Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • cartman napisał/a komentarz do Grzegorz Tkaczyk: Nie wyobrażam sobie, że nie awansujemy do play-offów

  Zajączkowski to trener, który pierwszy raz po wielu latach przerwy wprowadził kadrę Polski na dużą imprezę. A trzeba powiedzieć, że cała ekipa gwiazd bundesligi (Lijki, Bielecki, Tkaczyk, Jurasik, Szmal), była wtedy bardzo młodymi ludźmi, nieznanymi szerzej w Europie. Wenta był beneficjentem tego, że gdy przejął kadrę, ci wszyscy zawodnicy zaczynali być w swoich klubach gwiazdami europejskiego formatu. I być może wtedy sukces z nimi osiągnęłaby nawet moja teściowa. A te preeliminacje to WYŁĄCZNA wina poprzedniego trenera kadry (tego mongoła niewiadomej narodowości)

 • cartman napisał/a komentarz do Francja - Polska. Waleczne serca. Dumni po porażce

  Sugerujesz, że panowie Omeyer, Karabatic, Lazarow i inni nie grają w LM, ligach i pucharach krajowych? To gdzie ma pan Bielecki wrócić: do reprezentacji, czy do drużyny klubowej. W każdej reprezentacji jest mieszanka rutyny z młodością, a zostawianie reprezentacji w sytuacji wielu kontuzji jest wobec niej nie fair. Robili tak i pan Jachlewski i pan Tkaczyk i wielu innych, ale uważam, że zawodnik zarejestrowany powinien być do dyspozycji selekcjonera. Bo za dwa lata będziemy mogli pomarzyć o udziale nawet w eliminacjach MŚ, o eliminacjach olimpijskich nawet nie wspominając.

 • cartman napisał/a komentarz do Francja - Polska. Waleczne serca. Dumni po porażce

  Jak to jest, że w takiej Francji ponad czterdziestoletni Omeyer może grać, Karabatić, Abalo i inni, a u nas pan Bielecki, Szmal, czy (o zgrozo) Lijewski sobie rezygnują, chociaż w klubie ich wiek pozwala im brylować. Czy wydanie licencji zawodniczej przez ZPRP nie skutkuje tym , że dany zawodnik jest do dyspozycji trenera kadry? A jak w takim razie jest z ich patriotyzmem? Skandalem jest, że kapitanem drużyny narodowej jest człowiek, który długie lata olewał reprezentację, czy to moralne? A czymże się ów pan Jachlewski zmęczył, że dziś nawet nie powąchał parkietu. Pół meczu zagrał i tak się zmęczył profesjonalista? Czy to wszystko czasem nie jest uprawianie partykularnych interesów jednego z klubów kosztem Narodowej Reprezentacji? I do panów komentatorów: proszę nie robić z 26-28 letnich przeciętniaków przyszłych zbawców polskiej reprezentacji, bo ani oni młodzi, ani zdolni.

 • cartman napisał/a komentarz do Polska nie do poznania. Tałant Dujszebajew powołał kadrę na mistrzostwa świata

  To, że nie powołał Kusa świadczy wyłącznie o tym, że pan Pałant przyznaje się do błędu, oraz przyznaje rację dziennikarzom, że faktycznie Kus to zawodnik nie nadający się do reprezentacji. Jego zabawa w piłkę ręczną w Kielcach, to sprawa pięniędzy Bertusa ( kto bogatemu zabroni?) Pałanta, oraz spółki państwowej Tauron, ale reprezentacja jest sprawą całego narodu i na szczęście to pan Pałant zrozumiał. Inną sprawą jest to, czy pan Pałant nie działa na korzyść prywatnego klubu sportowego, kosztem reprezentacji narodowej? Bo może się okazać, że mamy w Polsce najlepszy klub świata, a reprezentacja nie potrafi wyjść ze słabej grupy.

 • cartman napisał/a komentarz do Zdziesiątkowana Orlen Wisła Płock jedzie do Głogowa

  Podejrzewam, że różnica w poborach pomiędzy Lindbergiem a Eklemovicem jest parę razy mniejsza niż różnica między Eklemovicem a dajmy na to Gujskim (inaczej Lijewski by do nas nie przyszedł, jeśli Hamburg chciał wciąż mu płacić).A jeśli Milas, Kavas i Eklemovic nie dają rady Chrobremu to niech idą grać do Piotrkowa, za odpowiednie do odpowiedzialności apanaże.

 • cartman napisał/a komentarz do Zdziesiątkowana Orlen Wisła Płock jedzie do Głogowa

  Przepraszam bardzo, ale jeśli Eklemovic, Kavas, Milas, Wiśniewski, Sego, Wichary, Toromanovic, Nikcevic, Kevic, Zrnic, Kwiatkowski (którzy biorą miesięcznie każdy tyle co pewnie cała drużyna Chrobrego), mają mieć jakieś problemy z taką drużyną to niech sobie dadzą spokój z graniem w Wiśle. Moim zdaniem tak opłacani szczypiorniści powinni w dziesięciu wygrać pewnie z Chrobrym, a nie pitolić i się ciągle czymś usprawiedliwiać. Mają być pewne 2 punkty i tyle w temacie, a jak nie to wypad z Płocka. Hamburg w zeszłym sezonie wygrał FF Ligi Mistrzów gdzie bramki rzucało odpowiednio 7 i 8 zawodników.

 • cartman napisał/a komentarz do Męczarnie Vive w Kwidzynie (wyniki)

  "Bardzo słaby mecz rozegrał Valentin Ghionea". Ghionea - 4 bramki, to co napisać o grze Kavasa?

 • cartman napisał/a komentarz do Viret sprawdzi formę Górnika bez kadrowiczów

  Czy autor tłumaczył tekst z portugalskiego przez tłumacza google? Błagam niech ktoś przeczyta tekst przed udostępnieniem, bo można pomyśleć, że "dziennikarzy " macie na poziomie gimnazjum.

 • cartman napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  "Stamtąd autokarem dojadzie około północy do Dunkierki". Nie zauważyłem kiedy formy: "dojdziem, dojadziem" zyskały przychylność dziennikarzy PAPu. Polski język rozwija się jednak, nie ma co.

 • cartman napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  To nie Andrzej buduje markę tylko wyniki. A tak naprawdę to piłka ręczna jest godna zainteresowania dla mniej niż 1% populacji, więc nie podniecałbym się tak bardzo marką Vive Targi (większość ludzi i tak kojarzy ją pewnie z targiem buraczanym). A jeśli chodzi o poziom intelektualny niektórych pismaków sportowych i zawodników, to pozostawia on wiele do życzenia (że wspomnę o Vegardzie Sandale). Także nie ma pewności czy Aginagalde podpisując kontrakt nie myślał, że idzie do Kiel tylko do Kielc.

 • cartman napisał/a komentarz do Oficjalnie: Marcin Lijewski zawodnikiem Orlen Wisły Płock

  Wydaje mi się , że biorąc pod uwagę wszelkie fakty to Marcin Lijewski jest NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYM POLSKIM PIŁKARZEM RĘCZNYM W HISTORII. Czyż nie?

 • cartman napisał/a komentarz do Hala wypełni się po brzegi? Władze klubu robią wszystko, aby tak się stało

  Czy tam za bramka gdzie jej nie widać też się zapełni???

 • cartman napisał/a komentarz do Bogdan Wenta: Czeka nas spotkanie z faworytem (wideo)

  Za takie wypowiedzi związek powinien karać, bo: albo trener W. już chce znieść odpowiedzialność za ewentualną porażkę czyli ambicji w nim za grosz, albo ewidentnie ironizuje będąc mistrzem Polski i liderem tabeli, a takie traktowanie przeciwnika, który nie raz już utarł nosa panu W. jest nie fair. Myślę, że pan W. słowa "fair" nie posiada w swoim słowniku od lat, co pokazywał i jako zawodnik i jako trener.
  P.S. Dzięki Bertus za podpisanie kontraktu z panem W. Już się bałem, że zatrudnicie jakiegoś fachowca.

 • cartman napisał/a komentarz do Wielka sensacja w Piotrkowie - relacja z meczu MKS Piotrcovia - KGHM Zagłębie Lubin

  E tam sensacja. To już drugi raz w tym miesiącu zespół z piotrkowa rozjechał wicemistrzów Polski, ale u mężczyzn bohatersko pojechali z nimi do zera

 • cartman napisał/a komentarz do Bogusław Trojan: Walkower dla Piotrkowianina

  Ten trojan to wirus jakiś?

 • cartman lubi Komentarz

  No właśnie ! Następnym razem patrzymy czy są łapiduchy na sali. Nie ma to lecimy w kilku chłopa do pogotowia 1200 m /słownie: tysiąc dwieście metrów/ i przepchamy karetkę z ekipą w 5 minut, byle na zakrętach nie hamowali, a ci co z plakietkami biegają po sali niech se znajdą inne zajęcie ;-))))

 • cartman napisał/a komentarz do Bogusław Trojan: Decyzja zapadnie w piątek

  Dlatego właśnie ekipy z np. takiego piotrkowa nie powinny być takie drobiazgowe w takich sytuacjach jak wczoraj. W całej tej sytuacji szkoda mi Pogoni Szczecin, która najwięcej pewnie straci na tym wszystkim.

 • cartman otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • cartman napisał/a komentarz do Bogusław Trojan: Decyzja zapadnie w piątek

  Przełknijmy ten walkower z godnością, a paradoksalnie może dodać on skrzydeł piłkarzom, trenerom i nam kibicom. Może lepiej będzie nie powtarzać tego meczu i mieć czyste sumienie a nie srać po gaciach jak pseudograjki i pseudoprezeska z piotrkowa Na rewanż jeszcze przyjdzie pora, a wtedy...
  Proszę jednak o znalezienie i bardzo surowe ukaranie winnych całego upokarzającego klub i miasto wydarzenia. Za dużo biega po hali w czasie meczów niby obsługujących mecz, poobwieszanych identyfikatorami osób, z których nikt nie zauważył braku obsługi medycznej. To po co oni wszyscy są, żeby zdjęcia sobie robić? O naszym płockim pogotowiu nie wspomnę, ale tam też powinny polecieć głowy i nie powinny to być tylko drobne przesunięcia na inne stanowisko.
  P.S. A jak ktoś już gdzieś napisał: drużyny naszej ligi niech posprawdzają czy megafunkcjonalna hala w piotrkowie spełnia absolutnie wszystkie normy obowiązujące w rozgrywkach Superligi.Jeszcze do niedawna mówiło się że od sezonu 2012/13 w Superlidze miały grać tylko drużyny posiadające hale powyżej 3000 miejsc. Co dalej w tej sprawie się dzieje?

 • cartman napisał/a komentarz do Kulisy meczu, którego nie było (wideo)

  Takie klubiki jak ten z Piotrkowa (myślę, że w środowisku tak jak "chytra baba z Radomia" przyjmie się: "tchórzliwi pseudoszczypiorniści z piotrkowa") powinny zostać na zawsze oddelegowane do ligi kobiecej (choć myślę, że kobiety mają znacznie więcej jaj niż te srajtki). Pani prezes tego tworku powinna podać się do dymisji skoro jej słowo nie jest respektowane przez pracowników ( szkoda pensji na kogoś kto niby decyduje, a wszyscy pracownicy mają ją gdzieś). Żałosna pani prezes i żałośni gracze powinni zostać wygwizdani na każdej szanującej się polskiej hali. Oni przecież zeszli z boiska, kiedy medycy byli już na hali. Jakim głupim jest przepis, że to drużyna przyjezdnych decyduje czy grać czy nie. O tym powinen decydować związek organizujący rozgrywki.
  Inną sprawą jest to, że ktoś wreszcie powinien odpowiedzieć za to co się stało i środowisko kibicowskie powinno dopilnować czy winni ponieśli konsekwencje: pogotowie (czy zwolniło pracowników odpowiedzialnych za skandal, który ośmiesza Płock), Klub ( tyle łazi tych oznaczonych identyfikatorami lanserów po hali, a nikt nie dopilnował tego , że nie ma pogotowia, należy się więc rozliczenie ich za głupotę i lenistwo).

 • cartman został fanem Orlen Wisła Płock

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.