Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • glos historii napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Jeszcze raz,), to nie jest przypadek;). Kultura wschodu i leniwego zachodu czasami musi się skonfrontować;). My niestety po wyrżnięciu przez Stalina, a potem przez hordy naszych Żydów pozwoliły chłopom i późniejszym robotnikiem kształtować polskie elity a co za tym idzie polski naród:(. W każdym dużym mieście, się nosi białe skarpety frotte i buciki dobrych sportowych firm, a w szatni po wygranym meczu śpiewa się discopolo:(. Raka rzeczywistość, jeszcze brakuje trochę, moze nawet 100lat. Szczególnie dla stolicy zatopionej w ogromne, kolonizacyjne nierówności jej mieszkańców:( Ale jestem optymista przedwcześnie znarlym;(

  • glos historii napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    I na koniec Potomkowie chłopów nie silcie się na szlachtę, bo kolei krwi nie zmienicie. Za długo w Polsce była utrzymana pańszczyzna.

  • glos historii napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Czemu tu się dziwić;)?! Hordy Mongołów dały o sobie znać. Kolejny raz! Wstyd! Ci tępi Angole, ale jednak prosta klasa średnia znowu utożsamiła się jak jest różnica między wschodem i zachodem Europy:).,Niestety potomkowie chłopów i robotników po II Wojnie Światowej, jak również ludobójstwo Stalina i Manipulacja PRL swoich Żydów wykształciła dzisiejsze pokolenia Polaków:(. Skarpety frotte i muzyka discopolo oraz tani melanż prowadzący w grupie do siły to normalką wszystkich dużych kibicowskich miast. Chyba? Jak tak sobie próbuje przeanalizować miasta i kluby: Wrocław, gdansk- powojenny najazdu chłopiow ze wschodu, Ślązacy- pokoleniowo cywilizacyjnie niedopieszczona-,tania dila robocza, Warszawa-?dysproporcja cywilizacyjna przed II Wojna, wschód ciężko było nazwać jednolita kultura Polska. Niestety:(. Trzeba poczekać jeszcze 100llat, aby zniknęli Janusze itd i zeby społeczeństwo kulturowo- cywilizacyjnie było płaskie czyli tożsame. Dzisiaj bieda krzyczy i terroryzuje polskie kluby piłkarskie, a paru tez lekko przybrudzonychch i zarobiontych w latach ‚90 chce i próbuje rządzić polska piłka .,To wszystko nie wyglada dobrze:). Śmiejmy się z pijanych Angoli, ale sami podsuwajmy bialej skarpety z Polska walczącą pod nos:). Wstyd potomkowie chłopów:) . Chociaż szanuje dziecitwo chlopstwa w Polsce na przelewie wieków… chyba oprócz Wyspiańskiego nikt tak się nie zabawił i z niego nie zrobił polskiej kultury;) 100lat:) brakuje do reanimacji i ujednolicenia spokeczenstwa i póki będą Ci którzy się nazywają Hanuszami i Ci którzy z nich drwią, to na polskich stadionach będzie gościła azjatycka kultura:). Wierze, ze się urodzą i zaangażują w to ludzie, którzy poprzez patryjotyzmu umieją myśleć. Z milosci do kopanej:)

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.