Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 12)

autor: Legionowiak 3.0 | 2021-11-24, 09:33 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Dziś środa, 24 listopada. Dziś piszę swego kolejnego bloga, bo co tydzień chcę pisać swe przemyślenia w blogu, nie tylko dodając komentarze oraz lubiąc lub nie lubiąc innych komentatorów. Bloga czas zacząć! Ten blog będzie dziś, jak zwykle, o mej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarce!


21 listopada 2021-bitwa o Łódź

Mój opis siatkarskiej bitwy o miasto Łódź między ŁKS-em a Grot Budowlanymi, która miała miejsce w zeszłą niedzielę, 21 listopada 2021 roku oraz opis znakomitej gry mojej ulubionej, wręcz ukochanej siatkarki, jaką jest Zuzanna Górecka, będzie miał nietypowy charakter. Jak redakcja zamieściła artykuły w stylu wojskowo-monarchicznym, to ja to opiszę w formie opowieści historycznej! Więc do dzieła!

W nieodegłej przeszłości, było miasto, a w nim największa siatkarska twierdza w Polsce o nazwie Łódź! W tej Łodzi żyły i rządziły złe i niedobre ełkaesianki! Miały wszystko, pokonywały każdego przeciwnika, najeżdżały na każdą siatkarską polską fortecę, siejąc wielkie spustoszenie! Nad "niezdobytą twierdzą", zwaną ŁKS Łódź władzę miała niczego sobie królowa, która zawsze musiała być na świeczniku i przyćmiewała każdą ze swoim kompanek! Ta zła królowa to Martyna Grajber!
W Łodzi była zbuntowana forteca, która postanowiła zdobyć i skończyć z rządami ełkaesianek o nazwe Grot Budowlani! Żartowano, że to forteca, która wiecznie się buduje! Owszem, budowała się, ale od roku panuje w nim spokój, ład i normalna władza! Od roku forteca Grot Budowlani jest w sojuszu z twierdzą Legionowo i siatkarskimi żołnierkami o nazwie Legionovia Legionowo! Ja jestem z tej słynnej legionowskiej twierdzy, więc ja też wspieram Budowlane!
Od ponad roku "siatkarskie księstwo łódzko-legionowskie" jest zjednoczone, a na czele tego "przepięknej krainy" stoi wielka księżna łódzko-legionowska, jednocześnie... moja ulubiona i ukochana siatkarka, Zuzanna Górecka!
Przez rok, "wielka księżna" Zuzanna pragnęła zdobyć niezdobytą twierdzę, a nie miała żadnej siły, która mogłaby jej pomóc w osiągnięciu jej pragnienia! Aż nagle, w sierpniu 2021 roku, otrzymała wielkie wsparcie w postaci niejakiego Legionowiaka, który ma na imię Bartłomiej (ja akurat mam na imię Bartłomiej)! Potrzeba zdobycia Łodzi była wielka, żeby pokazać Polsce, że "księstwo łódzko-legionowskie" jest silne i skuteczne!
Od 11 listopada, ja szykowałem "kampanię łódzką" przy "aprobacie" mojej siatkarskiej bogini! Codziennie prowokowałem ełkaesianki swoimi komentarzami na cześć "wielkiej księżnej" Zuzanny oraz straszące je ofensywą łódzko-legionowską! Na nic dały się frazy, żeby ŁKS poddał się i oddał bez walki władzę nad niezdobytą Łodzią! Więc padła decyzja o walce z ełkaesiankami!
Bitwa o Łódź odbyła się w dniu 21 listopada 2021 roku wieczorem! Pierwszy cel osiągnięty, bo siatkarskie wojska łódzko-legionowskiej wtragnęły do zamku ełkaesianek! Na pole bitwy wyszła zła królowa Martyna, oczekując na wielką księżną Zuzannę! Niespodziewanie... ja musiałem przepuścić szturm swoich oddziałów legionowskich na ełkesianki! Spełzło na niczym, więc "poprosiłem" dowódcę oddziału Budowlanych, niejakiego Głuszaka, by w końcu połączyć siły i uderzyć! Tak się stało!
Wielka księżna Zuzanna wkroczyła do bitwy ze swoim oddziałem, więc razem mogliśmy zaskoczyć wrogie ełkaesianki! Moja odsiecz okazała się bezcenna, bo nawet sama Zuza była zdziwiona, że udało się wygrać pierwsze starcie strategiczne po uderzeniu łódzko-legionowskim! Trzecia część bitwy łódzkiej to istny sukces naszych "wojsk" i uderzenie w samo serce obrony ełkaesianek! Wydawało się, że w końcu zamek ełkaesianek zostanie zdobyty, a wielka księżna Zuzanna będzie mogła koronować się na królową Łodzi i uczynić wielką siatkarską hegemonię łódzko-legionowskiej! Niestety, królowa Martyna zaskoczyła ze swoimi oddziała nasze szyki, siejąc niepokój i chaos! Wielka księżna Zuzanna nie dawała za wygraną, cały czas mobilizowała wojska łódzko-legionowskie, nawet nie kazała myśleć o porażce! W piątym i ostatnim akordzie bitwy o Łódź, przepuściliśmy rozpaczliwy kontratak na ełkaesianki, ale sama nasza "siatkarska Naczelna Wódz" została ranna, więc postanowiliśmy poddać się! Ełkaesianki obroniły swoją twierdzę, wygrywając z Budowlanymi 3:2! Zadaliśmy straty, ale co z tego, skoro przegraliśmy! Przegraliśmy bitwę, a nie wojnę! Wielka księżna Zuzanna i jej wojska musiały wrócić do fortecy Budowlani i do twierdzy Legionowo, jednocześnie otrzymując polecenie, by niedługo podczas łódzko-legionowskiego spotkania siatkarskiego zrobić siatkarskie manewry, by na wiosnę 2022 roku zdobyć Łódź! Ełkaesianki niespodziewanie zmieniły osobę władającą! Królowa Martyna ustąpiła z tronu, a jej miejsce zajęła dawna giermek, niejaka Sobiczewska i to ona teraz rządzi miastem i twierdzą Łódź!
Dowódca wojsk legionowskich o nazwie Legionowiak... zakochał się w wielkiej księżnej Zuzannie Góreckiej i jej pragnie ponad wszystko, nawet dla niej swe życie odda. Koniec!

Bardzo fajna historia mi wyszła, że można ją śmiało nawet dzieciom opowiadać do snu, mówiąc ironicznie!


Kocham i pragnę Zuzanny Góreckiej!

Choć siatkarskie derby Łodzi zostały przegrane, to i tak moja ulubiona (wręcz ukochana) siatkarka, Zuzanna Górecka pokazała nie tylko swoją cudowną urodę, ale też charakter, poświęcenie i znakomitą grę!
Zuza w każdym elemencie wyróżniała się, jeśli chodzi o grę! Dobrze zagrywała, przyjmowała, rozgrywała, nawet bloki ustawiłaa i punkty zdobywała! Gdyby nie ona, Budowlane nie miałyby czego szukać w meczu z ŁKS-em!
Zuza, co ważne i istotne, wróciła do grania po miesięcznej nieobecności z powodu bólu pleców! Jak ona cierpi, to i ja cierpię! Na nowo wróciła radość z niej jako siatkarki i jako dziewczyny, po prostu odżyłem! Jeśli Zuzanna ma tak grać jak w bitwie o Łódź, jest moja zgoda i będą ją wspierał w każdym meczu, w każdym secie, w każdej akcji punktowej!
Na nowo zrozumiałem, że Zuzanna jest moją ulubioną siatkarką, jednocześnie też dziewczyną, w której... jestem zakochany! Już dawno Górecka wykrzesała we mnie ogień miłości, że moje serce przy niej szybciej bije i nie mogę o niej zapomnieć! Ona mnie imponuje jak siatkarka i jako dziewczyna! Co do urody i jej wyglądu, bardzo ładnie wyglądała w bitwie łódzkiej, normalnie chciałbym, że tak małowała przez całą swoją karierę! Jej piękny makijaż wyrażał chęć walki, dzikość i żądzę wszystkiego, nawet żądzę na moją osobę! Byłem, jestem i będę nią zachwycony pod każdym względem!
Wierzę, że kiedyś nasze drogi i losy (jak będzie dane) się połączą! Nie boję, że będę żył w cieniu znanej siatkarki, tym bardziej, że mam 20 lat (jestem o rok młodszy od Zuzy, jestem studentem historii i że chcę zostać w przyszłości... politykiem) i już w pewnym sensie życia doświaczyłem! Trzy i pół roku bycia w pierwszym w życiu związku z dziewczyną (koleżanką z jednej licealnej klasy) nauczyło mnie i wręcz przygotowało, by teraz przekraczać kolejne granice miłości do nowej dziewczyny, nawet do znanej i pięknej siatkarki, jaką jest Zuzanna Górecka!
Zuza jest moim ideałem dziewczyny, jeśli chodzi o wygląd, o charaktet, o poglądy i o nastawienie do życia! Chciałbym z nią być, na pewno nudno nam by nie było! Ja pragnę dziewczyny o ładnej urodzie i jednocześnie dobrym sercu, właśnie taką dziewczyną Zuzanna jest! Mogę śmiało stwierdzić, że jej pragnę, pomimo, że jestem tylko zwykłym kibicem polskiej siatkówki i że jestem jej wielkim gorącym fanem!

Jestem z niej dumny jako siatkarki i jako dziewczyny!
Bardzo ją lubię, wręcz kocham!
Jestem gotów oddać za nią swoje życie!
Będę bronił Zuzanny Góreckiej jak niepodległości Rzeczypospolitej!
Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!
P.S. Ten blog nie ma celu obrażania i hejtowania Zuzanny Góreckiej; tylko jedynie ukazuje moje szczere i prawdziwe uczucie do niej jako siatkarki i jako dziewczyny!


Kolejny odcinek bloga, pt. "Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 13)" w nieodległej przyszłości!

Legionowiak,
kibic Legii Warszawa, Legionovii Legionowo, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Wisły Płock, Pogoni Szczecin, Warty Poznań, Górnika Łęczna, Widzewa Łódź;
kibic oraz obserwator polskiego i światowego sportu;
wielki fan Zuzanny Góreckiej (siatkarki Reprezentacji Polski, aktualnej zawodniczki Grot Budowlanych Łódź, od zawsze związanej z Legionowem)!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
a-KiBiC.

Ty chciałbyś być z dziewczyną Szmondiaku, ale to będzie w sferze twoich marzeń, bo wyglądasz jak upośledzony umysłowo pasztet. Watpię czy któraś na takiego paszteta spojrzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.