Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Justice F1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Justice F1 lubi Komentarz

  Wolniejszy kierowca zostaje mistrzem świata bo jakiś koleś tak zdecydował. Panie Masi - dziękujemy za pracę, Red Bull wyśle dziękczynny pakiecik a teraz w końcu pierwszy krok do sprawiedliwości zrobiony.

 • Justice F1 napisał/a komentarz do Lewis Hamilton jednak odejdzie z F1? Na co czeka Brytyjczyk?

  @Jacek333: Popatrz na to z drugiej strony. Jeśli FIA nic z tym nie zrobi to będzie oznaczać, ze sędzią wyścigowym może zostać byle chłystek, który nie radzi sobie z presją w wyścigach i potem wychodzić będą kolejne awantury. A sądzę, że każdy z kibiców chciałby aby wszystko było jasne i klarowne.

 • Justice F1 lubi Komentarz

  Eeee...bujda! Przecież cały świat widział, że to skillem Maxiu wygrał wyścig...nie przez oddublowanie tylko tych, którym Red Bullowi było na rękę. To były czyste umiejętności :) Zwłaszcza jak im Lewis dwukrotnie odjeżdżał i robił z nimi co chciał :D

 • Justice F1 napisał/a komentarz do Znów gorąco w F1. Kompromitujące nagrania ujrzały światło dzienne

  @Tańczący z łopatą: Szczerze...piekna ironią :-)

 • Justice F1 lubi Komentarz

  Kolejny kierowca zapisany będzie w historii który zdobył mistrza przez błąd sędziowski.

 • Justice F1 napisał/a komentarz do Znów gorąco w F1. Kompromitujące nagrania ujrzały światło dzienne

  @Pioro: Zarówno jeden jak i drugi nie powinni wywierać presji, a nawet jesli ją wywierali, to sędziowie nie powinni się uginać pod nią. Oni powinni być jak osobny organ. Być ponad tym wszystkim. Lecz w świetle nagrania tej rozmowy sprawa wygląda jak wygląda. Ktoś musi ponieść za to konsekwencje, bo jeśli nie, to w Formułę 1 będzie wolna Amerykanka i wygranie wyścigu będzie zależeć od czyjegoś kaprysu, a chyba nikt nie chce oglądać takich wyścigów.

 • Justice F1 napisał/a komentarz do Szef Red Bulla w fabryce Mercedesa. Niemcy muszą przygotować się na nietypową wizytę

  @Za Wybrzeze raz: A czytanie ze zrozumieniem też jest fajne wiesz :-). W podstawówce tego uczą. Nie napisałem, że Mercedes by nie wziął 20 ludzi więc nie nadinterpretuj mojej wypowiedzi i czytaj uważnie i zrozumiałe. To nie boli.

 • Justice F1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może mam uprzedzenia, ale jak dla mnie to Horner idzie na przeszpiegi do Merca, aby wiedział co ma w nowym bolidzie poprawić, aby był konkurencyjny. Skoro sam mówi, że gdyby mógł zabrałby ze sobą 20 ludzi, w tym inżyniera działu technicznego.

 • Justice F1 napisał/a komentarz do Kogo najbardziej zabolała porażka w F1? Wolff cierpi mocniej niż Hamilton

  Akurat zachowanie Wolfa nie powinna dziwić, w końcu dla zorientowanych ma on nieco Polskie korzenie( Sprawdzić jego biografię dla niewtajemniczonych) , a my jesteśmy znacznie lepsi w darciu 4 liter niż w robieniu :-)

 • Justice F1 lubi Komentarz

  Sport to przede wszystkim walka far Play .A za każdym razem kiedy Lewis brał się za wyprzedzanie Maca ten spychał go z limitów toru ile to razy widzieliśmy .Albo celowo przestrzeliwał .Gdyby nie to tytułu by nie zdobył . Hamilton przez ponad pół sezonu miał nie konkurencyjny samochód a mimo to w końcówce sezonu odrobił straty a Verstsappen chodził że łzami w oczach kiedy koło tyłka się paliło .Taki to kierowca i taki pseudo mistrz.

 • Justice F1 lubi Komentarz

  Jestem ciekawy co by pisali ci wielcy znawcy jak by to było odwrotnie i Max straciłby mistrza czemu była cisza po GPB jakoś experci od siedmiu boleści nabrali wody w ryje łãcznie z Toto wtedy nie składano apelacji Merc i Ham to normalne płaczki jak dostanã kopa to lament

 • Justice F1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli to okaże się prawdą, to wcale mnie to nie zdziwi, a nawet będę usatysfakcjonowany. I to nie ze względu na Hamiltona, ale brak spójności decyzji Massiego. No sory, ale jak masz finałowy wyścig, to musisz w cholerne uważać na podejmowane decyzję, bo w takim wyścigu twoja kariera tańczy na ostrzu noża. I bardzo możliwe, że Massi z tego noża właśnie spadł.

 • Justice F1 napisał/a komentarz do Lewis Hamilton doczeka się odpowiedzi? Burzliwe dyskusje w FIA

  Moim zdaniem aby F1 wyleczyło się z tej ,, choroby '' potrzebna jest restrukturyzacja ekipy sędziowskiej oraz przede wszystkim regulaminu, którego przepisy pozwalają na swoją dowolna interpretację przez sędziów!

  Sytuacji w królowej motorsportu nie jest znowu tak dużo, więc trzeba usiąść, wysilić szare komórki i stworzyć regulamin OD NOWA!

  Tylko to oraz zmiana kadry sędziowskiej na osoby konsekwentne w swych decyzjach może moim zdaniem pomóc F1 odzyskać wartość w oczach kibiców.

 • Justice F1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Naprawdę myślmy trochę o innych, błagam was! 30 Grand Prix fajna sprawa, uczta dla widzą, lecz koszmar dla inżynierów oraz ekip, których członkowie niedługo nie będą mieli czasu aby spotkać się z rodziną, a dzieci będą widziały Ojców lub Matki 2, 3 razy w roku! Dobrze, że ktoś pomysłał o,, rotacyjnych Grand prix" pomysł jak najbardziej spoko i mam nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku to,, on " zostanie wybrany. W przeciwnym wypadku niedługo w padoku media będą tworzyć newsy zatytuowane,, niewolnictwo F1"

 • Justice F1 napisał/a komentarz do Dlaczego Lewis Hamilton milczy? "Brakuje mu słów"

  Milczy bo może wie, że jest właśnie taka masa ,, ekspertów '' którzy mają zerowe pojęcie o F1, a nawet o podstawowych wartościach, lecz uparcie będą twierdzić inaczej. Więc po co ma toczyć walkę z wiatrakami i psuć sobie nerwy? Tacy potrafią błyszczeć dopóki się nie odezwą. Dlatego światło jest szybsze od dźwięku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.