Oktan - lubi

 • Oktan lubi Komentarz

  Szkoda że Ostaf nie przejmuje się komentarzami tysięcy ludzi, którzy piszą mu jak beznadziejnym jest dziennikarzem. Może by się w końcu ogarnął i zrobił coś z sobą. A tak to wszystko spływa po nim jak po kaczce, a poziom jego artykułów nadal szoruje po dnie.

 • Oktan lubi Komentarz

  pz0 "Bez hamulców 3.0" SF musi wyrzucić naczelnego Dariusza
  Jak słyszę kibiców narzekających, że Dariusz opublikował kolejnego gniota, to myślę sobie, że naczelny jest sabotażystą. Problem w tym, że na SF jest jeden Dariusz od newsów. O tego jednego za dużo.
  Akcje naczelnego Dariusza poza tym, że robią kibicom zamęt w głowie, wpływają też na pogorszenie medialnej otoczki wokół portalu. A już na pewno powodują, że człowiek ma wrażenie, że jest jakiś konflikt na linii naczelny - kibice.
  Dlatego, jak osoba postronna słucha marudzących kibiców, to myśli sobie, co ten Dariusz nawywijał? Czy on robi SF na złość? Czy jest piątą kolumną?
  Już nie raz słyszałem, że w dziale zuzla za dużo jest rąk do pisania newsów i mamy długie seriale z wyczerpanymi tematami. Najgorzej, że naczelny Dariusz nie słucha kibiców i mamy błędne koło. A skoro problemu nie udało się rozwiązać tyle czasu, to w ciemno można założyć, że już się nie da i naczelnemu Dariuszowi zwyczajnie trzeba podziękować. Brutalne, ale nie można inaczej, skoro ktoś nie rozumie, że gra z kibicami w jednej drużynie.

 • Oktan lubi Komentarz

  Panie Hynek, czy Pan ogarniasz cokolwiek w swoim życiu? Teraz dodałeś w końcu Janosia do listy startowej, ale usunałeś z niej Lamberta, a zostawiłeś...Fricke'a. Taka mała instrukcja:
  1) Lambert jest pierwszym rezerwowym, Fricke drugim
  2) W Warszawie Lambert jechał za Hancocka, Fricke za Janowskiego
  3) Janowski wraca na SGP w Słowenii, Hancock nie wraca
  4) W Słowenii Lambert jedzie za Hancocka, Fricke NIE JEDZIE za Janowskiego
  Ogarniesz, wierzę w Ciebie

 • Oktan lubi Komentarz

  polski interes...znaczy jaki i kogo?...Pawełek to Polakiem nie jest?...z tego co wiem...to można by się sprzeczać czy Rysiek Holtański potrafi mówić po polsku...ale Paweł Przedpełski? Szymon Woźniak?...czy oni są mniej polscy niż Pawlicki czy Janowski?...a sportowo...to w tych eliminacjach Pawełek czy Szymon coś pojechali...a Piotrek czy Maciek to na razie narobili się za przeproszeniem...ryjem...

 • Oktan lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Oktan lubi Komentarz

  Powodzenia, bo bycie marketingowcem w Stali to ciężki kawałek chleba. Łatwo wpakować się na jakąś minę, więc z dobroci serca pozwolę sobie udzielić kilku cennych wskazówek ;)
  1) Na pytania o zarobki Irka należy zawsze odpowiadać, że prezes w spółce Stal pracuje społecznie.
  2) na pytania o kredyt i przesunięcia terminów spłat należy spostponować ostro ciekawskiego, że stowarzyszenie Stal nie ma żadnych kredytów
  3) na pytania o szkolenie w Gorzowie należy z dumą podkreślać, że Stal świetnie szkoli we Wawrowie
  4) w kwestii tegorocznych transferów to już bułeczka z masełkiem - Iversen nie odszedł, tylko Stal w miejsce staruszka który nie utrzymał się w GP zakontraktowała ambitnego młodzieńca który jest aktualnym IMP
  Na dobry początek tyle powinno wystarczyć ;) Aaa, jeszcze jedno. W razie wtopy w pierwszej kolejce sugeruję zorganizować akcję Zawsze Razem Na Rybach tudzież To Moje Łowisko ;D

 • Oktan lubi Komentarz

  Twój komentarz rozbawił mnie i poprawił humor.
  Dzięki.
  Pozdrawiam :-)

 • Oktan lubi Komentarz

  No fakt w Polsce drugiej tak obsranej nie ma.

 • Oktan lubi Komentarz

  Spadek Falubazu?
  Nie ma opcji.Gorzow Myszy i my tworzymy trójkąt bermudzki tej ligi.
  Tak ma zostać! ;)

 • Oktan lubi Komentarz

  Trzeba szanować wolę kibiców i faktycznie to nie miejsce na politykę, więc ostatnie zdanie jakie napisze to takie ze potrzebna jest jeszcze 1 kadencja by to całe lewactwo rozrgonic i Pogonic raz na zawsze. I tak się stanie

 • Oktan lubi Komentarz

  I dlatego uważałem i uważam,że każdy ma swoje racje w zależności od interesu więc to forum powinno być wolne od polityki.

 • Oktan lubi Komentarz

  Tak jak nie lubię Greków, bo to co zarobią latem przepiją zimą, tak teraz jestem pozytywnie zaskoczony.

 • Oktan lubi Komentarz

  Zrobić Holcie test z j.polskiego, jak nie zda to odebrać farbowanemu lisowi polskie obywatelstwo

 • Oktan lubi Komentarz

  Okazuje się że w Lesznie nie tylko polskie paszporty drukują ;)

 • Oktan lubi Komentarz

  Dlaczego te hasło jest w języku niemieckim??masakra

 • Oktan lubi Komentarz

  Najbardziej żałosne jest zapraszanie do studia NC+ pseudodziennikarza Ostafińskiego. Ten plotkarz i bajkopisarz powinien być solidarnie wykluczony ze środowiska żużlowego. Swoją drogą jak zobaczyłem na stronie głównej tytuł tego artykułu, to od razu wiedziałem że jego autorem może być tylko ta niedojda, która napisze o byle g*nie, żeby tylko wysępić wierszówkę od SF.

 • Oktan lubi Komentarz

  "Podczas imprezy będą świętowane urodziny Andrzeja Huszczy."
  Oj to będzie się działo!!!! Tylko nie przesadzajcie z alkoholem sąsiedzi :)))
  A tak swoją drogą... Pana zdrowie Panie Andrzeju !!! :)) Sto lat !!!! Pzdr z północy !! :)

 • Oktan lubi Komentarz

  A ja tam dostałem szoku i myślę, że jeszcze długo się nie otrząsnę ..! Tyle pieniędzy na taką padakę to jest to po prostu nie do uwierzenia...:/

 • Oktan lubi Komentarz

  Szanowny Panie Sławomirze, no to krótka lekcja z liczenia połączona ze znajomością drogownictwa....
  1. Długość toru w Zielonej - 337 m, szerokość - 10m na prostej, 15 na łukach - przyjmuję średnią - 12m na całym obwodzie = 337 x 12 = 4.044m2
  2. Ilość kruszywa - 300t, ciężar nasypowy / objętościowy - ok. 2,3t/m3 = 300t/2,3 = 130 m3 kruszywa
  3. 130 m3 / 4.044m2 = 0,032m (x100) = 3,2 cm
  Oznacza to więc Szanowny Panie, że na torze w Zielonej zostanie dosypane średnio 3,2 cm nawierzchni, a nie 0,4 cm.... Co i tak zapewne rewolucji nie robi.... Ale jak już ma Pan być autorytetem to proponuję zweryfikować to co Pan wypisuje... :-)

 • Oktan lubi Komentarz

  Syfy pokazaly swoje oblicze.Jak widac nawiazali wspolprace z sreddniej jakosci redaktorkiem,bajkopisarzem Ostafinskim,ktory bardzo delikatnie mowiac byl niefajnym znajomym zalozyciela tego "portalu"swietej pamieci Damiana Gapinskiego,jakim trzeba byc proznym,pustym imbecylem !!!!!!!!