• Legionowiak 3.0

  Z przyczyn osobistych dziś ogłaszam... wycofanie się na czas nieokreślony z forum WP Sportowe Fakty! Dziękuję za 8 miesięcy pisania, za ok. 20 000 komentarzy, za ok. 20 000 komentarzy! Choć trudno, ale podjąłem tą decyzję! Wrócę, nie Wrócę, nie wie nikt!
  Dziękuję za wszystko, za dobre i złe komentarze o mnie!
  Trzymajcie się drodzy! Cześć i do widzenia. Legionowiak!

  • Grot Budowlany A właśnie, a dlaczego próbujecie ze mnie zrobić kogoś, kim w ogóle nie jestem. Nawet napisałem bloga, żeby to wam udowodnić. Mało? To dlaczego zaczynacie traktować każdego piszącego komentarz o Grot Budowlanych Łódź lub o Zuzannie Góreckiej i Martynie Łazowskiej jako Legionowiak. Ja też mogę wyjechać z takim tekstem, że Ty jesteś Legionowiak, bo piszesz o Budowlanych, o Góreckiej i o Łazowskiej. Może zaraz wszystkim pisał, że wy wszyscy to Legionowiaki, co chcielibyście?

  • k1ngbeer szkoda mieszać w to Boga

  • Grot Budowlany To moje pierwsze konto, a Legionowiak miał pięć. Nie jestem Legionowiakiem, przyrzekam to na Boga.

  • Grot Budowlany Otóż nie, kolego. Właśnie błędnie myślisz, bo ja nie jestem Legionowiakiem, bo jestem z Łodzi, z Bałut i Grot Budowlanym kibicuję od lat, a nie jak Legionowiak, od dwóch lat. Mało tego, ja sam nie lubiłem Legionowiaka i w momencie przeze mnie założenia pierwszego konta na WP Sportowe Fakty, akurat żegnał się Legionowiak ze wszystkimi. Wczoraj wszystkim udowadniałem, że nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę Legionowiakiem. Naprawdę nim nie jestem.

  • zobacz wszystkie 10 komenarzy
 • Legionowiak 3.0

  Muszę wam pochwalić się kolejnym wyczynem! Tym razem chyba dokonałem rzeczy do tej pory niemożliwej do zrobienia w jednej relacji z meczu! Ta rzecz to... 1000 komentarzy jednego komentatora pod relacją meczową! Oby po kolejne osiągnięcia w tym portalu!
  Wyczyn 1000 komentarzy pod relacją osiągnąłem tutaj: https://sportowefakty....owlani-odz

 • Legionowiak 3.0

  Do velicipatora! Nie zwrajcie uwagę na hejtera, bo to ruski pies! Teraz do niego bezpośrednio: Velicipatorze, co Ty się mnie uczepiłeś? Przestań mnie nękać, hejterze jeden! Mam gdzieś Twoje komentarze i mam Cię zablokowanego! Ty do sam siebie piszesz, hahaha! Jak widać, wyżywasz na innych, bo Tobie w życiu nic nie wyszło! Zapewne Bóg tak chciał!

 • Legionowiak 3.0

  Redakcja przyzwala na hejt! Jajcun to szkodnik, hejter na służbie Federacji Rosyjskiej! Jajcun ma kilkanaście kont, żeby hejtowac i obrażać innych! Oczekuję, że redakcja zbanuje raz na zawsze dzbana Jajcuna! Wszyscy blokujemy Jajcuna!

 • Legionowiak 3.0

  Jest, jest, jest! Przed chwilą przekroczyłem barierę 10000 komentarzy i 10000 polubień! Mam to w końcu! Wcześniej to wydawało się niemożliwe, a dziś stało się prawdą! Jeszcze raz przekroczyłem 10000 komentarzy i 10000 polubień, i to w trzy miesiące! Zapowiadam, będą kolejne moje komentarze i polubienia! Nie spoczywam na laurach i idę dalej!

 • Legionowiak 3.0

  Szczęśliwego Nowego Roku 2022 dla wszystkich kibiców Legii Warszawa oraz kibiców... naszej Legionovii Legionowo oraz siatkarek Grot Budowlanych Łódź! Życzę też wam, żebyście wychwalali i dobrze pisali o mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarce, Zuzannie Góreckiej! Oby ten nowy 2022 rok był czasem, gdy w końcu Zuzannę zobaczę na żywo i może nawet z nią złapię kontakt! Ja wierzę, że to spełni się w nowym 2022 roku! Nie poddawajcie się, ukochane me! Nie poddawajcie się Legia i Zuza!

 • Legionowiak 3.0

  Szczęśliwego Nowego 2022 Roku dla wszystkich, którzy kibicują CWKS Legia Warszawa! Życzenia dla Legionistow od Legionowiaka! Łączy nas Legia! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Legio Warszawa! Mistrzem Polski jest Legia, Legia CWKS!

 • Legionowiak 3.0

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego 2022 roku! Te zyczenia kieruję do wszystkich, bez wyjątku! Legionowiak

 • Legionowiak 3.0

  Nareszcie osiągnąłem "magiczną barierę" 5000 komentarzy i 5000 polubień! Teraz nowy cel: 10000 komentarzy i 10000 polubień! Legionowiak 3.0

 • Legionowiak 3.0

  Zatrzymajmy wszyscy razem złowrogiego Jajcuna!