Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Oczywiście tatuś nie pomaga, ale też krytyka wobec niego nie zmienia faktu, że rząd federalny się ogólnie nie popisał stosując znana starą metodę: "dajcie mi człowieka a i paragraf się znajdzie" jak napisała pewna koleżanka na tym forum...

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  gdy Hitler doszedł do wladzy to ilu było nazistów a ilu po tem się nimi stało że strachu dla zysku czy dla wladzy

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Nie popieram australijskiego reżimu ,który juz dorównuje Północno
  Koreanskiemu. Ale co zrobic skoro Australijczycy sie na to godzą.

 • Anna Sar-3 napisał/a komentarz do Serbskie media krytykują Australijczyków. "Doszło do skandalu", "Sąd zastosował sztuczkę"

  @SportowyEkspert: Nikt Cie nie zmusza do pisania postow. Kompromitujesz sie na wlasne zyczenie.

 • Anna Sar-3 napisał/a komentarz do Novak Djoković już opuścił Australię!

  @Mariusz Wójcik: Wroci i wygra a ty pozostaniesz tym czym jestes teraz.

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Po raz pierwszy w historii tenisa pozbawiono gry w tenisowym szlemie najlepszego zawodnika Świata, zastępując go 150-tym w rankingu, leszczem. Jednak to była dobra dla Nole, decyzja australopiteków. Wszak po takim koszmarze oraz pozbawieniu Djoko treningów, nie mógł już grać w turnieju. Wyjeżdża z podniesionym czołem i przechodzi do historii sportu, niczym niezłomny Cassius Clay! Przegrał tenis, przegrał sport, wygrał vaccine fascism! Ale ty jesteś Wielki, Djoko! I takim pozostaniesz! Chapeau bas!

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  AO już moralnie wygrał Djoko, stawiając się całemu NWO. Wolał wyjechać, niż się podać eksperymentom medycznym, jak w swej uległości większość społeczeństwa uczyniła.
  Bravo. Takie postawy dają nam nadzieję, że 2030 nie będziemy jeszcze zaczipowani RFID i jednym algorytmem nie wyłączą nas z systemu - a w Chinach juz to zaczęło częściowo funkcjonować.

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Nie robcie sensacji z tutulu jakiegos brukowca. W kazdym kraju sa takie. Patrzac obiektywnie , wszyscy na tym stracili. Jeden zdrowy , niezaszczepiony by ich wszystkich nie zarazil, stracili wizerunkowo! Stracil Djoko i stracili kibicebi fani tenisa. Politycy chcieli aie wykaz bo wybory w Australii tuz tuz i poswiecili na stosie Djoko. Ktos moze powiedziec nie moze byc rowni i rowniejsci. Tylko , tego nikt nie zmieni, nawet Australi. To tak jakby chcieli by prezydenci jezdzili taxi jak kazdy?!

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  No to się popisali australijscy dziennikarze. Ta gazeta, to chyba jakiś brukowiec. A i w brukowcu taki tekst nie byłby na miejscu

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Australijczycy pokazują od dłuższego czasu jak bardzo wyjałowionym propagandą covidową są społeczeństwem. Teraz cieszą się bo wyj.ebali z turnieju mistrza, który 8 razy go wygrywał? Bo co? Bo Djokovic rozpęta kolejną falę? Żal mi tych ludzi - nie dostrzegają że sami sobie kajdany zakładają na ręce. Akceptują więzienie które inni im przygotowali. Dali się zastraszyć wydumaną pandemią, żyją w żasłonym strachu. Wstyd, a z Djokovica zrobili kozła ofiarnego, by zmusić innych do posłuszeństwa. Kto się zaszczepi, by wziąć udział w jakimś turnieju? Kto się da zaszantażować? Trzeba nie mieć mózgu, by pod wpływem szantażu przyjąć obcą substancję do swego organizmu. Brawo Novak. Jesteś wolnym człowiekiem - a im krzyż na drogę i ch... w d....!

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Wszystko jest żałosne a najbardziej tenisiści krytykujący diokowica .Ludzie zapamiętajcie jedno a raczej wbijcie sobie w puste łby .Jezeli oni sa w stanie tak pomiatać numerem jeden na swiecie to co zrobią z wami jak bedziecie nieposłuszni .Czy szczepiony czy nie to inna bajka i nikomu nic do tego .

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Zdawalem sobie sprawe z tego ze australijczycy to poyeby, ale nie wiedzialem ze do kwadratu.

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Prymitywny rząd i niestety zdyscyplinowane społeczeństwo . Wszyscy się MUSZĄ ''dobrowolnie '' zaszczepić . Jeśli jednak preparaty w skutkach długoterminowych nie okażą się bezpieczne .. dzisiejsze władze będą uciekać z wyspy przed karą , Retoryka póki co ta sama jak u nas tj '' zdrowy niezaszczepiony jest zagrożeniem dla zaszczepionego'' a jest dokładnie odwrotnie bo zaszczepieni mają wstrzyknięte śladowe cząstki wirusa by wytworzyli przeciwciała i to oni ''produkują mutacje , Nie ma dobrego wyjścia . Szczepiąc się podobno łagodniej przechodzisz zakażenie ale jesteś bardziej podatny na wszelkie infekcje i choroby .

 • Anna Sar-3 napisał/a komentarz do Przesadził. Ojciec Djokovicia nie wytrzymał

  Osobiście jak widzę poziom nienawiści do Nowaka, to aż mnie to napełnia obrzydzeniem. To nie jest nienawiść, która wyszła teraz, widać że ja pielęgnowaliście latami. Ale robta co chceta, zobaczymy jeszcze.

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Australijczycy, ze względu na szalejącą wewnętrzną pandemię, powinni dostać teraz zakaz wjazdu do jakiegokolwiek kraju ze względu na ryzyko masowego zarażania. Mam nadzieję, że wiele krajów wpisze ich niezwłocznie na czerwoną listę. Liczę tu też na Serbię.
  Swoją drogą, jak niekompetentne muszą być tam władze, które w środku lata doprowadziły do 175 tys. zarażeń dziennie. I oni osądzają Djokovicia !

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Czegoś takiego w historii tenisa jeszcze nie było . Najlepszy tenisista świata nie zostaje dopuszczony do turnieju wielkiego szlema , bo nie . 3,14erdolenie o jakimś równym prawie dla wszystkich , możecie sobie wsadzić i nie ośmieszać się . Daleko nie szukając , 30 procent sędziów TSUE okazała się gangsterami o śliskich łapskach . Twarzowiec Boris Johnson ma w .......prawo które egzekwuje od innych .

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  frajerzy zakeczupowani niech sobie tam grają

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Precz z masońską tyranią

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Kibice tenisa stracili zagwarantowane widowisko z udzialem Novaka i szkoda.

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Sprzeciwił się masońskiej tyranii chwała Novakowi koDjoko
  vicowi.

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Serbowie nigdy tego australijczkom nie zapomną . Miałem okazję poznać kilku Serbów . Taka mieszanka wybuchowa - nie podchodzić z otwartym ogniem . Z drugiej strony dobrzy kompani do bitki i wypitki .

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Australia to kiedyś był bardzo spokojny i fajny kraj, niestety teraz skręcił w stronę faszyzmu i prześladuje ludzi ze względu na poglądy, ale czego można się spodziewać po potomkach najgorszych europejskich kryminalistów. Najgorsze jest to, że to jak potraktowali Novaka było totalnie chamskie i cyniczne, bo jak można najpierw kogoś zaprosić do wzięcia udział w turnieju na podstawie specjalnej zgody a potem zaraz po przylocie ją anulować i przetrzymywać przez kilka dni w obskurnym miejscu w nieludzkich warunkach. AUSTRALIO POWINNAŚ SIĘ WSTYDZIĆ

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Djoko, przymuszony wyjeżdżając przedwcześnie, turniej AO 2022, wygrałeś! I tak zostanie zapisane na kartach historii tenisowych kortów! Jesteś Wielki!

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Nie oglądam ao - nie płacę za reklamy eurosportowi! Wzywam innych tenisistów do opuszczenia australijskiego obozu przed rozpoczęciem "zawodów" i bojkot!

 • Anna Sar-3 lubi Komentarz

  Nie oglądam ao - nie płacę eurosportowi za reklamy! Wzywam innych tenisistów do opuszczenia australijskiego obozu przed rozpoczęciem "zawodów" i bojkot!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.