Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mario21 napisał/a komentarz do "Lekkie szanse". Dudek nie jest optymistą przed barażami

  Jak zagra Krychowiak ,to mamy pozamiatane, czerwona kartka i gramy w osłabieniu.

 • mario21 lubi Komentarz

  Zamiast zgrywać się z młodymi woli odpoczywać a póżniej będzie machał łapami na boisku że go nikt nie rozumie

 • mario21 lubi Komentarz

  Zawsze broniłem Sousy przed atakami sfory dziennikarzy i tzw. ekspertów, ale przepraszam - w daniu odpoczynku Lewandowskiemu w meczu z Wegrami nie widzę logiki. Nie jest to wcale mecz o pietruszkę. Raz, że liczy się do rankingu FIFA, który potem decyduje o rozstawieniu, a co ważniejsze - ma znaczenie dla naszego miejsca w rankingu drugich zespołów przed barażami. Tu już nie ma zmiłuj. Jeden mecz i albo grasz dalej, albo odpadasz. Więc ma znaczenie, czy trafisz na Szwecję czy np. na Walię. I czy grać będziesz u siebie czy na wyjeździe. Po wtóre, skoro Lewy potrzebuje odpoczynku, to po co grał cały mecz z Andorą, skoro już po 15 minutach wynik był przesądzony, a Lewy był przy tym jednym z najsłabszych na boisku? Tu nie ma logiki w zaprezentowanym tłumaczeniu.

 • mario21 lubi Komentarz

  Zmęczony biedny. To jego praca i łachy nie robi. Dla szkopów by grał, bo kasa. Zwykły Kowalski wali po 12h na dobę i jest dla mnie większym bohateram i patriotą od tego pajaca

 • mario21 lubi Komentarz

  Powie ktoś, że przecież bilet kupujemy na mecz reprezentacji, a nie na Lewandowskiego. Ok, ale skoro tak to niech przestaną go wszyscy dookoła traktować jak Boga i świętą krowę. Bywały mecze, że w 50 minucie nadawał się tylko i wyłącznie do zmiany, ale nie... Lewandowskiego się przecież nie zmienia. Choćby grał nie wiem jaką kaszanę grać będzie do końca. Wszak jest królem polskiej piłki i bożyszczem. Nie tylko kibiców, ale i dziennikarzy. Jest również, a może przede wszystkim, bożyszczem dla dzieciaków które jutro za ciężko zarobione pieniądze swoich rodziców przejadą pół Polski żeby go zobaczyć. Rodzice płacą grubą kasę, biorą urlopy i jadą na mecz z tymi dziećmi... A temu się nie chce grać.. Co to za piłkarz? Co to za selekcjoner, który na to pozwala i co to za prezes który to widzi i nie reaguje. Wywalić go z kadry i już. Niech odpoczywa. Raz na zawsze. A wyniki? Trudno. Lewandowski nie jest wieczny. Ktoś w końcu musi go zastąpić. Czy teraz, czy za dwa trzy lata.

 • mario21 napisał/a komentarz do Polska z Węgrami bez Lewandowskiego. To niepoważne traktowanie kibiców

  Bayernie jest ambitny, gra w każdym meczu- żenada , jednak w kadrze tak nie jest !!! z Andorą mógł odpoczywać, z Węgrami powinien zagrać , to nie jest patriota !!! Dba tylko o swoje interesy.

 • mario21 napisał/a komentarz do To dlatego Lewandowski nie zagra z Węgrami

  Jak chciał odpoczywać, to mógł z Andorą, a z Węgrami powinien zagrać- zwłaszcza ,że przed własną publicznością, nie szanuje polskiego kibica !!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.