stary_trener - lubi

 • stary_trener lubi Komentarz

  Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto. Warto być przyzwoitym...

 • stary_trener lubi Komentarz

  A ja wierzę, że Kacper odpali w EL. Młody chłopak, da sobie radę!

 • stary_trener lubi Komentarz

  W sparingu w Częstochowie już pachniało olimpiadą. Nieprzygotowany do sezonu i tyle. Typowy artykuł, który ma na celu wypromować go pod kontem wypożyczenia do innego klubu.

 • stary_trener lubi Komentarz

  trenuj, bo na razie na 2gą ligę się nie załapiesz

 • stary_trener lubi Komentarz

  Dzisiaj to nawet w klubach 2 Ligi trzeba jechać od początku sezonu, bo są pewne założenia i cele do realizowania, a co dopiero na zapleczu Ekstraligi I u beniaminka . Można przegrać i to dotkliwie, ale u kogoś, kto ma być liderem drużyny wymaga się więcej, niż jazda i zdobycz punktowa na poziomie juniora . Coś jednak trenował w Tarnowie, później sparing w Częstochowie I mecz w Rybniku pokazał, że jest nieprzygotowany do sezonu, gdzie jest kilka drużyn o mocnych składach . Na historii i znanym nazwisku nie da się bazować, jak nawet widać, że w łuk wchodzi się bojaźliwie niczym junior po licencji, a punkty i to mizerne robi się na juniorach .
  Dlatego szybka reakcja klubu z Krosna I jak do tej pory pokazują wyniki - dobra .
  Poza tym, nikt mi nie powie, że po tak potężnym dzwonie i to u każdego , nawet po wypadku samochodowym na drodze, to nie pozostawia śladu w każdym , a co dopiero w zawodniku i jego zachowawczej jeździe na torze .

 • stary_trener lubi Komentarz

  No porównanie do Protasiewicza i Zagara trochę nie trafione. To jest EL i nie ma na rynku zawodników mogących ich zastąpić. Ponadto jeśli ZG chce spaść z ligi to Wilki na pewno nie chcą ich w tym naśladować. Dalej , gdyby w Ostrowie jechał Ljung nie było by 2pkt, Gdyby w meczach u siebie jechał Ljung nawet jak by udało się wygrać to w minimalnych rozmiarach. Sytuacja była by zgoła inna niż teraz. MIlik może nie powala skutecznością ale przywozi bardzo ważne 3ki na liderach przeciwników a nie tylko po 1 pkt na juniorach. "Raz się jest w niebie a raz w piekle". No sorry. Niebo dla lidera to 12+ ale piekło dla takiego zawodnika to 7-8pkt , 3 to jest olanie sprawy i koszmar jak sam to nazwał. Skoro wiedział że wprowadza takie zmiany to powinien 5x tyle trenować co normalnie aby wszystko dograć na czas a nie dogrywać w meczach które drużyna by przez niego przegrywała.

 • stary_trener lubi Komentarz

  To wielka strata dla zespołu. Chemik lepszej nie znajdzie. Dziękujemy.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Czestochowa i PO? Ciekawe kogo chca wykolegowac z 4.Gorzow czy Leszno absolutnie sie nie da.Lublin i Wroclaw? Trzeba probowac.Ale w tej chwili cienko to widze.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Oj kacper kacper za słaby jesteś na Ekstralige i tyle w Rybniku byłeś słaby na torach Ekstraligi tak samo jest teraz w Częstochowie dziwię się że Świderski ma tyle cierpliwości że cię daje do składu ale życzę ci żebyś wypalił bo jednak jesteś nasz chlop

 • stary_trener lubi Komentarz

  Włókniarz przegrał z mocną Spartą, mocnym Lesznem, nieznacznie na wyjeździe w Lublinie. Przegrane trzy mega trudne mecze, a histeria panie .... ;) Pamiętam, kiedy Woryna był na liście życzeń wielu poważnych klubów, więc jeśli ktoś twierdzi, że z Woryny nie da się zrobić zawodnika na Ekstraligę, to z kogo się da? Zasiedział się synek w pierwszej lidze i to tyle. Bewleya w zeszłym roku znafcy wysyłali do drugiej ligi, cieszę się, że im się nie udało ;)

 • stary_trener lubi Komentarz

  Ciekawie może być dziś na porannych zakupach.;o)

 • stary_trener lubi Komentarz

  A moze zadzwonic do Jacka Fratczaka??On taki ekspert,taki madry tak wie jak pomoc innym to pewnie poradzi.Taki Jacek Falubaz dobra rada za free.Chlopak do serca przylozyc.Ale portfel radze pilnowac bo drogi jest.I lubi spadac z ligi.Wtedy ucieka w chorobe.Taki ma styl pracy.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Panie Janek, co do toru, to masz Pan rację. Od jakiegoś czasu w Lesznie, Częstochowie, Lublinie tor jest robiony pod jedno kopyto. 3-4 biegi i loty po orbicie. Wygrywa ten co jest odważniejszy i ma szybszy motocykl (na trasie).

 • stary_trener lubi Komentarz

  Jakimi to liderami byli Smektała i Woryna w swoich zespołach? Smektała był jednak drugą linią w w silnym Lesznie, miał kilka niezłych meczów, sporo uzyskał jako junior - i to wszystko. Natomiast Woryna nawet w ROW jechał tak sobie, właściwie już w zeszłym roku obniżył poziom. W występach indywidualnych nie osiągnął sukcesów. Natomiast można się zgodzić, że należą do zawodników młodych, których trzeba postawić na nogi w Częstochowie, może nawet w tym roku.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Dodatkowy start Miśkowiaka niczego by nie zmienił, bo chyba nikt tu nie sądzi, że Kuba by pokonał Łagutę lub Janowskiego? Świderski nie chciał odsuwać seniorów, dając im szansę na dopasowanie. Nic z tego nie wyszło, ale nie winiłbym trenera za taką decyzję. Po prostu Sparta w tym dniu fruwała po torze i zasłużenie wygrała. Gościom wszystko wychodziło, nawet po przegranych startach liderzy z Wrocławia robili co chcieli. Sport motorowy i tyle. Nie zawsze wystarczy chcieć.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Marula zaciera ręce, bo znowu w tej całej sytuacji wychodzi na magika, cudotwórcę, topowego trenera i wizjonera, który gdy tylko odszedł z Włókniarza, to wszystko się posypało.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Cieślak miał rację w tym co mówi. Ale niestety to jedna z ostatnich osób, która powinna się wypowiadać na temat przegranych na własnym torze w Częstochowie, bo niestety za dobrze pamiętam wyczyny jego drużyny w starciach z Unią, Spartą, Motorem czy Falubazem....

 • stary_trener lubi Komentarz

  A za Cieślaka to jakie wyniki były na częstochowskim stadionie? Pan trener zawsze jak szczur pierwszy opuszczał tonący okręt.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Cieślak jest cwaniak, ale on miał podobne problemy mając Doyle`a i Przedpełskiego w składzie ;) Cieślak chciał wyłączyć orbitę w Czewie? A czy to nie było zawsze atutem częstochowskiego toru, z którego skrzętnie korzystali gospodarze? Tor był taki sam dla obu drużyn Panie Marku, nie tu leży problem.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Panie Marku, z całym szacunkiem, ale problemy to się zaczęły za Pana kadencji. 1 punkt w 6 czy 7 meczach nie robił na Panu wrażenia. A teraz odstawia Pan telenowelę pt. "Marek radzi"? Za późno trochę. Miał Pan swój czas w CKM-ie, a że działo się źle, to dał Pan dyla z klubu.