Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 18)

autor: Legionowiak 3.0 | 2022-01-04, 17:31 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Dziś wtorek, 4 stycznia 2022 roku. Dziś piszę swego kolejnego bloga (pierwszego w nowym 2022 roku), bo co tydzień chcę pisać swe przemyślenia w blogu, nie tylko dodając komentarze oraz lubiąc lub nie lubiąc innych komentatorów. Bloga czas zacząć! Ten blog będzie dziś, jak zwykle, o mej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarce!


Czas zemsty!

Już niedługo, bo 9 stycznia 2022 roku, o godzinie 14:45, rozegrany zostanie pierwszy mecz w tym nowym roku w wykonaniu Grot Budowlanych Łódź! One staną do trudnej konfrontacji w Policach z miejscowym Chemikiem, czyli Budowlane jadą do gniazda orlic!  Policzanki walczą o kolejne mistrzostwo Polski, o kolejny Puchar Polski, przy okazji szukając nie wiadomo czego w Lidze Mistrzyń! Dla łodzianek to będzie szansa na zemstę za październikowy mecz, gdzie w Sport Arenie Łódź przy alei Unii Lubelskiej 6 w Łodzi, Grot Budowlane przegrały 1:3! Betki chcą dać zarazem sygnał przyjaciółkom z naszego Legionowa, czyli Legionovią Legionowo, że razem szturmujemy pierwsze dwa miejsca w Tauron Lidze i że jeszcze zrobimy na wiosnę istny raban. Budowlane wypoczęły przez okres świąteczno-noworoczny, zrobiły oczyszczenie głów z wszelkich sportowych trosk oraz nabrały nowej energii do grania. Efekty tej przerwy zobaczymy w niedzielne popołudnie!
Nie można zapomnieć o mojej ulubionej i ukochanej "siatkarskiej bogini", jaką jest Zuzanna Górecka!
Zuza też skorzystała z wolnych w pięknym świąteczno-noworocznym czasie! Przez ten czas bardzo się stęskniłem za moją ulubioną siatkarką! Chcę zobaczyć w niedzielę, jak Zuza poddaje sobie policzanki, irytuje Dzbana Nawrockiego i doprowadza policzanów do płaczu! Niech Police szykują się do kapitulacji i poddania miasta mojej siatkarce! Osobiście chce zemścić się za jesienną zniewagę w jej stronę w Łodzi, gdy ją łatwo ogrywały policzanki, że było mi smutno z tego powodu! Liczę, że Zuza od mocnego siatkarskiego uderzenia rozpocznie 2022 rok i kolejny rok swojej kariery, która trwa od 2015 roku, czyli we wrześniu tego roku będzie 7 lat! Zuza znów ma mnie oczarować swoją urodą i grą, że normalnie z wrażenia będę swoją szczękę zbierał z podłogi! Zuza jest ładna, dobra i siatkarsko najlepsza i kto stanie na jej drodze, ten może na krzywdy liczyć: to taka moja przestroga do policzanek, jeśli chodzi o Zuzannę Górecką!
Zuzanna skupia uwagę nie tylko na Grot Budowlanych, ale również na klubie z jej rodzinnego miasta, czyli na Legionovii Legionowo! Legionowianki na polecenie Zuzy mają znów zdobyć Opole z rąk opolanek, bo dziwnym trafem siatkarskie "wielkie księstwo łódzko-legionowskie" utraciło twierdzę, którą sama Zuza zdobyła miesiąc temu! To też dla legionowianek okazja do zemsty, ale tym razem za porażkę w naszej Arenie Legionowo 2:3, gdy nasze prowadziły 2:0 i wydawało się, że będzie wygrana 3:0 i wszyscy szybko pójdą sobie do domu!
Fajnie byłoby zobaczyć zwycięstwa koalicji łódzko-legionowskiej (tzw. Legionów Góreckiej) w miastach, które stanowią ważne ośrodki przemysłowe zachodniej Polski (tzw. Ziem Odzyskanych lub Ziem Piastowskich)! Police i Opole będą nasze! Zobaczycie, że Legionovia i Grot Budowlani wywiążą się znakomicie z zadania!
Niech żyje siatkarskie "wielkie księstwo łódzko-legionowskie"!
Niech żyje siatkarska "wielka księżna łódzko-legionowska" i siatkarska "Naczelna Wódz", Zuzanna Górecka!


Ten wielki dzień coraz bliżej!

Co za dzień dla mnie ważny, zapewne się zastanawiacie! Ten dzień to oczywiście 13 stycznia 2022 roku! Otóż wtedy w naszej Arenie Legionowo będzie mecz Legionovia Legionowo-Grot Budowlani Łódź w ramach 15. kolejki Tauron Ligi 2021/2022! Planuję pod pretekstem nie wybrać się tegoż dnia na wykłady z historii, które mam na Uniwersytecie Warszawskim i chcę ten mecz zobaczyć osobiście na żywo! Nieważne, czy z kolegami, czy sam, ale tam będę! Na ten mecz czekam od pierwszego meczu Tauron Ligi w tym sezonie!
Idę na ten mecz przyjaźni i święto "wielkiego księstwa", ponieważ będę kibicować nie tylko moim ulubionym drużynom polskiej siatkówki żeńskiej (Legionovia Legionowo i Grot Budowlani Łódź), również będę kibicować osobiście mojej ulubionej siatkarce Zuzannie Góreckiej!
Nareszcie częściowo spełnią moje sny, pragnienia i marzenia! Zobaczę Zuzę na żywo, będzie nawet szansa zdobyć od niej autograf i zamienić z nią osobiście parę słów! Ja tam muszę być! Zuza potrzebuje mojego wsparcia, a ja pragnę zalecić się jej urodą i grą, które są cudowne i nieporównalne z niczym na tym świecie!
Mam ułożony w głowie swoisty plan mojego działania przed, w trakcie i po meczu, gdzie znów Legionowo przywita swoją piękną córę i współczesną ikonę naszego miasta, czyli Zuzannę Górecką! Głównie ten plan dotyczy się Zuzy, ale szczegółów zdradzać nie będę! Zdradzę jedynie to, że plan nazwałem "operacja Werona"!
Życzę i Legionovii (bo to drużyna z mojego miasta, czyli z Legionowa), i Grot Budowlanym zwycięstwa w naszym legionowskim domu!
Oby tylko moja ulubiona i ukochana siatkarka, czyli "siatkarska bogini" Zuzanna Górecka została godnie przywitana i uszanowana przez nas, legionowian i przeze mnie, Legionowiaka! Piękna legionowianka zasługuje, by być traktowana jak królowa!
Novia dawaj!
Budowlane dawajcie!
Zuza dawaj!

Z racji, że ja będę osobiście na meczu Legionovia-Grot Budowlani w najbliższy czwartek, mnie nie będzie na internetowej relacji z tego przyjacielskiego pojedynku!
Jakby co, zachęcam was do pisania i komentowania w relacji.

Link do relacji WP Sportowe Fakty z meczu Legionovia Legionowo-Grot Budowlani Łódź:
 https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/relacja/130226/i-capital-legionovia-legionowo-grot-budowlani-odz

Jestem z niej dumny jako siatkarki i jako dziewczyny!
Bardzo ją lubię, wręcz kocham!
Jestem gotów oddać za nią swoje życie!
Będę bronił Zuzanny Góreckiej jak niepodległości Rzeczypospolitej!
Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

P.S. Ten blog nie ma celu obrażania i hejtowania Zuzanny Góreckiej; tylko jedynie ukazuje moje szczere i prawdziwe uczucie do niej jako siatkarki i jako dziewczyny!


Kolejny odcinek bloga, pt. "Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 19)" w nieodległej przyszłości! Za to wyjątkowo w dniu 10 stycznia 2022 roku!


Legionowiak,
kibic Legii Warszawa, Legionovii Legionowo, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Wisły Płock, Pogoni Szczecin, Warty Poznań, Górnika Łęczna, Widzewa Łódź;
kibic oraz obserwator polskiego i światowego sportu;
wielki fan Zuzanny Góreckiej (siatkarki Reprezentacji Polski, aktualnej zawodniczki Grot Budowlanych Łódź, od zawsze związanej z Legionowem)!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.