Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 22)

autor: Legionowiak 3.0 | 2022-01-28, 13:01 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Dziś piątek, 28 stycznia 2022 roku. Dziś piszę swego kolejnego bloga, bo co tydzień chcę pisać swe przemyślenia w blogu, nie tylko dodając komentarze oraz lubiąc lub nie lubiąc innych komentatorów. Bloga czas zacząć! Ten blog będzie dziś, jak zwykle, o mej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarce!


Dziwny marazm i tajemnicze przeczucie!

O co z tym chodzi, zapewne się wszyscy zastanawiacie! W tym blogu postaram się wam to wyjaśnić! Od ostatniego meczu Grot Budowlanych Łódź upłynął tydzień czasu, wtedy była porażka z Radomką Radom 1:3 (o tym pisałem w wcześniejszym blogu)! Zaś do kolejnego występu Budowlanych, jest już zaledwie 5 dni! Otóż w środę 2 lutego 2022 roku, o godzinie 19:00, w Tarnowie, Budowlane zdołają powalczyć o zwycięstwo i dołączyć do naszej Legionovii Legionowo i NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki, które już w środę zostały, ku mojej wielkiej radości, ćwierćfinalistkami Pucharu Polski siatkarek 2021/2022! Grot Budowlani Łódź zagrają z Roleskim Grupa Azoty PWSZ Tarnów! Od razu chciałbym życzyć łodziankom jak najlepszego w środowym meczu!
Do boju Grot Budowlani Łódź!

Dlaczego mnie ogarnął marazm? Ja teraz dzielę czas między swoje kibicowanie sportowe a... sesję egzaminacyjną! Od tygodnia, na Uniwersytecie Warszawskim, na moim Wydziale Historii trwa sesja, przepełniona, jak to wiecie, kolokwiami i egzaminami! Ja, niczym moja ulubiona (wręcz ukochana) siatkarka Zuzanna Górecka, walczę i pragnę udowadniać, że jestem najlepszy i chcę zwyciężać! Jak moja siatkarska bogini zwycięża na boisku, tak ja zwyciężam na papierze lub on-line, zdając kolejne rzeczy z najwyższami wynikami!
Zuza mnie motywuje do działania! Dla mnie, spojrzenie na zdjęcie Góreckiej lub wspomnienie naszego kontaktu podczas meczu Legionovia-Grot Budowlani przed dwoma tygodniami, pobudza lepiej niż kawa lub inna używka do działania! Nawet zdjęcia z Zuzą traktuję jako... talizman i to się sprawdza przy zdawaniu kolokwiów i sesji!
Ja, student, też potrzebuję waszego wsparcia! U mnie sesja trwa trzy tygodnie, tak jak w siatkówce mecz powinien być zazwyczaj trzysetowy! Ja na razie wygrałem pierwszego seta, deklasując wszystkich i zadziwiając wszystkich! Kolejne dwa tygodnie to będą kolejne dwa sesyjne sety, które chcę wygrać i mecz o nazwie Sesja 2022 zamknąć w trzech setach i świętując potem efektowne zwycięstwo, i pochwałę studiowania!
Smutno mi jest, że nie ma meczów Grot Budowlanych i trzeba do środy czekać! Potrzebuję się wyżyć, zrelaksować i właśnie zrelaksować się przed egzaminami, które jeszcze przede mną!
Tak bardzo tęsknię za Zuzą Górecką oraz za... moją "siatkarską księżniczką", czyli Martynką Łazowską! Na pewno kontakt lub relacja między nami na pewno dodałaby większego powera! Zresztą już mam powera, skoro oglądam ich zdjęcia i o nich, szczególnie o... "Łazie" marzę bardzo mocno! Obecnie czuję się, jakby kogoś mi brakowało i znów jestem sam na oceanie o nazwie Samotność, a płynę na łodzi o nazwie Miłość! Wiecie, zawsze dziewczyna, i to ukochana, powoduje, że niemożliwe nie istnieje oraz że chce się po prostu żyć i działać z całych swoich sił!
Sam wiem, że byłoby dobrze, jakbym skruszył lody i napisał nawet do którejś z nich na Facebooku, Messengerze lub Instagramie! W następnej części bloga wzbogacę to zdanie, bo to miało ważne znaczenie w tym, co potem w tej owej części napiszę!

Czy mam jakieś przeczucie? Oczywiście, że mam!
Coraz bliżej do... 14 lutego, a wtedy są walentynki, czyli Dzień Zakochanych!
Fajnie byłoby zrobić, szczególnie Martynie Łazowskiej... niespodziankę! O tym zaraz!
Zanim te walentynki, w najbliższą niedzielę, bo 30 stycznia 2022 roku, jest 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zamierzam w związku z tym, wziąć udział w... licytacji, którą być może zorganizuje klub Grot Budowlani Łódź! Sam nie wiem, co Budowlane wystawiają na aukcję! Kalendarze na ten 2022 rok, piłki, koszulki, wejściówki na mecz czy nawet... trening lub spędzenie dnia z dowolną zawodniczką Grot Budowlanych! Jeśli coś tam byłoby, że właśnie spędzić dzień z siatkarką, na pewno dołożę każdą złotówkę, żebym to ja spełnił swoje marzenie oraz żeby pojawiła się szansa, dla mnie, nawet dla Łazowskiej na szczeście, zmianę w życiu i... miłość! Nie chcę być elokwentny i buńczuczny, że to ja wygram! Każdy może obstawić i nawet jakiś gość dostać szansę na ten ewentualny "dzionek"!
Jeśli się nie uda, właśnie zamierzam odnaleźć Martynę Łazowską na Facebooku lub na Instagramie i przystąpić do kontrofensywy, czyli najpierw ją znaleźć przez fanpage Grot Budowlanych Łódź i... zacząć konwersację! To, czy mnie doda Martynka do grona znajomych czy nie, to jej decyzja! Również mam świadomość, że nie Łazowska, a... Zuzanna Górecka może zostać moją znajomą na Facebooku lub Instagramie i to ona będzie chciała ze mną, to co ja zamierzam wobec młodej 19-letniej siatkarki, czyli Łazowskiej! Zuza i Martynka jako moje znajome również na Messengerze, to byłaby istna bajka!
Mam świadomość, że to jedyna być może szansa lub że wszystko może się zdarzyć! W pewnym momencie konwersacji zadałbym jej pytanie o kwestie... uczuciowe, żeby się upewnić, czy nie zajęta przypadkiem! Jeśli nie, to bym zaproponował spotkanie się w... walentynki w Łodzi! Na pewno może pojawić się wewnętrzna bariera, więc chcę wykorzystać moich kompanów, z którymi, właśnie w wolne ferie studenckie wybrać się na tydzień czasu... do Łodzi! Więc to byłoby przyjemne z pożytecznym! Czyli... pisaliby za mnie, gdybym się wstydził, ale chcę być twardy, męski i nie bać się pisać z dziewczyną, jaką jest siatkarka Martyna Łazowska, czyli o której marzę i bardzo mnie się spodobała! Również która wypiera z moich myśli i mojego serca moją ukochaną "siatkarską bogini", czyli Zuzannę Górecką!
Na pewno mam plan, którego wam nie wyjawię, co jeśli się... uda! Ja to nazywam "operacja Paryż"! Mój wyjazd z kolegami ze studiów do Łodzi może nawet stać się szansą na rozpoczęcie nowego rozdziału mojego życia, jeśli uda się poznać i spotkać z Martyną Łazowską, nawet jeśli miała niespodziewanie pomoć Zuzanna Górecka!

Jestem z niej dumny jako siatkarki i jako dziewczyny!
Bardzo ją lubię, wręcz kocham!
Jestem gotów oddać za nią swoje życie!
Będę bronił Zuzanny Góreckiej jak niepodległości Rzeczypospolitej!
Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!


P.S. Ten blog nie ma celu obrażania i hejtowania Zuzanny Góreckiej; tylko jedynie ukazuje moje szczere i prawdziwe uczucie do niej jako siatkarki i jako dziewczyny!


Kolejny odcinek bloga, pt. "Spadło ze sportowego pióra (Blog nr 23)" w nieodległej przyszłości! Prawdopodobnie to będzie czwartek, 3 lutego 2022 roku!


Legionowiak,
kibic Legii Warszawa, Legionovii Legionowo, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Wisły Płock, Pogoni Szczecin, Warty Poznań, Górnika Łęczna, Widzewa Łódź;
kibic oraz obserwator polskiego i światowego sportu;
wielki fan Zuzanny Góreckiej (siatkarki Reprezentacji Polski, aktualnej zawodniczki Grot Budowlanych Łódź, od zawsze związanej z Legionowem)!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.