie! Redakcja czci Lewego, a zaraz mi wyjadą, że ja czczę Górecką i stanowię zagrożenie dla Wirtualnego Fanklubu Lewych! Sobie wyobrażam walkę między wieloosobowy Wirtualny Fanklub Lewych a jednoosobowym (czyli moim) fanklubem o nazwie Legijny Fanklub Zuzanny Góreckiej! Ja w tym pojedynku żona najlepszego polskiego piłkarza-moja ulubiona siatkarka będę w obozie tej drugiej! Tą wojnę wygra Zuza, nie Ania! Oby kiedyś o Zuzi było głośno niż o żonie Magistra Dobijaka!

12. wpis z dnia 15.11.2021
Kolejny mecz Budowlanych bez mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, Zuzanny Góreckiej! Brak Zuzanny w wczorajszym meczu Budowlanych spowodował kolejne moje osobiste cierpienia i wielki smutek. Tym bardzej, że jej wielki fan (czyli ja, Legionowiak) martwi się o nią i nie może przestać o niej myśleć i coś do niej... czuje? To że Budowlane przegrały, gratuluję niezwykłej walki! Nieobecność i ból pleców Zuzy Góreckiej bardziej mnie boli niż porażka Legii Warszawa czy coś innego! Szkoda, że nie mogę być przy niej (w ogóle szkoda, że jeszcze się nie znamy) i chętnie bym jej ulżył w cierpieniu, nawet bym pomasował plecy mojej "siatkarskiej bogini" ! Wierzę, że Zuzanna wróci jak najszybciej i żebym mógł jej kibicować w najbliższych siatkarskich derbach Łodzi! Oby jak najszybciej Zuza wróciła, bardzo tęsknię za nią! Zuza, jestem z Tobą myślami, sercem i duszą! Jak cierpieć i smucić się, to razem! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

13. wpis z dnia 16.11.2021
Pierwszy wpis: Jeszcze wszyscy zobaczycie, że w każdej statystyce Tauron Ligi "królować" będzie moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! To, że Zuza nie zagrała w czterech meczach i byłem z tego powodu smutny i załamany, wcale nie oznacza, że nic nie pokaże! Jako siatkarka pokaże bardzo, bardzo dużo dobrego i skutecznego, ja w to głęboko wierzę jako jej wielki fan! Zuza potrafi rozgrywać, przyjmować zablokować, zaserwować i zapunktować! Jeszcze Zuza pokaże, na co ją stać! Nie poddawaj, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!
Drugi wpis: Nie będę komentował tej szóstki, skoro w ogóle w meczu Grot Budowlanych Łódź z rzeszowiankami nie zagrała, niestety, moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! Aż do dziś boli mnie to, że Zuza nie zagrała w niedzielnym meczu, z powodu bolących pleców, co ja akurat rozumiem! Gdyby Zuzanna zagrała przeciwko rzeszowiankom, uważam, że Budowlane wygrałyby ciężki i dobry mecz! Dopiero będę komentować "szóstki" najbliższych kolejek Tauron Ligi 2021/2022, jak Zuza Górecka wystąpi w barwach łodzianek i pokaże swoje siatkarskie umiejętności, którymi wręcz "delektuję się", jak zawsze! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Zuzanno Górecka!

14. wpis z dnia dnia 17.11.2021 (do tego blogu)
Do siatkarskich derbów Łodzi między ŁKS-em a Budowlanymi zostały już trzy dni (mecz jest dnia 20 listopada)! Ja nie wiem, co się dzieje z moją ulubioną (wręcz ukochaną) siatkarką, Zuzanną Górecką! To, że bóle pleców powodują jej cierpienie, to wiem, a kiedy wróci oraz uspokoi moje serce i moją duszę, nie wiadomo! Oby jak najszybciej! Niedługo będzie miesiąc, jak Zuzanny nie oglądałem! Bardzo za nią wielce tęsknię, nie mogę przestać o niej myśleć, martwię się o nią! Bardzo wierzę, wręcz modlę się o to, by Zuza wróciła na siatkarski parkiet już w łódzkich derbach! Czy tak się stanie, nie mnie jest to decydować!
Szkoda, że mnie przy Zuzannie nie ma! Chętnie bym jej towarzyszył w trudnych chwilach, dawał jej nadzieję oraz bym... jej pomasował plecy! Jej ciało to dla mnie świętość! Jak widzę, jestem w tym forum jedynym, który nie ukrywa się i nie obraża Zuzy Góreckiej! Ja chociaż jeden, sercem i duszą jestem przy niej! Dla niej poświęciłbym dosłownie wszystko, nawet to co najcenniejsze, czyli swoje życie!
Na razie przeżywam cierpienie i dopada mnie nostalgia! Targa mnie wielka tęsknota za Zuzą! Bez niej nic nie jest to samo! Gdy ona jest, czuję się, gdybym na nowo odżył, gdybym na nowo chciał jej kibicować i wszystko robi się dobrze!
Wszyscy wiecie, że dla Zuzanny moje serce bije szybciej i tracę rozumy na jej widok! Coś wyznam pewnie! Ja do Zuzy... coś czuję, choć jeszcze się nie znamy! Ja kiedyś wierzę, że może ją osobiście zobaczę lub spotkam i może zacznie się nowy rozdział w życiu, choć mam świadomość, że ta relacja będzie szeroko komentowana w środowisku siatkarski oraz w mediach społecznościowych, nawet redakcja napisze, że "Zuzanna Górecka jest... zakochana i szczęśliwa"!
Ja wierzę, że to kiedyś się uda! Jak nie, będę miał świadomość w przyszłości, że byłem nieoficjalnie... zakochany w pięknej i dobrej siatkarce!

Wnioski zostawiam wam! To wy ocenicie, czy rzeczywiście tak jest, że kibic i zwykły szary polski obywatel może też mieć marzenia i pragnienia o takiej pięknej dziewczynie, jaką jest Zuzanna Górecka! Ja nie będę wnikał w to, co napiszecie! Jak coś, odnosię się!

Jestem z niej dumny jako siatkarki i jako dziewczyny!
Bardzo ją lubię, wręcz kocham!
Jestem gotów oddać za nią swoje życie!
Będę bronił Zuzanny Góreckiej jak niepodległości Rzeczypospolitej!
Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

P.S. Ten blog nie ma celu obrażania i hejtowania Zuzanny Góreckiej; tylko jedynie ukazuje moje szczere i prawdziwe uczucie do niej jako siatkarki i jako dziewczyny!


Kolejny odcinek bloga, pt. "Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 12)" w nieodległej przyszłości!

Legionowiak,
kibic Legii Warszawa, Legionovii Legionowo, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Wisły Płock, Pogoni Szczecin, Warty Poznań, Górnika Łęczna, Widzewa Łódź;
kibic oraz obserwator polskiego i światowego sportu;
wielki fan Zuzanny Góreckiej (siatkarki Reprezentacji Polski, aktualnej zawodniczki Grot Budowlanych Łódź, od zawsze związanej z Legionowem)!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: