Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • arturkonrad napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trochę to niepoważne co mówi Pan Drzyzga uważany przez wielu za bóstwo na pozycji rozgrywającego w reprezentacji. Bardzo był widoczny brak kontuzjowanego Andrzeja Wrony. W kraju zostało jeszcze co najmniej 2-3 zawodników którzy w chwili kryzysu mogli zastąpić pewniaków. A P. Drzyzga? W kilku meczach zwyczajnie się nie sprawdził jak na gwiazdę kierowaną przez swojego Ojca. Śmieszy mnie stwierdzenie za 3 lata znowu będzie miał szansę. Bufonada. Reprezentację U 18, U21 i U23 grają jak z nut. Pan Świderski jako prezes i mam nadzieję Pan Grbič jako trener stworzą mieszankę rutyny i młodości na chwałę siatkówki i radości kibiców.

 • arturkonrad

  Oglądałem. No cóż...może chociaż brąz? To i tak dużo na początek kariery tych młodych chłopaków

 • arturkonrad

  Do Paryża tylko 3 lata. Jedno co mnie niepokoi to chyba zbyt silne przywiązanie trenera do niektórych nazwisk oldboyów. A przecież mistrzostwo świata U23 i U19 to nie przypadek. Szkoda byłoby jakby Ci młodzi ludzie nie mieli szans rozwoju

 • arturkonrad napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Łukaszu! I Pan to mówi? Więcej pokory. A może zna Pan lepszych od Heynena? Czarnecki?

 • arturkonrad napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może jeszcze 3 lata? Do Paryża. Może warto podziękować niektórym związkowym działaczom?:Straszenie że strony frakcji Pana Czarneckiego, że zabierze sponsorów? Taką drużynę będzie ustawiać się kolejka następnych. Niech sobie ludzie skupieni wokół Czarneckiego stworzą swój team. Zgłoszą do rozgrywek. Powodzenia! Bez ironii. Może z korzyścią dla siatkówki??

 • arturkonrad

  Teraz to każdy chce być Vitallem i trenerem. Przegaliśmy ten mecz nie tylko w głowie. A Pan Drzyzga ze swoimi komentarzami najepiej niech wyjedzie na Bezludną Wyspę i zabierze tego swojego ukochanego Fabiena. Teraz powoli pod okiem niezmienionego sztabu szkoleniowego należy wprowadzić młodych do składu. Wielu z nich majuż sukesy seniorskie. Nie robić tego na siłę, aby siatkówka nie skończyła jak piłka ręczna.

 • arturkonrad

  A Nicola Grbič? Oo zdobyciu z ZAKASą Ligi Mistrzów? Inni gracze? W innych klubach też. Może to przysłowiowe 5 minut w życiu tego trenera? 6 może nie nadejść. Ja tam mu życzę dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego

 • arturkonrad napisał/a komentarz do Niemcy są przekonani, że Robert Lewandowski powinien zdobyć Złotą Piłkę

  Po prostu...mam wrażenie, że robi się wszystko, aby to Messi, lub Ronaldo byli laureatami. Gdzie tam "jakiś" Lewandowski...?

 • arturkonrad napisał/a komentarz do Media: Andrzej Szarmach skazany za przemoc domową

  Może powinien zmierzyć się z kimś pokroju Andrzeja Gołoty, czy Tomka Adamka, albo innych bokserów, ale nie w cudzysłowie i w dodatku wyciągającymi ręce do kobiet. Nie jest to pierwszy z drużyny "Orłów Górskiego", który zalicza życiowy upadek. Czy tak trudno znaleźć sposób na siebie po zakończeniu kariery??

 • arturkonrad napisał/a komentarz do "Najgorsza jest ta niepewność". Karolina Kowalkiewicz czeka na decyzję lekarzy

  Sport, jak sport. Jeden gra w szachy, drugi w warcaby, trzeci w brydża. Ktoś inny idzie na stadion pod pozorem kibicowania dać w mordę za szalik w innym kolorze. UFC, KSW, boks?? Jeżeli ktoś chce to czemu nie? Karola! Powodzenia! "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą". Ja tam wierzę w Ciebie.

 • arturkonrad napisał/a komentarz do James Ali Bashir o Gołocie: On psychicznie nie był gotowy

  Psychicznie nieprzygotowany? Żart? Ciekawe co powiedzieliby krytycy Andrzeja Gołoty, gdyby dwukrotnie nie został wulgarnie okradziony przez sędziów z tytułów mistrza świata, które to walki z Byrdem i Ruizem po prostu zdaniem fachowców wygrał. Poza tym jako jeden z nielicznych powalił na deski Mika Tysona. Tak naprawdę nie udały mu się dwie walki w karierę. Adam Kownacki? Mam nadzieję, że on będzie pierwszym, polskim mistrzem świata w królewskiej kategorii.

 • arturkonrad napisał/a komentarz do Wzruszające słowa Natalii Partyki o prezydencie Adamowiczu

  Śmierć Prezydenta Adamowicza to z pewnością dramat. Zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności. Ale z tym krajem, który nie jest dla dobrych ludzi chyba trochę przesadziłeś(aś?). Mi tu w kraju gdzie jak twierdzisz nie ma miejsca dla dobrych ludzi 4 razy uratowano życie. Za mało nagłaśnia się przypadki dobra w życiu codziennym, a za dużo jest w środkach masowego przekazu zła. Wróżba na przyszłość? Zmieńmy optykę. Szerzej propagujmy dobro i potępiajmy zło z całą stanowczością.

 • arturkonrad napisał/a komentarz do Ogromna dziura w budżecie Legii Warszawa. Załata ją Dariusz Mioduski

  Nazwa stadionu Legii nawiązująca do stolicy? To jakiś żart? Promocja? 1 kwietnia? Niezły dowcip, a swoją drogą jak kilka lat temu o wiele bardziej zasłużony klub (Polonia) miał problemy to nikt nie zawahał się przed decyzją o degradacji. No cóż... są widać równi i równiejsi. O kłopotach Legii słychać nie od dzisiaj. Mam nadzieję, że pewnego uroczego dnia ten klub na forum piłkarskim po prostu upadnie i skończy swoją działalność.

 • arturkonrad napisał/a komentarz do 20-letnia Chorwatka zachwyca. Mówią, że to najseksowniejsza siatkarka na świecie

  A nasza Kasia Skowrońska- Dolata? W tym względzie nie jestem patriotą i wiem, że to rzecz gustu, ale mi osobiście Kasia podoba się zdecydowanie bardziej.

 • arturkonrad napisał/a komentarz do Znamy zasady kwalifikacji na igrzyska w Tokio. Polacy nie mają pewnego miejsca

  Uhm..piłka nożna. Sport narodowy.. Jakieś żarty... na stadion idziesz i możesz dostać po buzi za to, że ... masz szalik nie w tym kolorze co trzeba. Porażki z klubami z Mołdawii, Słowacji, Cypru. Niedługo może Andory, Gibraltaru. To piłkarze powinni iść do pracy na 8 godzin do pracy, a potem jak chcą to trenować. Może wtedy "gwiazdy" pokroju Lewandowskiego nie wyśmiewałyby innych zawodów próbując gloryfikować kadrę obiboków i pijaków (patrz: wydarzenia na ostatnim Mundialu)

 • arturkonrad lubi Komentarz

  Czyżby Heynen wreszcie wywalił Drzyzgę?

 • arturkonrad lubi Komentarz

  jesli rosja wycofa swoje wojska i sprzet z donbasu i zaprzestanie wspierania tamtejszych zdrajcow i terrorysto, oraz odda zagarniety krym, to wtedy nie bedzie powodow do demonstracji politycznych, zreszta kto jak kto ale rosjanie wykorzystuja kazda impreze do demonstracji politycznej

 • arturkonrad napisał/a komentarz do Mundial 2018. "Odważna decyzja Bońka". Twitter komentuje wybór Jerzego Brzęczka na selekcjonera

  A pamiętacie poprzez analogię wybór Łukasza Kruczka na trenera skoczków? Efekt? Złote medale Kamila Stocha. Drużyna o której wcześniej można tylko marzyć. A co mówił Pan Dyrektor- Dekarz :"...jak odejdę nie będzie skoków..." Tylko zagrywki Jego i Tajnera doprowadziły do krótkotrwałej stagnacji. Dajmy Brzęczkowi szansę.

 • arturkonrad napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Zakładnicy kumatych (komentarz)

  Starsi kibice piłki nożnej pamiętaj z pewnością wydarzenia na Haysel w Brukseli. Pani Premier Tacher dała sobie radę z bandytami. Jeżeli jesteśmy bezsilni, a głosimy szczytne hasła o sporcie narodowym (piłce nożnej) to po prostu rozwiążmy ligę i stwórzmy system amatorki. Zresztą i tak naprawdę mamy jedną gwiazdę światowego formatu, a to, że dostaliśmy się na Mundial to wynik ciężkiej harówki trenera Nawałki i jego sztabu, ale oni polskiego futbolu nie uzdrowią.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.